Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Össze vagyok törve fórum

Össze vagyok törve (beszélgetős fórum)


21. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 20. - Bellabi)
2022. dec. 19. 20:38
Nem én dobom el akit szeretek,ő döntött úgy,hogy mást keres, illetve már talált is.Én ugyanúgy maradtam volna az életében ahogy eddig is,neki ez már így,hogy egyedül maradt ,kevés.És igen,biztos,hogy a gyerekem az élete során még rengeteg pofont fog kapni, de nem szeretném én ,most a padlóra küldeni.Ne tőlem kapja az első nagy érzelmi megrázkódtatást.És ha ehhez hazugságban kell élnem az életem, akkor abban fogom.Igazad van, gyáva is vagyok.Ez is egy emberi tulajdonság.Van aki bátor és van,aki gyáva.Hiába ismerem el,attól még nem leszek bátor.Rengeteget vívódtam magamban,iszonyatosan fáj,hogy elveszítem, mégsem tudnék boldog lenni mellette, ha a gyerekem lelkileg összetörne.Még szüksége van rám.
20. bellabi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 17:10

Megszokásból, sajnálatból, a gyerekek miatt eldobod azt, akit szeretsz, és benne maradsz egy hazug kapcsolatban. Gratulálok! Ugye tudod, hogy mindez ócska kifogás? Hazugságban élsz, erre tanítod a gyerekeidet is. Hogy labilis? Hát, ennél milliószor rosszabb dolgokat fog még átélni, mint a szülei esetleges válása. Csak mert ilyen az élet. Sőt, a férjed is jobbat érdemelne egy olyan nőnél, aki sajnálatból és megszokásból van vele.


Az egyetlen jogos kifogás az anyagiak, azt értem, hogy nehéz, de egyrészt azon lehet(ne) dolgozni, másrészt Ti már ketten lennétek, nem egyedül maradnál.


Ha igaz, amit írsz, nem sajnállak, Te döntöttél, gyávaságból.


Másik opció hogy az ex-szeretőd nem gondolja komolyan, csak ebben a mesébe menekülsz.

19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 18. - Andi6020)
2022. dec. 19. 16:02
Nem így gondolom.Ő sose ígért nekem semmit.Soha nem volt közöttünk téma a közös élet.Nem is ő akart válni hanem a felesége.
18. andi6020 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 15:05
Gerinctelen dolog volt ellopni 9 évet az életéből.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Globus)
2022. dec. 19. 10:24
Ezerszer átrágtuk magunkat rajta.Hónapok óta keressük azt a megoldást,ami a lehető legkisebb fájdalommal,veszteséggel jár a családom számára.Sajnos mindig oda lyukadunk ki ( közösen) ,hogy romokat hagynék magam mögött.Az egyik gyerekem érzelmileg nagyon labilis,nem lehet megjósolni,rá milyen hatással lennének a történések.Arra jutottunk, ha szakítunk, amit egyikünk se szeretne,de muszáj, akkor csak én fogok csendben szenvedni,a többieket megkímélem.
16. globus (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 10:11
De a baráttal együtt újra lehet kezdeni. Párod is továbbléphet. Gyerekek hamar levágják, ha valami nincs rendben.
15. dfc04c70e4 (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 10:10
Szar állapot...
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Globus)
2022. dec. 19. 10:05
Miért vagyok a párommal?Megszokásból,sajnálatból, a gyerekek miatt és mert nincs annyink,hogy mindketten stabil háttérrel folytathatnánk.
13. globus (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 09:42
Ne viccelj...szerető után sírdogálsz, párod nem érdekel? Miért vagy vele? Gyerek nem lehet kifogás, mások is elváltak. Anyagiakat meg lehet oldani.
12. f7f780f355 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 19. 09:38
A legtobbon par het alatt.
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Andi6020)
2022. dec. 19. 09:34
Ő elvált,én nem tudom elhagyni a családom.Ezért keresett mást.
10. andi6020 (válaszként erre: 9. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 18. 16:50

Mégsem hagyta ott a nejét? Nahát. Mondjuk jobb, mintha 30 év múlva te jöttél volna rá arra, hogy elment az életed a semmire.

Bár még akkor is hinni szoktak, hogy mindjárt válnak...

2022. dec. 18. 16:27
9 év után a szeretőm szakít.
8. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 20:24
Ki szakított és mennyi idő után?
7. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 18:28
Szerencsére mindig én hozta meg a "vége" döntést, így könnyen ment. De ahogy látom, minél jobban begubózik az ember az önsajnálatba, annál nehezebb túllendülni. Aki próbálja élni tovább az életét, eljár otthonról, az jóval hamarabb jut túl rajta...
6. Sütikee (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 16:58
Ez kapcsolatfüggő. Az első szerelmem után évekig nem bírtam túljutni, a volt férjemtől örültem hogy szabadulok. A mostani párommal is voltunk már többször úgy hogy majdnem szétmentünk, azt nagyon nehezen viseltem, de szerencsére túljutottunk rajta, együtt vagyunk tíz éve.
2022. dec. 17. 16:36
Sajnos én nehezen viselem
4. handymandy (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 16:20
Nem vagyok érzelgős így általában örultem,mikor vége lett egy kapcsolatnak.
2022. dec. 17. 15:38
Minél idősebb leszel annál könnyebb lesz...
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. dec. 17. 15:29
Mivel a házasságomon kívül pár hetes kapcsolataim voltak csak, így könnyen.
2022. dec. 17. 15:21
Ti mennyi idő alatt jutottatok túl egy szakításon?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook