Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma fórum

Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Összedőlt világ - Pilomatrix carcinoma

1 2 3 4 5 6
80. a0c1361e44 (válaszként erre: 79. - Amacska)
2014. márc. 23. 08:39
Valamiből meg kell élni. Ha erre van lehetősége, akkor ebből.
79. amacska (válaszként erre: 75. - Nona47)
2014. márc. 23. 08:07
csincsillantenyésztést???????eladni azokat a csodaszép állatokat kedvencnek vagy szörnyű kínok között meghalásra a szőrméjükért???????
78. C**** (válaszként erre: 77. - Ficánka5)
2014. márc. 22. 15:12

Én itthon búzát csíráztatok :)


Piac->Búza->egy nap áztatás->nedves vatta-> pár nap után szüret :D


Csak időnként locsolni kell, de csak épphogy nedves legyen. :)


Íróasztalon dísznövénynek is elmegy... amíg meg nem eszem :)

77. Ficánka5 (válaszként erre: 74. - Nona47)
2014. márc. 22. 08:54

Az én onkológusom(pedig nem kis senki!) nem fogadja el komoly mutatónak a tumor markert, nem is csinálnák pl. nekem, ha nem kérném. Én sem kérem minden alkalommal, mert meggyőzött, hogy nem megbízható minden ráktipusnál. Amikor a második műtétem előtt álltam a kiújulás miatt, a markerem még az alsó határt sem érte el.


A csalánt lehet teában is inni(én is annak iszom rendszeresen) tehát akár be is csaphatod vele Péteredet, ha egyébként nem volna hajlandó meginni. Más tea mellé becsempészed a csészébe. De a friss csalán pl. krémlevesnek nagyon finom.

Nagyon jó immunerősítő a genoderma tea, de fél órán belül meg kell inni és lehetőleg minden ízesítés nélkül.

Nagyon jó lenne minden nap nyers zöldéségleveket inni, de természetesen háznál termett, nem vegyszerezett zöldségekből. Föld alatti, földön termett és levél zöldség ezekben mindig legyen. Egyszerre mind a három.


Nagyon szorítok Nektek a jóért!!

76. nona47
2014. márc. 22. 04:39
ja a főorvos jó fej volt, irt emailt amiben megköszönte azokat a leírásokat és metszetképeket amit a világhálóról össze tudtam szedni .hétfőn megyünk hozzá
75. nona47
2014. márc. 22. 04:37
nem tudok aludni,álmos sem vagyok.már megcsináltam a gyerekeknek a finom reggelit.belecsempésztem egy csomó megvehagymát és nyers spenótot apróra vágva a szalámi és a paradicsom alá.Petinek most nagyon fel kell turbózni az immunrendszerét és többen mondták, hogy spenót medvehagyma fokhagyma tikhúr zsenge csalánlevél mehet bőven.hát csalánlevelet még nem mertem beletenni.mert örülök ha megbarátkozik a megvehagymával és a nyers spenóttal.finom az íze megkóstoltam.Ma reggel meghalt Peti szerelmének a mamája, szegény lány kivan, de Petit is megviseli, hogy látja a kedvesét szenvedni.Mi jön még?itt ülök egy nagy caládi ház kellós közepén a nappaliban a 3 gyerek alszik én meg hülyén hangzik de most a csincsillatenyésztésre fogok ráolvani.ne kérdezzétek miért.van egy üres nagy téglaépületünk ami lakás volt amig az elsőszülött fiam meg nem halt, de az már az anyészeti,a fürdőben minden szétfagyott a járólap felfagyott.mezőgazdasági melléképületnek kitünő.gondoltam ha már munkanélküli vagyok,a kutyának sem kellek, kezdek valamit magammal.pedig valamikor 2 építőipari cégnek is a vezetője voltam,mellette 3 pizzériát üzemeltettem,35 ember dolgozott a kezem alatt.A nagyfiam halálával ami 10 éve volt minden az enyészeté lett, elszegényedtünk, nem volt vagyon felhalmozva.A házunk is lassan a fejünkre szakad, de nem akarok panaszkodni.Mindenemet odaadnám, csak Péter egészséges legyen.
74. nona47 (válaszként erre: 73. - Alidamolnar)
2014. márc. 20. 16:26

ennek utánanézek,mármint hogy csináltak e tumormarkert

tudod minden olyan gyorsan zajlott pénteken jött a levél,de csak hétfőn volt ott az orvosa,haza sem engedték, levették a vért, tüdőszőrő,ekg.aztán másnap reggel műtét.magunkhoz sem tértünk a sokkból.de köszi hogy szóltál.

73. alidamolnar (válaszként erre: 72. - Nona47)
2014. márc. 20. 15:49

Nagyon drukkolok, hogy kiderüljön, hogy semmi komolyabb baj nincs. Sok témában a dokik is csak tapogatóznak, mi az, hogy ilyet még nem láttak, eszem áll meg.

Remélem, Péternek lesz igaza!

Lehet, hogy hülye kérdés, de: Ilyenkor egy tumor marker nem adna valami támpontot? Vérből csinálják, akár fizetősben is.

72. nona47
2014. márc. 20. 14:37
érlek ne veszekedjetek!mindenkinek megvan a maga baja.tegnap nem voltam fent a fórumon, mert reggel 9re csináltam kaját.és utána elmentem altatóval aludni.2kor szólt a lányom hogy menjek át a szomszéd faluba a fiamért a suliba.pizsibe mentem át,apróságra nem adok, öcsi meg mindig a suli előtt vár rám.hazajöttünk és visszafeküdtem aludni újabb 5 altatóvan.késő estig 11ig aludtam,csak wcre mentem ki és reggelig ment az alvás.nagyon kellett ez a pihenés, éreztem, ahogy kitisztult fejjel tudok gondolkodni, és nem remeg a gyomrom annyira.Ma már kigyűjtöttem a netről a jóindulatú és a rosszindulatű metszeteket, képeket, írtam a dokinak amiben újra nyomatositottam, hogy nem sugarazunk amig nincs másoglagos szakvélemény és e-mailben elküldtem neki.nem dolgozok sehol már 2 éve munkanélküli vagyok ami lelkileg nyomasztó de ez van,Magyarországon élek.a 10 éves fiam miatt nem tudok igazán elmenni mert a mi falunkban nincs suli.szerencsére a férjem Norvégiában dolgozik a megélhetésünk ha nem is annyira fényes, de élnek nálunk sokkal rosszabb helyzetben is. én is sakkozok minden hónapban a sárga csekkekkel.most az, hogy kaposvárra kell lejárni 4000 ft lesz naponta a benzin,valamennyit térít a tb de nem mindent.Csak az orvosok nehogy presztizst csináljanak abból, hogy nem ismerik el ha tévednek.OLyan régóta ott van Petyám fején sza szar vagy 5 éve, egyszerűen esztétikai hiba volt a tarkója fölött.Tegnap azt mondta nekem:anya!ha ez rák lenne akkor nekem már két fejem lenne ennyi év alatt akkorára megnőtt volna.Az ultrahangos fődokinő akihez nagyon régóta járunk privátban mert jobb a gépe mint az sztkban, még ő sem hallott róla, de bekérte a szövettanokat, mert annyira kiváncsi.holnap kell őt hívnom.Na átugrok öcskösért 9 perc múlva kint vár a suli előtt.puszi mindenkinek, és ne veszekedjetek.itt sok ember szörnyű dolgokon ment vagy megy éppen át.
71. nona47 (válaszként erre: 71. - Birgi74)
2014. márc. 20. 14:19
nem Nagykanizsa mellett lakom egy pici faluban Sormáson
70. a0c1361e44 (válaszként erre: 55. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 19. 20:31

Nekem keménynek tűnt, és amit később írtatok az meg kegyetlennek.

Ti tudjátok!

Én is el tudom ragadtatni magam, így ismerem az érzéseteket, na de azért lehet nem kellett volna itt ezt tenni.

Ne kívánd senkinek a saját cipődet, főleg akkor ne, ha az nagyon rossz dolgokban vitt végig. Igen, a sors biztos tudja mit kell tenni....

69. 27c72ee00a (válaszként erre: 47. - Nona47)
2014. márc. 19. 16:01

Végre jó hír!


Szorítok nagyon Nektek, és remélem, ma már jobban vagy lelkileg!


Dolgozol?

... mert az sem lehet egyszerű ilyen terhek mellett ... :/

2014. márc. 19. 15:17
Drága Nona Örülök hogy az ultrahang nem talált kóros elváltozást ,drukkolok Neketek nagyon nagyon
67. githaj
2014. márc. 19. 12:17
....és akkor itt végleg befejeztem ezt a témát....
66. githaj (válaszként erre: 64. - C****)
2014. márc. 19. 12:16
Nesajnáld !Nem tudom mivel becsméreltelek, ha becsméreltelek volna akkor ugyanolyan hangnemet utok fel mint te. Elragadtatni magamat nincs mitol, esetleg a hńapok óta tartó heti adag kemotól, és még talán a várhato 25-30 sugártól.
2014. márc. 19. 12:06

‎""Mielőtt elítélsz, vedd fel a cipőmet és járd végig az utamat. Járd végig a múltamat, érezd a könnyeimet, éld át a fájdalmaimat, az örömömet. ...Tedd meg a lépéseket, amelyeket én megtettem és botladozz meg minden kövön, amelyen én megbotlottam. ...S mindegyik botlás után állj fel és menj tovább, úgy ahogy én tettem. Csakis ezután ítélkezhetsz rólam, felettem. Akkor mondhatod, hogy ismersz!... ""


A jó isten segítse minden sorstársamat!

Ezennel elköszönök,töröltetem magam,mert nekem túl embertelen "ez a világ"!

64. C****
2014. márc. 19. 11:52

Sajnálom ami Veletek történt, de ettől még ne ragadtassátok el magatokat, mert nem jogosít fel rá semmi, hogy másokat becsméreljetek, és én is elnézést kérek, ha valakit megbántottam, de sokkolt a hangnemetek.


Jó egészséget!

63. f1eff0c6fd (válaszként erre: 62. - Githaj)
2014. márc. 19. 11:48

Neee,nem baj...a sors keze előbb-utóbb mindenkit utolér!


"Az élet túl rövid ahhoz, hogy egyszer csak felébredj és megbánd. Szeresd azokat, akik jók hozzád,felejtsd el azokat, akik nem! Hidd, hogy minden valamilyen okból történik! Amikor új esély adódik, két kézzel kapj érte. Ha ez gyökeresen megváltoztatja az életed, ne ellenkezz. Soha senki nem mondta, hogy könnyű az élet, csak azt, hogy érdemes élni."

62. githaj (válaszként erre: 59. - C****)
2014. márc. 19. 11:31

***Egyszóval, githaj, cirm-anya, Ti vagytok az emberi faj szégyene, az empátia kóros hiányától szenvedtek, alaptalanul vádaskodtok, és ostobaságokat állítotok.***


Tobben vagyunk itt olyanok akik átélték a sugarakat és a tobbi kezelést. Szégyeld magad!!

61. Ficánka5 (válaszként erre: 60. - C****)
2014. márc. 19. 11:25

Kedves C*****, kaptam cirm-anyától egy privit, amit a felfedezéskor nem volt szándékomban elolvasni, de aztán mégis. És nagyon sajnálom, és elnézést kértem, mert arra is képesnek kell lennie az embernek.


Maradjunk annyiban, hogy mindenkit a legjobb szándék vezet, csak jót akar, ha néha nem is így tűnik!!

60. C****
2014. márc. 19. 10:38

De nem ezért léptem be, hanem mert eszembe jutott még három dolog éjszaka:


Búzacsíra, D-vitamin, és C-vitamin. Mindhárom rák-ellenes.


Mert ide segíteni jönnek az emberek, nem aljaskodni.


Szálljatok magatokba!


Pont egy ilyen fórumban... megáll az ész.

59. C****
2014. márc. 19. 10:26

Ennyi kegyetlen és ostoba embert még nem láttam egy helyen összegyűlni.


Terméket reklámozok? Inkább próbálok segíteni, mert erről sok helyen nem tesznek említést.


Jesszus.


Nem mondták, hogy rákos vagyok, hanem hogy gyanú, és járok kontrollra, de minden alkalommal félek, mit mondanak, mert ugyanazt a mellem már műtötték.


Az orvos az ultrahangos orvos volt, egy fiatal kis doktornő, nem a kezelőorvosom. És vizsgálat közben, miközben a rákgyanúmat diktálta hangosan ordítva hisztizett, mennyire unja már ezt a munkát, és reggel óta dolgozik, és fáradt. Délután kettő óra volt. Én 12 órákat dolgozom.


Egyszóval, githaj, cirm-anya, Ti vagytok az emberi faj szégyene, az empátia kóros hiányától szenvedtek, alaptalanul vádaskodtok, és ostobaságokat állítotok.


Mert aki hány, és nem tud enni, mert nem marad meg semmi benne, az fogy, IQ szegény embertársaim.


De hogy megbántanátok? Pff, ahoz Ti olyan kevesek vagytok, amit szóval is nehéz kifejezni.


Csak megrémít, hogy léteznek ilyen sötét emberek.

58. Ficánka5 (válaszként erre: 53. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 19. 09:56

Nagyon jó lenne, ha nem mondaná itt senki a nagy frankót, mert biztos van, aki az ellenkezőjéről tudna mesélni.


Voltál már te bárkivel végig 25-30 sugárkezelésen?? Még hogy nem lehet belefogyni?? Te nem tudod mit beszélsz!! Én ott voltam, végigcsináltam ilyet. Volt olyan betegtársam, akire a végén szinte nem lehett ráismerni, úgy nézett ki. Arról nem is beszélve, hogy most, csaknem 6 év után szólja el magát egy doktornő, hogy milyen meszesedést csinált a sugár az ereimben. Mondta ezt valaki akkor, hogy ez fog történni, így is vállalom-e? NEM!


Az orvosokkal kapcsolatban sem mondhatsz semmit, mert én el tudnám mesélni annak az ellenkezőjét.

Én pont az orvosi totolyának köszönhetem, hogy végül áttétem lett mire végre Pesten más orvosok az azonnali műtétet javasolták. Arról nem is beszélve, hogy a csaknam 2 cm-es daganatomat cisztának diagnosztizálták, pedig akkor még simán megúszhattam volna, ha csinál biopsziát.


Sajnos minden betegnek meg van, volt a maga kálváriája. Ez a szomorú igazság!!

57. githaj (válaszként erre: 49. - C****)
2014. márc. 19. 09:47
Basszus honnan szedsz Te ilyeneket? Vagy csak terméket reklámozol? Tudod Te mennyi mindent ajánlanak rákos betegeknek, hogy csak vegyék és mások gazdagodjanak, mert most ez a trendi? 100 termékbol esetleg 10-15 esetleg segít, de a tobbi kamu, mert ha segítenenének, nem volnának beteg emberek és nem kellenének orvosok. Ja nem laikus vagyok sok mindent átéltem és most újra kezdodik.
56. githaj (válaszként erre: 52. - C****)
2014. márc. 19. 09:41
Ekkora hulyeséget, hogy a sugártól lefogy valaki. Az apám orok életében vékony volt és nem fogyott le a sugártol és nem is halt bele.
55. f1eff0c6fd (válaszként erre: 54. - A0c1361e44)
2014. márc. 19. 08:34
Nem keménykedés és kioktatás!Nem ellene szólnak soraim,hanem érte,...hogy ne vegye félvállról,ha már egyszer ott a kimondott három betűs szó!Nem győzik hangsúlyozni,hogy minden nap késlekedés csak ront a helyzeten!
54. a0c1361e44 (válaszként erre: 53. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 19. 06:11

Ne keménykedj vele! Ha van ilyen problámája, akkor épp elég az neki. Nem hiszem, hogy neked még ki kellene oktatni egészésgesként, hogy mit kellett volna tennie. Majd eldönti, hogy akarja csinálni. Ebbe senki nem szólhat bele.


Én bízom benne, hogy az egész vaklárma...

53. f1eff0c6fd (válaszként erre: 52. - C****)
2014. márc. 19. 02:20

ad1: A sugárkezeléstől senki nem fogy le,mert nincs ilyen mellékhatása!!!és milyen fogyókúrát kéne túlélni?


ad2: Könnyű lebunkózni az orvost,de egyet jegyezz meg,ha Te beteg vagy Neked van Rá szükséged nem Neki Rád!!


Szedhetsz Te akármilyen Nutri... akármit,ha nem vagy az orvossal együttműködő! Addig halogatod a saját magaddal való törődést, míg olyan stádiumba jut az elváltozásod,hogy az orvos csak annyit tud mondani:No,de asszonyom hol volt eddig??? Te pedig elvárod Tőle,hogy játsszon MEGVÁLTÓT és mentse meg az életedet! Te még nem tudod,de a RÁK sok mindent kíván,nagyon sok mindent...főleg alázatot és törődést!!!!...ha élni akarsz.

52. C**** (válaszként erre: 51. - C****)
2014. márc. 19. 00:32

Ja és a slusszpoén, mondtam, hogy feledékeny vagyok. :)


Feldobtak nekem egy olyat mell ultrahangnál, hogy a valami amit lát, nem zárható ki, hogy rák.


Úgy végignéztem magamon, b@szki, több bordád látszik ki mint fogad, ha besugaraznak, nincs miből lefogyni, túl sem éled a fogyókúrát :)


Úgyhogy azzal a nem titkolt céllal, hogy növeljem az életben maradási esélyeimet, elkezdtem hízókúrázni, többek között ezzel a Nutrison Powderrel, mert hogy 39-42 kg-os csaj nem sokmindent él túl egy náthán kívül.


Most kérem 50 kg-osan arra még nem vetemedtem, hogy visszamenjek a bunkó ultrahangoshoz, aki rámfújatta félpucéran a klímát(én voltam félpucér), bezselézett és lelépett kicsit telefonálni, utána odanyögte az épphogy megalapozott diagnózisát, de rajta vagyok, szedem a bátorságomat össze meg vissza :)

51. C**** (válaszként erre: 50. - F1eff0c6fd)
2014. márc. 19. 00:17

Bocs, persze, nem aktuális, azért írtam, hogy ha szükség lesz rá...


...mert tudod hátha elfelejtem később, és ez tényleg hasznos, én is ezt eszem. Ez nem csodaszer, hanem orvos által javasolt táplálék.


Na nem ragozom, csak jót akartam, és feledékeny is vagyok.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook