Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Össze fogunk költözni, csak a barátom megijedt fórum

Össze fogunk költözni, csak a barátom megijedt (beszélgetős fórum)


1 2
27. mmm01 (válaszként erre: 26. - 0c97fbb607)
2007. szept. 18. 12:12

Baromság!

Már ne haragudj, de én nem ringatom magam abba a hitbe, hogy minden rózsaszínű és tele van gyönyörű dolgokkal! Igenis vannak viták, ahogy mindig is voltak és szerintem hazudik aki azt mondja, hogy nincsenek. Mert azt gondolom az sokkal rosszabb jel, mert ott valaki elfolyt magába valamit.

Ne haragudj a hozzászólásért, csak olvasgattam már itt dolgokat.

Én azt hiszem össze kell rázódnia két embernek, meg kell találni a közös hangot, pont mint mikor megismertük egymást.

Nem a legjobb ez a napom, bocs mindenkinek.....

26. 0c97fbb607 (válaszként erre: 25. - Mmm01)
2007. szept. 18. 12:03

Akkor mi szükség volt erre,mondd?

3 hét,veszekedések.......valami nem stimmel ...szerintem.

25. mmm01 (válaszként erre: 24. - Anduca)
2007. szept. 18. 11:51

Szia!

Már teljesen lemondtam arról, hogy bárkit is érdeklek:(

Most lesz 3hete, hogy együtt lakunk. Elmúlt a pánik, nem görcsöl már, csak néha megbánt dolgokkal. Pl: nem hagyom levegőhöz jutni. Hát nem kellett sok, ennyi elég volt nekem, hogy a legminimálisabbat tegyek érte, oldja meg ő a gondjait. Én mindenben őt néztem, hogy neki a legjobb legyen, de ha ez nem kell, hát legyen így!

Mindegy, tegnap veszekedtünk, ez egy szar nap...

24. anduca (válaszként erre: 23. - Mmm01)
2007. szept. 17. 10:10

Szia!

Sikerült a költözés? Hogy alakult a kapcsolatotok?

23. mmm01
2007. aug. 27. 08:48

Sziasztok!

Hát elmúlt a hétvége, vannak változások. A probléma nem szűnt meg teljesen, pl szombaton elég csúnyán összevesztünk, de úgy néz ki a dolog, hogy ezen a hétvégén pakolok hozzá... Feszültség van még mindig benne, emiatt bennem is. Néha úgy érzem túltette magát a kritikus ponton, néha meg mond olyat, amitől megint elbizonytalanodok. Nagyon szeretném, ha működne,csak éppen ő nem a kompromisszumok embere, ha értitek.

22. anduca (válaszként erre: 21. - Mmm01)
2007. aug. 23. 15:39
Oké, majd aztán jelentkezz, hogyan alakulnak a dolgok. Sok szerencsét!
21. mmm01
2007. aug. 23. 15:37
Köszönöm mindenkinek, aki próbált ma a segítségemre lenni! lejár a munkaidőm és csak este érek haza, úgyhogy már nem tudok írni. Látjátok, ma pl nem találkozunk:(Mindenesetre holnap délutántól együtt leszünk, úgyhogy a hétvége sokat fog változtatni a dolgokon (nem tudom milyen irányba). Remélem a legjobbakat...
20. anduca (válaszként erre: 19. - Mmm01)
2007. aug. 23. 15:11
Értem. Elég lenne azzal kezdeni az "összeköltözést" szeptemberben, hogy minden nap ott alszol. Közben hetente vigyél oda 1-2 ruhadarabot és pár kozmetikai cuccot. Hétvégén haza mehetnél a szüleidhez, de estére menj vissza hozzá. Ha ez sem tetszene neki, akkor majd tényleg valami más megoldást kell keresni.
19. mmm01 (válaszként erre: 18. - Anduca)
2007. aug. 23. 14:31
Szeptembertől munkahelyet váltok, ezzen kiküszöbölünk minden ilyesfajta problémát. Ekkor környékére időzítettük a költözést...
18. anduca (válaszként erre: 17. - Mmm01)
2007. aug. 23. 14:26

Ezek szerint messze laktok egymástól?

S ha összeköltöztök, akkor hogyan oldod meg a munkát, ha eddig az volt a bökkenő, hogy nem alszol ott minden nap?

17. mmm01 (válaszként erre: 14. - Anduca)
2007. aug. 23. 14:16
Mindennap találkozunk, vagy ő jön hozzám vagy én megyek hozzá. 2-3 óra a minimum, tegnap 11-ig voltam nála 4-től. nagyon ritka, ha nem látom egy nap. hétvégén van úgy hogy egész nap együtt vagyunk reggeltől, másnap reggelig. a munka miatt nem alszok ott minden nap.
16. mmm01 (válaszként erre: 13. - 91d4989ab9)
2007. aug. 23. 14:12

Persze, hogy azt félti, mint minden férfi! Én úgy érzem akarja az összeköltözést, viszont azt is tudom, hogy ha végig görcsölni fog azon, hogy nehogy ez is úgy érjen véget, mint az előző, akkor ő maga fog elrontani mindent:(((

Én segíteni akarok neki, várok, de ahogy mondják az okosok: a puding próbála az evés:/

15. 91d4989ab9 (válaszként erre: 13. - 91d4989ab9)
2007. aug. 23. 14:10
Ráadásul két év járás után az exével takarózni, az kicsit nagyon furcsa...
14. anduca (válaszként erre: 10. - Mmm01)
2007. aug. 23. 14:07

S amikor nem alszol nála, aznap nem is találkoztok? ő akkor mivel tölti szabadidejét?

Mi az oka, hogy nem alszol minden nap nála? Te nem akarod vagy ő nem akarja?

2007. aug. 23. 14:03

Hát nehéz dió, biztos hogy ő is akarja az összeköltözést? Nem úgy tűnik innen...

Ha minden nap veled akarna lenni, nem keseregne hogy az exével milyen volt...Lehet hogy a függetlenségét félti inkább, nem?

12. mmm01 (válaszként erre: 11. - 91d4989ab9)
2007. aug. 23. 13:58
Egy hétből által 3 napot. Szóval ez még azért messze van az együttéléstől.
2007. aug. 23. 13:52
7napból hányat alszol ott, átlagban? Ha többet mint otthon akkor, mond meg neki hogy ne parázzon mert gyakorlatilak már összevagytok költözve:))) Meg esetleg felajálhatod neki hogy ha nagyon szenved igy akkor szétköltözhettek?:)))
10. mmm01 (válaszként erre: 9. - 91d4989ab9)
2007. aug. 23. 13:46
Ez már pont így, ahogy írtad már meg volt. Kb egy fél éve így vagyunk.
9. 91d4989ab9 (válaszként erre: 8. - Mmm01)
2007. aug. 23. 13:38
És ha nem hivnátok összeköltözésnek a dolgot? Ott aludnál néha, aztán ha akarná akkor egyre többet:)) Elöször csak egy fogkefét viszel át, pizsit, aztán lassan mást is, ahogy engedi a kapcsolat. Néha fözöl neki nála, rendet raksz, a jót könnyű megszokni a pasiknak:))))
8. mmm01 (válaszként erre: 7. - Anduca)
2007. aug. 23. 13:24

Neki van egy saját lakása, egy éve lakik ott. Szerinte viszont Pesten kellene rövidesen találni valamit, mert itt nem bírja sokáig.

Volt egy ötletem, de nem jött be:( Felajánlottam neki, hogy menjünk el egy-két napra hétvégén valahová, csak mi ketten, pihenni. Azt mondta örül az ötletnek, de dolgaink vannak itthon...

Megértem, de szerintem jót tett volna neki.

7. anduca (válaszként erre: 6. - Mmm01)
2007. aug. 23. 13:03

Szivesen.

Most biztos azért szomorú, mert tudja, hogy ezzel téged megbántott, de nem bírja leküzdeni a félelmet.

Hova költöznétek? Külön lakásba ketten? A lakás készen áll, már csak arra vár, hogy beköltözzetek?

6. mmm01 (válaszként erre: 5. - Anduca)
2007. aug. 23. 12:47

Köszönöm a tanácsodat, próbálom megfogadni, csak rossz így látni őt! Bármit megtennék érte!

Eleinte valóban többet beszéltünk erről, mert én úgy gondoltam, ki kell adnia magából, ha bántja valami. Kezdetben meg sem tudta fogalmazni mi zavarja, aztán egyik nap kijött belőle. Bevallom fájt amiket mondott, mert régen ő akarta jobban az egészet. És olyan boldognak tűnt! Szeretném, ha megint az lenne, csak most mellettem!

5. anduca (válaszként erre: 1. - Mmm01)
2007. aug. 23. 12:24

Szia!

A jelenlegi párommal nemrég költöztünk össze. Nekem ez a második összeköltözésem volt, az első rosszul sült el az előző párommal. Én is nagyon féltem az összeköltözéstől, még mindig valahol ott bujkál az a félelem, hogy mi lesz, ha...

Amikor megismertem őt, beszélgettünk arról, hogy én már senkivel nem akarok összeköltözni, mert félek és olyan tapasztalatom van, hogy negatív hatással van a kapcsolatra. 1,5 év után megkérte a kezemet, 2 héten belül összeköltöztünk. Valahogy legyűrtem magamban azt a félelmet.

Szerintem légy türelmes a pároddal, feleslegesen ne zaklasd a témával! Kell éreznie, hogy szereted, hogy megbízhat benned. Az, hogy nem akar veled összeköltözni, nem azt jelenti, hogy már nem szeret, vagy nem bízik meg benned, csak azt, hogy nem akarja, hogy tönkre menjen a kapcsolatotok. S gondolom, eszébe jutnak párszor azok a kellemetlen érzések, amiket az előző szétköltözés okozott s azt már nem akarja soha többet érezni.

Szóval ne bántsd őt, próbáld megérteni, kedves légy vele! Türelem!

Szorítok, hogy a párod az összeköltözés mellett döntsön!

2007. aug. 23. 12:10

Hát igen, szerintem bepánikolt, attól fél elromlik ez is, ahogy a régi. Viszont már elindítottunk mindent, a szülők úgy tudják minden szép és jó, megvannak a bútorok stb...

Azt mondja szeret, nincs gond, csak várjak. Na de mire?

3. 0c97fbb607 (válaszként erre: 1. - Mmm01)
2007. aug. 23. 11:55
Ne költözzetek össze,maradjon minden a régiben.
2007. aug. 23. 11:49
A párom is az előző összebútorozásokkal érvelt, ami persze balul sült el. Erre közöltem vele, h engem ne hasonlítgasson senkihez, én ÉN vagyok és nincs több belőlem. Akkor tudja meg milyen velem élni, ha összeköltözünk, addig ne általánosítson.
2007. aug. 23. 08:57

Sziasztok!

2évnyi ismertség után úgy döntöttünk összeköltözünk a barátommal.Én tök happy voltam, amíg olyan egy hónapja észrevettem, hogy máshol járnak a gondolatai. Megváltozott. Pár napja bevallotta, megijedt. Neki nem ez az első összebútorozása, és az sem ment, úgy érzi ez sem fog. Legszivesebben hagyna mindent, és világgá menne. Egyedül.

Nem tudom mit csináljak, kétségek között vagyok. Nagyon szeretem, nekem ő a mindenem, nem akarom elveszíteni!

Mi a helyes megoldás? Kérlek titeket segítsetek, ha tudtok!!!!!!!!!

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook