Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ostorozom magam mindenért fórum

Ostorozom magam mindenért (beszélgetős fórum)


10. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 18:06
Szerintem nem igénytelenség, ha nem jársz kozmetikushoz, körmöshöz és nem sminkelsz! Akkor én is találva érezném magam...Ha valóban jó a kapcsolatod a nagyobbik fiaddal, elmondhatod neki, hogy nem vagy boldog és szeretnél párkapcsolatot, ő is felnőtt már, megértheti.
9. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 17:42
Már a múltkori fórumban is leírtuk, keress másik szakembert,mert a mostani nem jó.
8. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 16:39

Ha a 25 éves fiam beleszólna az életembe, elmagyaráznám neki, hogy ő már nem gyerek, hanem felnőtt férfi, és nyugodtan elmehet, és megteremtheti a saját életét..

Az, hogy sanyargatod magad, az meg a te döntésed, ha nem tudsz változtatni magad, menj szakemberhez, aki kideríti, hogy mi áll a háttérben, mert bár sok szülő von meg magától mindent, hogy a gyerek ellenben mindent megkapjon, amire amúgy semmi szükség nincs. Szerintem ez nem normális, de lehet ezzel egyedül maradok D

7. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 15:27

Smink nélkül is van élet.


Ha jól értem az anyagi rész miatt marcangolod maga?

Miért nem leped meg magad is egy fodrásszal?

Hidd el, attól még a gyerekek nem mennek tönkre, ha egyébként megvan a kaja.

2021. máj. 29. 14:54
Szerintem is segitség kell számodra. A nagy féltsen, az rendben van, de tartsa szem előtt a boldogságodat is. Ismerkedj, ne csak a gyerekeidnek élj. Saját magad is legyen fontos. Szeresd magad.
5. andi6020 (válaszként erre: 3. - Otsike)
2021. máj. 29. 14:26
Váratlan, ámde hasznos ötlet!
4. janszi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 14:08
Attól még lehetsz jó nő hogy nem sminkeled kacsacsőrűre meg medvekörműre magad.Sőt!Az életviteled szerinti túlzott igyekezetedet pedig az értelmes közeg elfogadja és érti,a többiekkel meg nem sok értelme van beszélgetned.A tegnapot már nem tudod megélni,hiába van meg mint lehetőség,emlék.A világon a legjobb dolgok ingyen vannak.A nagyobb meg már elég értelmes ahhoz,hogy féltsen,ok nélkül is.
2021. máj. 29. 13:40
Szerintem fejeezd be az önmarcangolást.
2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 29. 13:06

Az ápoltságot nem a smink és a műköröm adja.


Ha tényleg olyan jó a viszonyod a gyerekeiddel,akkor a nagyobb már felfoghatná, meg kellene hogy tudd értetni vele, hogy jogod van önálló élethez neked is. Ő is lassan családot alapít, te meg egyedül maradsz.

Huszonöt éves embert, hogy tud ellened uszítani az apka? Ha azt is teszi miért nem szól ellene, ha meg nem szól, akkor legalább ne mondja el neked, ha látja,ettől te kikészülsz?

A 25 éves már megteremtheti magának a kiadásaira a pénzt, az étkezésbe is beszállhatna.

Ha mindent megadsz, akkor nincs logikus magyarázat, miért is kellene marcangolnod magad? Ez akkor már pszichiátriai eset sajnos, fordulj szakemberhez!

2021. máj. 29. 12:46
Két gyermek Édesanyja vagyok,a kisebbik még 10 éves,a nagyobbik 25 lesz,de még velem él. Nagyon jó a kapcsolatom velük,mindent megbeszélünk,őszinték velem és nagyon ragaszkodnak hozzám. Az utóbbi pár évben azt vettem észre,hogy mindenért marcangolom magam lelkileg. Az utolsó filléremet is rájuk költöm,elkezdtem magam elhanyagolni. Régebben smink nélkül ki sem léptem az utcára,mára már az sem érdekel. Hónap utolsó hetében kiszámolom a pénzt,és csak nekik vásárolok. Ha bajuk van azonnal magamat hibáztatom,bőgök és ostorozom magam,hogy hogyan segíthetnék? Az apjuk csak néha hívja fel őket,kéthetente találkoznak,folyamatosan ellenem uszítja őket,ezért nem szívesen vannak nála. Annyira a gyerekeimért élek,hogy már fodrászhoz sem meg kozmetikushoz sem járok,nincs körömépítés sem,mert mindent nekik akarok. A nagyobbik nem tűri,ha ismerkedek,ő Fiú és félt. Félek ebbe bele bolondulok! Nagyon szeretnék újra önmagam lenni,és átlépni ezen. Hogyan kezdjem el?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook