Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Őszintén, Te miért fogyózol? fórum

Őszintén, Te miért fogyózol? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
5. kingi7 (válaszként erre: 1. - Meruru)
2009. okt. 21. 22:56

Én szeretnék, de nem tudok, valami gyógyszer kéne...

Két dolog miatt...

1 volt 3 szor gerincsérvem és kímélni kellene

2. nem gyártanak divatos rucikat 48-50-es méretben

2009. okt. 21. 22:56

Csak hogy ne legyen ebből sem vita, elsőként elárulom én miért fogyózok.

Az első - tavalyi - fogyókúrának azért estem neki, mert nagyon rosszul esett, ahogy édesapám reagált a gyarapodásomra. Persze, engem is zavart, hogy nem egy laposhasú modell néz vissza a tükörből, de az igazi hajtóerő az volt, hogy őt lenyűgözzem. És meg kell valljam sikerült.

Második - most - alkalommal pedig azért futok neki, hogy végre igazán szépnek lássam magam, és elégedett legyek a testemmel, mert úgy remélem ettől a lelkem is rendbe jön. Ha nem harcolok magammal kívül, talán nem kell belül sem. Úgy hiszem jobban fogom érezni magam és ez elég lendületet fog adni ahhoz, hogy úrrá legyek a félelmeimen.

3. Humor Helga (válaszként erre: 1. - Meruru)
2009. okt. 21. 22:56

Én ugyan nem fogyózok, DE volt idő amikor nagyon is neki estem a "dolognak" :DDD

Azért h egy ideálnak megfeleljek, meg azt gondoltam ahogy mennek le a kilók jobb ember leszek, nah persze nem:D

Azóta megbékéltem magammal(kb:D) bár nem ment olyan könnyen...

2009. okt. 21. 22:55
hogy jobban tetszem magamnak a páromnak, és könnyebb legyen a mindennapi élet szórakozásban és egészségben is.
2009. okt. 21. 22:53
Sziasztok! Mostanság sokat gondolkoztam azon, hogy vajon ki mért akart lefogyni? Mik a valódi okok? Szoktunk-e erről beszélni, szembesítjük-e magunkat ezzel a kérdéssel, kibeszéljük-e az érzelmeinket? Szerintem nem. Aki fogyira adja a fejét általában elvonul, mert már alapból szégyelli magát, nem állít fel valódi okokat, indokokat, és ha nem tudjuk a célt nehéz végigjárni az utat. Ti miért fogyóztok? De csak őszintén, ami először az eszedbe jutott a kérdésről!
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook