Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orszlán-Skorpio kapcsolat, vajon mit hoznak a csillagok? fórum

Orszlán-Skorpio kapcsolat, vajon mit hoznak a csillagok? (beszélgetős fórum)


1 2
18. 274c9996b8 (válaszként erre: 17. - Christineee)
2009. febr. 10. 18:01

Nagyon nehez DE egy skorpionak NEM lehetetlen !(belegazolni az oroszlan hatalmi poziciojaba -:)

A helyzet az hogy a skorpio nagyon mely erzesu , sokmindent kinyomoz , megtud a masik emberröl (olyasmit is amit szivessen titokban tartanank..D)

Ilyenforman rajön es eszreveszi az oroszlan gyengeit!Es meg akkor is ha NAGYON SZERETI , akkor sem tudja megallni hogy , idönkent oda ne bökjön a fullankjaval a kiralyi/kiralynöi önerzetbe ! (amit az oroszlan nagyon a szivere vesz !Meg akkor is ha , nem mutatja.)

Te tudod hogy , meg-e eri az izzo vulkanon setalni ?

17. Christineee (válaszként erre: 12. - 274c9996b8)
2009. febr. 10. 07:38

Szia ! Én Oroszlán vagyok párom Skorpio!


Hát nem mondom bármit megtesz értem ami jó, de tényleg ront sokszor az optimizmusomon.


Bár igazán még senki nem tudta ezt elvenni tőlem:-DDDD

16. piros pillangó (válaszként erre: 14. - 274c9996b8)
2009. febr. 4. 00:38
legyen igazad! :)
2009. febr. 3. 20:31
Oroszán-Skorpió? Mi azok vagyunk és 17 éve élünk házasságban. Azt nem mondom,hogy felhőtlen,de ki lehet bírni.
14. 274c9996b8 (válaszként erre: 13. - Piros pillangó)
2009. febr. 3. 11:07
Varj turelmessen , szerintem.Ne , közelits , ne csinalj semmit , csak varj ! Ez megfogja hozni a gyumölcset ! Masszoval a RAK az Ö tempoja szerint elhatarozza magat ! Es szerintem egy gyönged ,kifinomult ,szep , szerelmi kapcsolatnak nezel elebe , egy igazi uriemberrel !
13. piros pillangó (válaszként erre: 11. - 274c9996b8)
2009. febr. 3. 05:29
hat, azota meg tobb minden tortent, de nagyon nem tudom, mit gondoljak ugyanakkor. volt mar rak baratom, de o mas, olyan, mintha az oroszlan dominalna vagy csak egyszeruen ennyire fel. nemreg van tul egy nagyon rossz kapcsolaton es azt mondta, nem akar uj kapcsolatot... ugyanakkor a testbeszede es ugy altalaban a viselkedese (es ket szep egyutt toltott ejszaka es az azt koveto reggelek) az ellenkezojet tanusitjak. mar felek kozeliteni, szeretnem megvarni, hogy o lepjen. ugyanakkor, mikor eloszor kezdemenyeztem a sok kis elkuldott jelem utan, akkor azt mondta, hogy nagyon meg van lepodve, mert almaban sem gondolta volna, hogy tetszik nekem. a jeleim celt tevesztettek ezek szerint. valamelyik nap hajnalig beszelgettunk s valahanyszor talalkozunk veletlenul, kozli, mikor er ra legkozelebb. es erzem, hogy kellenek neki. de akkor mi a baj? erzem, hogy van egy gat. vagy hagyjam a fenebe? vagy lepjek? vagy varjak?
2009. febr. 2. 15:45

Oroszlan-Skorpio kapcsolat ? !

Inkabb NE ! Ebben a felallitasban az oroszlan huzza a rövidebbet ! Marpedig 1-oroszlan ezt nagyon nehezen viseli el ! Hosszutavon katasztrofa lehet belöle , az oroszlan elvesziti derus , optimizmusat .... hatalmi "pozicioja!" meginog s, mi több kicsufolta valik :(

11. 274c9996b8 (válaszként erre: 10. - Piros pillangó)
2009. febr. 2. 15:35
Nem lehet tenni semmit ! A raknak idö kell az elhatarozasra es ha sietteted , attol meg csak jobban huzza az idöt ! Azthiszem 1-nagyon szep kapcsolatnak nezel elebe :)
2009. jan. 21. 20:57

sziasztok! nem tudom, jo helyre irok-e, lehet ennek uj topicot kellene nyitnom, de azert...:


skorpio no vizonto aszcendenssel (nov. 5) (ez lennek en) + rak ferfi oroszlan aszcendenssel (jul. 22)...


eros a vonzalom, mar tortentek is dolgok, de mintha tartana a harom lepes tavolsagot... lehet itt tenni valamit?

9. Christineee (válaszként erre: 4. - Kostyi79)
2008. dec. 30. 09:36

Szia ! Ezt jó hallani:-D


Mi is inkább úgy vagyunk vele hogy majd megszokjuk milyen a másik minthogy harcoljunk.


Gratula a gyerköcökhöz.

8. Christineee (válaszként erre: 6. - Da5acc16b1)
2008. dec. 30. 09:34

Én mint Oroszlán úgy érzem vidámabb, lazább vagyok mint a skorpio férjecském. De pár dologra már rá szoktattam. pl néha csoki:-D

Egyébként férjecském néha kivan magától mert skorpio lététben ikrek az aszcendense és ez elég gázos...

7. ALLICS (válaszként erre: 6. - Da5acc16b1)
2008. dec. 29. 15:10
Szerintem a skorpió elviselhetőbb.
6. da5acc16b1 (válaszként erre: 3. - Christineee)
2008. dec. 29. 15:07

:)))))) Azért ne feledd, minden ember más. Hiába kapsz itt akár pozitív akár negatív jelzéseket, ezt az egészet csak Te magad fogod ÉREZNI, MEGTAPASZTALNI, de ahhoz kell egy-két hónap, az biztos.

Lehet, hogy vki a 3. gyermekét várja, de ne feledd ez neveltetésen és körülményeken, családon, múlton, és magán is múlik...

Egyébként az oroszlán elviselhetőbb ebben a párosításban............mert a skorpió.....háááááátttttttt........

SKorpió az aszcendensem, ne tudd meg, hogy felborzolja néha a kis bika nyugalmamat :D

2008. dec. 29. 14:41

Szia!

Én oroszlán vagyok a párom skorpió.Egész jól kijövünk,de tény,hogy vannak veszekedések:)

2008. dec. 29. 14:11
En skorpio vagyok, a ferjem oroszlan. Most varjuk a harmadik gyerekunket. Eddig minden rendben. Persze vannak surlodasaink, de melyik kapcsolatban nincsenek?:D
3. Christineee (válaszként erre: 2. - Da5acc16b1)
2008. dec. 29. 14:01
Na ez aztán biztató:-DDD
2008. dec. 29. 13:56

Ez a párosítás egész jó lenne, ha nem lenne a skorpió qva akaratos és ha be tudná fogni :D és ha az oroszlán nem akarna mindenáron uralkodni és parancsolni, meg fényűzni......


Szenvedélyes szerelem lehet, de borzasztó házasság. Egyik sem tûri, hogy a másik parancsoljon. Jobb, ha nem bonyolódnak bele. És egy oroszlánt nem lehet kisajátítani, irányítani, megváltoztatni.


Ha SKORPIÓ a párod


Kiszámíthatatlan rejtélyes kapcsolat. Vonzódtok egymáshoz, sok a hasonlóság, sok a közös vonás bennetek. Számos kérdésben azonos hullámhosszon vagytok, módszereiteket tekintve azonban mégis nagyon különböztök. Te egy nagystílű, uralkodni vágyó, nyíltan parancsolgató ember vagy, amíg a Skorpió halkan és észrevétlenül éri el azt, amit akar. Nem árt azonban az óvatosság. Hallgass jobban az ösztöneidre, és ne játszadozz felelőtlenül egy Skorpióval, mert hajlamos a bosszúállásra. Fontos lenne, hogy el tudjátok fogadni a párotok másságát. Ha nem akarjátok egymást a saját képetekre formálni, akkor sok öröm forrása lehet ez a kapcsolat. Te nyílt, egyenes és őszinte vagy, párodnak meg szenvedélye a titoktartás, és a mások titkainak kifürkészése. Valószínűleg sokszor nem értitek, miért kell a másiknak úgy cselekednie, ahogyan azt teszi. A Skorpió szerint nem kell mindig mindent mások orrára kötni. Szerinted pedig te is igazán meg tudod szűrni, hogy kinek mit árulj el. Nem érted, hogy a társad milyen alapon vár el őszinteséget tőled, amikor ő maga is mindig titkolózik és mellébeszél. Köztetek mindig ott vibrál valamilyen feszültség, és ez épp elég ahhoz, hogy izgalmasnak tartsátok a másikat. A szexben remekül megértitek egymást, hiszen te igazán nagy játékos vagy, és a párodnak sem kell a szomszédba menni egy kis érzékiségért, feltéve ha éppen nem a depressziós időszakát éli.


Egyébként nem szabad csak csillagjegyre alapozni!!!!!!!


Szia :)

2008. dec. 29. 13:52

Sziasztok!


Én oroszlán, a párom skorpió. Van valakinek hasonló kapcsolata, vagy volt?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook