Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Örülnétek ennek az ajándéknak? fórum

Örülnétek ennek az ajándéknak? (beszélgetős fórum)

1 2 3
49. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 47. - Temmp)
2021. dec. 25. 13:05
Volt, h nem kerestem egy ideig, és utána ő keresett. De ez semmit se jelent. Én csak neki azért kellek, mert perpillanat nincs más. Nekem meg nme kell más. Tudom, hogy működik egy férfi, de ő más mint a többi férfi.
48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Temmp)
2021. dec. 25. 12:55
Ha találna jobbat, lelépne azzal tisztában vagyok, én meg maradnék egyedül, és látnám, hogy ő boldog egyedül, vagy mással.
47. temmp (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 12:32

Nem tudok neked privát írni, de lenne számodra egy hely ahol tudnának segíteni, ahol megértheted hogyan működik egy férfi, de nyilvánosan nem írhatom ki, gondolom más oldalakat nem lehet itt ajánlani.


Egyébként ki kell dobni. Komolyan ki kell dobni, de nem pár napra, hanem egy két hónapra. Ha értékes vagy, akkor dolgozni kezd érted és kitart és tűzön vízen megy utánad. Ha hasznos voltál, akkor maszatol utánad egy kicsit, de ha azt látja túl sok energiába kerülsz akkor hamar lelép. Ha utánad se megy, akkor max vacak voltál neki es eü-szexre használt, esetleg lelkiszemetesnek stb.

Minden esetben jól jársz, ha jön utánad mint állat, tudod, hogy fontos és értékes vagy csak eddig nem működött. Ha veszni hagy téged, akkor meg nem tolsz el x évet az életedből, nem szívsz éveket egy ilyen kapcsolatban.

46. temmp (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 12:24

Ebredj fel!

Te függő vagy nem szerelmes. Ami ugyanaz, de mégsem

Hogy mi a különbség?

Vegyél egy fehér lapot, írd össze, hogy mit kapsz a pasitól. De semmi olyant ami benned megjelenő érzés, szóval nem írhatod, hogy olyan jó vele. Az egy érzés, nem tény, az benned jelenik meg, nem ő adja. A kokainnal is tök jó biztos, csak közben megöl...

Nem lehet olyant felírni, ami neki is jó. Pl. jókat szexel veled, nyilván neki is jó és ezt ő nem neked adja, hanem azt ő is élvezi, csak hát kellesz hozzá te is. Vagy hoz neked csokit se írható fel, ha abból neki is van haszna vagy élvezete.


Olyant írhatsz fel, ami neked fontos és megkapod tőle.

Pl. kinyitja a kocsiajtót neked - ha neked ez pl. elvárás, vagy hoz vágott virágot annak ellenére, hogy hülyeségnek tartja. Vagy utálja a nyál filemeket, de megnézi veled, hogy te örüljél. Vagy 20 éve cigizik, de próbál leszokni, mert nem bírod a szagát se.

Vagy rühelli a barátnőid, de szépen viselkedik velük és nem szól be stb.

Szóval csak amit objekíven érted tesz, a kapcsolatotokért, azért, hogy te örüljél, hogy jól érezd magad és nincs benne neki haszna.


Komolyan írd összhe, ha tele a lapod, akkor szeretve vagy. Ha félig van tele a lapod, akkor lehet ebből még jó, de leginkább csak hasznos vagy és pont annyit tesz a kapcsolatba, hogy ne dobd ki és legyen kivel egészségügyi szexelnie.

Ha gyakorlatilag üres a lapod, akkor te csak függő vagy és ő meg csak használ és kihasznál téged addig, amíg kényelmes vagy neki, de amint elvárásaid lesznek vagy talál jobbat vagy egy nálad is könnyebben használhatót akkor lelép.

45. Channa* (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 12:15

Hát nem tudom, de szívecskés kötényt sem szeretnék kapni, hiába csak én veszem fel.


Egy szívecskés sál viszont még tetszene is;)

44. 9370250d08 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 12:11

😀😀😀😀


Legalabb oszinte, igen!

43. Bichi (válaszként erre: 40. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 11:58
Nem arra gondoltam, hanem hogy rendszeresen megbánt...
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - 5236d12e25)
2021. dec. 25. 11:56
Nem.
41. 5236d12e25 (válaszként erre: 11. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 11:52
Aha, szóval max sexkapcsi.
40. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 39. - Bichi)
2021. dec. 25. 11:44
Ha mondanám neki, h szeretem, az csak taszítaná őt.
39. Bichi (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 11:43
Mivel nem vagy már tinilány, szerintem simán elmondhatnád neki, amit érzel. A férfi nem nő, lehet nem veszi észre, és mivel te sem szólsz érte (nem értem miért) nem tudhatja. A férfi a konkrét szavakból ért általában ez a talán majd rávezetem dolog nem szokott működni (tisztelet a kivételnek)...
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Fincsi5)
2021. dec. 25. 11:39
Majdnem mindennap itt van nálam, beszélgetünk egy jót,támogatottt mikor bajban voltam.
37. fincsi5 (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 11:36

Jó lesz nyárra, amikor nem kell belehúzni semmit, én pl. csak a huzattal takarózom.


De akkor együtt vagytok? Merthogy te néha nála alszol. Barát, vagy csak helyettesíti egy kapcsolat részleteit?

36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Leoborta)
2021. dec. 25. 11:27
Adná az Isten, hogy úgy lenne!
2021. dec. 25. 11:21
Szerintem meg zavarba gyött a kérdéstől, nem meri felvállalni, hogy esetleg fontos lehetsz neki. Hülye hímnemű. Valaki képtelen szóban kimondani, amit gondol.
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Bichi)
2021. dec. 25. 11:10
Ahol lakunk nincs még egy ruhabolt sem.Más nem bánt meg, csak ő.Csak azt nem tudom, ő felfogja-e.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Channa*)
2021. dec. 25. 11:09
Az ágynemű az nem közös.Mindig egyedül alszom.
2021. dec. 25. 11:03

Én már egy ágyneműnek sem örülnék, nemhogy megkérdezném mit jelentenek a szívecskék.

Az ilyen közösen használható tárgyak nem karácsonyra való ajándékok, mert nem személyesek.


Dehogy ő milyen, miért vette ezt, miért pont szívecskés, miért mondta ezt, fogalmam sincs...

31. bozsu55 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 10:32
Tanultál...Járj a földön,és : Ajándék lónak ne nézd a fogát!
30. Bichi (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 10:26

Te komolyan elhsized azt hogy bárhova ahova bemegy, semmilyen nincs, csak szivecskés? Hát én mondjuk épp most vettem, és mindenhol több száz minta volt...

Mondjuk így, hogy gyerekeid vannak, szerintem nem az a korosztály vagy, akinek én ilyet vennék, de ha neked elég, hogy ennyire vagy fontos valakinek, akkor legyél vele boldog. Megbántott ezzel? Sebaj, meg fog még párszor, de ez arra is igaz, aki tényleg imád téged :DDDDDDDDD

29. rabankari (válaszként erre: 26. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 10:25

Nem tudhatom kinek vette.

De azt igen,hogy én amikor ajándékozom maximálisan azt tartom szem előtt, hogy az illető örüljön,olyat kapjon, amire vágyik, ami tényleg örömet okoz.

A csak veszek valamit mert illik,mert kell, kizárva.

Akire így gondolok, annak nem veszek semmit.

2021. dec. 25. 10:22
Mondjuk azt is elmondta, h nehezen sikerült megvenni, az én kedvenc színemben.De nekem csak ruhában kedvencem az a szín.
27. Bichi (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 10:22
Az "én nem szoktam ajándékozni" mondat mögé nagyon könnyű elbújni egy olyan embernek, aki érzelemkifejezésben nagyon gyenge, és ahogy írod ő ilyen. Ennek ellenére (bár én is utálom a kötelező ajándékvásárlást karácsonykor) én megerőltetném magam, ha valaki fontos lenne nekem. Akinek egy kicsi gondolkodást nem érek meg, azzal én nem foglalkoznék...
26. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Rabankari)
2021. dec. 25. 10:21
Lehet nem is nekem vette, mert a lányom panaszkodott nincs ágyneműje, meg a másik gyerekemmel is múltkor volt , h azt az ágyneműt vitte fel, amiben én szeretk aludni, és ezeket elmeséltem neki.
2021. dec. 25. 10:20
Elég s.ggfejnek hangzik, már bocsi. Legalább venne használható ajándékot...
24. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 16. - Bichi)
2021. dec. 25. 10:19
Erre külön felhívta a figyelmem, hogy majd ehhez az ajándékhoz vennem kell valamit.Ebben az ajándékban nekem a szívek jelentettek volna vmit, de ha csak azért vette , mert nem volt más mintás, amit ő akart, így bántó.
23. rabankari (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 25. 10:16

Szép, csak nem jó semmire...

Ez olyan ,mint kopasz embernek a hajzselé....

22. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - Bichi)
2021. dec. 25. 10:16
Azt azért nem mondanám, de ahhoz képest, hogy ő nem szokott karácsonyozni...szerintem kínos is neki.
2021. dec. 25. 10:14
Nem sablon szar, mert nagyon szép.Nekem ez jut, én nem tudnék mást szeretni. azt mondja, minek azt mondogatni napjában 20x , h szeret. Így nem mondja soha.
2021. dec. 25. 10:12
örülnék
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook