Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Összejöttem egy pasival, de ki nem állhatom a kamasz... fórum

Összejöttem egy pasival, de ki nem állhatom a kamasz... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Michelle.r)
2022. szept. 15. 21:13
Mert én ismerem, te nem, mégis jobban tudod milyen lehet. Bár ne olyan lenne amilyen, akkor talán szerethető tini lenne.
28. michelle.r (válaszként erre: 22. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 21:05
Csodálatos a vitakultúrád. Beszélgetni próbálok, sajnálom, hogy mindent támadásnak érzel, ami nem egyetértés azzal, hogy a pasid gyereke egy taknyos, elkényeztetett hülyegyerek.
27. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Érdekes73)
2022. szept. 15. 21:02
Isten ments, hogy bárki gyerekét neveljem és a "mostohája" legyek. Van gyerekem, ő az enyém, nem a másé.
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Birebora)
2022. szept. 15. 21:01
Szörnyű. Szörnyű ez a világ. Akkor inkább hülyézem az ex feleséget,mert nyilván nem magától lett ilyen a gyerek.
2022. szept. 15. 20:02
Még jó hogy a modern mostohákkal nem kell már együtt élni...
2022. szept. 15. 19:19
Nem ez az első fórum, ahol gyerekeket hülyéznek. Miért? Miért kell ismeretlen gyerekeket hülyézni? Hová jutott a világ?
23. birebora (válaszként erre: 10. - Cc7a88f96d)
2022. szept. 15. 18:58
:D
22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 21. - Michelle.r)
2022. szept. 15. 18:22
Ne oktass ki kérlek, én sem tettem. Az én gyerekem jól nevelt érett gondolkodású nem egy taknyos elkényeztetett hülyegyerek. Nem kicsi már, 16 évesen fel lehet fogni, hogy a szülei együtt nem voltak boldogok. És tudja is mert állandó volt otthon a veszekedés. Ha ezt nem méri fel, az az ő baja. Én nem érzem magam szarul, hogy beléptem az apja életébe és ha külön megyünk egyszer sem a gyerek miatt lesz, mert hála istennek, kevésszer kell vele találkoznom.
21. michelle.r (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 18:15

Még elmagyarázni sem kell, magától is rá fog jönni. Ha hagynak neki időt. De az teljesen természetes egy kamasznál, hogy utálja az új belépőt válás esetén. Még a saját szüleit is, sőt számos esetben magát hibáztatja, és az egész világgal hadban áll.


Az, hogy a te gyereked másképpen reagált, nem jelenti azt, hogy minden gyereknek is ugyanúgy kell.


Nem nem téged minősítettelek, hanem a viselkedésedet. Ha nem világos a különbség, olvasgass szakirodalmat.

20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Michelle.r)
2022. szept. 15. 17:26
Hát a férfi sem bírja sokszor idegileg a gyerekét akinek minden meg van engedve és nyilván egy egy hétvége alatt nem lehet azt kinevelni belőle amit az anyja belenevelt. Majd én tudom hogy lelépek-e vagy sem és hogy mikor, ha lesz ilyen. Az én gyerekem egyből szimpatizált a párommal, hasonló korú mint a párom lánya. Érdekes , hogy vannak normálisan nevelt gyerekek akiknek el lehet magyarázni, hogy a szülők továbbléptek, mert együtt nem boldogok.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2022. szept. 15. 17:23
Nyilván látod a szitut, ezért vagy ilyen tájékozott. Én nem sertegettem itt senkit, téged sem. Te engem igen, szóval tartsd meg nyugodtan a véleményed, nem vitát nyitni jöttem ide.
18. michelle.r (válaszként erre: 17. - Michelle.r)
2022. szept. 15. 17:03
Jobb is, ha önként lelépsz, mert normális férfi a gyerekét választja ilyen helyzetben. Legalább azt ne kelljen érezned, hogy dobtak.
17. michelle.r (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 17:01

Ne haragudj, de a viselkedésed nem vall túl magas intelligenciára. Friss a kapcsolatod, teljesen természetes, hogy a gyerek nem kedvel téged, mert az anyja helyét foglalod. Még akkor is, ha a család nem miattad ment szét.


Idő kell, hogy megismerjen és elfogadjon. Semmit nem kell tenned, maradj neutrális és kedves, majd közeledik a saját tempójában.


Bár ahogy nyilatkozol a fickóról, úgy tűnik, nem jelent ez neked semmit, nem éri meg a fáradtságot.

2022. szept. 15. 16:59
Amúgy az én gyerekem miért tud az új párommal normalisan viselkedni? Pedig nem az apja és mégis. Lehet, hogy én nem vagyok szar anya ha a gyerekem normális tud lenni.
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - *Szöszke*)
2022. szept. 15. 16:57
Aha 🙂
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Bichi)
2022. szept. 15. 16:56
De az sem hogy nem ő. Nem ismeritek a helyzetet. Nyilván az anyja is nyakig benne van abban, hogy a gyerek ilyen lett.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Cc7a88f96d)
2022. szept. 15. 16:55
Javaslom neked is ezt .
12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Papája)
2022. szept. 15. 16:55
Nem fogok egy kamasz gyerek kénye kedve szerint viselkedni, főképp, hogy közöm sincs hozzá
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - 7962decf87)
2022. szept. 15. 16:54
Hát meglatom változik -e a helyzet, aztán ha nem, akkor nyilván nem cseszem el az életem azért mert egy gyereknek az anyja mindent megenged és azt hiszi ettől jó szülő, aztán mikor az apja a gyereknek meg nem úgy táncol ahogy a gyerek fütyül, ő a szar meg szigorú szülő. Hát valakinek nevelni is kellene, csak hát mivel az anyjával van alapból, így az apja nem nagyon tudja a hétvégéken a világot megváltani.
10. cc7a88f96d (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 16:53
Akkor húzz a bánatba..
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Szantina)
2022. szept. 15. 16:52
Hát van benne valami. Még nem komoly igazán a kapcsolat és hát nekem sem álmom más gyerekét a nyűgnek a nyakamba venni akár egy egy hétvégére is.
8. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 16:51

Szegény gyerek. Remélem ő is így gondol rád.

Megérzik a gyerekek, kik azok akik őszintén szeretik az apjukat/anyjukat és a gyerekeiket is elfogadni, szeretni képesek.

Te ezek szerint nem mentél át a vizsgán...

7. Bichi (válaszként erre: 5. - Szantina)
2022. szept. 15. 16:46
Közel sem biztos, hogy a "gyerek" a hülye...
6. 7962decf87 (válaszként erre: 5. - Szantina)
2022. szept. 15. 16:39

Az miből derül ki🤔, hogy a kamasz-lány hülye és nem normális??? Kicsit furának tartom ezt a hozzászólást!!


Nem ismerjük őket!


Szerintem is jobban jár ha minél előbb kilép a hölgy a kapcsolatból, mindenkinek jobb lesz!!!

2022. szept. 15. 16:29

Még csak most jöttél vele össze?

Akkor gyorsan lépj le amíg nem fordul komolyra.

Senki hülye gyerekét/exét/anyját nem vagy köteles elviselni.

Találsz másik pasit akinek normális a gyereke.

2022. szept. 15. 15:30

Okos enged... Ha neked ez nem palya meg havi egyszer sem, mit varsz?

Te lennel olyan ferfival, aki dobja a lanyat egy uj csajert?

2022. szept. 15. 14:14
Nem kell, hogy szeresd, de egy normális együttműködés szükséges a kamaszlánnyal ha az apját akarod. Aztán még az is lehet megkedveled.
2022. szept. 15. 13:51

Ha ilyen a hozzáállásod, nem valószínű, hogy sokáig fog tartani ez a kapcsolat! Mi lesz🤔, ha nem csak havonta egyszer "kell elviselni" vagy tévedek???

A "pasi" gondolom szereti a lányát - még ha kamasz is - nem valószínű hogy nem fogja észrevenni a hozzáállásodat.


Ha netán hosszabb távra terveztél, nem jósolok sokat!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook