Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Örömömre szolgál hogy a polgármester házról-házra járva... fórum

Örömömre szolgál hogy a polgármester házról-házra járva... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
46. Enissa (válaszként erre: 44. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 12:09
Nyugtával a napot, mindig azt mondom. Szegény ember, aki ígérni sem tud.
45. tumbo2 (válaszként erre: 38. - Fokhagyma)
dec. 12. 08:39
az csak használt,hogy pénzszűkében sosem voltak,az iparűzési adó jóvoltából.persze elégedetlenkedők mindig akadtak.
44. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Sirga)
dec. 12. 08:11
Igen. Rendes a pasi. :) És megkértem még valamire távozása előtt és nem hezitált, azt mondta intézi.
43. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 12. 06:19
Házról-házra jár? Ez külön elismerésre méltó. :)
dec. 12. 05:50
Kedves gesztus tőle, több polgármester is át vehetné tőle ezt a kezdeményezést!
41. Myra
dec. 11. 19:32
Nálunk semmit se adnak a nyugdíjasoknak karácsonyra, szóval én nagyon örülnék ha csak ennyit is kapnánk.
40. birebora (válaszként erre: 39. - Regin_a)
dec. 11. 19:14
Igaza van, én is ezt mondom.
39. Regin_a (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
dec. 11. 18:45

Vajat, kenyeret?

4ezer egy jobbfajta pálinka , az legalább kikapcsol picikét

Amúgy anyám mondta, ha adnak fogadd el, ha dobnak ugorj el

38. fokhagyma (válaszként erre: 37. - Tumbo2)
dec. 11. 18:03
Úgy látszik, nálatok régen is és most is jól működik az önkormányzat, jók a polgármesterek is.
37. tumbo2 (válaszként erre: 26. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:35
nálunk mindig az volt.a gyerekeknek,az öregeknek mindig volt valami ajándék.az előző polgármesternek mondtam,hogy te milyen csinos vagy.népviseletben volt.
36. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - Epresturmix)
dec. 11. 15:35
Pont ilyeneket nem tervezek. Csütörtöktől lesz akciós nagy poharas görög joghurt azt veszek néhányat, egy csomó mákot feltétlen csak most nincs, 1 csomag kávét, és még egy kis valamit.
35. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:32
😊😊😊
34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 25. - Globus)
dec. 11. 15:31
Nincs. A honlapon is elolvastam minden információt róla, abban sincs.
33. fokhagyma (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
dec. 11. 15:26
Természetesen én sem akarok veszekedést. Én is csak a saját szempontomat mondtam el.
32. Epresturmix (válaszként erre: 31. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:19

Jó oké. Legyen igazad. Ezen nem veszünk össze. 😘


(Én csak kiakadtam, hogy ennyit adtak)

31. fokhagyma (válaszként erre: 27. - Epresturmix)
dec. 11. 15:17

Én ebbe nem keverek bele semmiféle politikát. Ahol adtak, ott adtak minden évben, akármi jött is a következő év tavaszán. Itt is változtak a színek a vezetésben az évek során, de soha, egyik sem adott. Szerencsére nem halunk éhen, de nem is dőzsölünk a kis nyugdíj mellett.

Hidd el, hogy attól, hogy neked a 4 ezer forint nem pénz, másnak igenis az.

30. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 15:15
Csak , Csak nem Dávid az......😄
29. globus (válaszként erre: 26. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:14
Nekem csak vidéki megyeszékhelyre, valamint istenháta mögötti 100 fős falvakra van rálátásom.
28. Epresturmix (válaszként erre: 26. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:14
Nem a két szép szemedért teszik. Mamáéknak is adtak ezt-azt (amit mi is vittünk nekik kéthetente) aztán eljött az idő, amikor kellett is cserébe adni, mert nem volt ingyen.
27. Epresturmix (válaszként erre: 20. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:12

Az már inkább barátibb lenne. Én sem a fórumozón gúnyolódom. Lesz még tavasz ugyebár. 👍

Tudjukmijön…

26. fokhagyma (válaszként erre: 23. - Globus)
dec. 11. 15:10
Ez is város, ahol én vagyok, nem is kicsi, Budapest. Vidéken még a szegényebb önkormányzatok is figyelnek az ilyesmire, itt soha, senki. Természetesen a pénz is számít, de talán még jobban a figyelmesség, amit mi itt soha nem tapasztaltunk.
25. globus (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 15:10
Pontosan nem tudom, de általában minimum 1 év vagy több. Az biztos, hogy nem hetek. Nincs ráírva?
24. Epresturmix (válaszként erre: 18. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 15:10
Bocs, de inkább szégyen, hogy csak 4000 forint. Nem tudom te ebből milyen élelmiszerEKET veszel, de szerintem sokra nem mész vele. Max veszel egy vitadór vajat, 1 kg kenyeret, meg egy kisebb rúd baromfipárizsit. Kb. De nagy segítség! 🥴
23. globus (válaszként erre: 14. - Fokhagyma)
dec. 11. 15:06

Pont ezen gondolkodtam. Nem tartozom érintett körbe, de sok idős emberrel találkozom. Még sosem hallottam, hogy lett volna karácsonyi ajándék, akar pár szem szaloncukor. Város.

Anyuéknál nőnapi ajándék is volt vacsorával, aki nem tudott elmenni, házhoz vitték. Gesztus értékű, figyelmesség.

Dolgoztam olyan helyen, ami több száz nőt foglalkoztat, még egy gebedjmeg plakátot se tudtak csinálni.

22. Enissa (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:51
Általában kisbetűkkel ráírják valamelyik sarkába az utalványnak, vagy a hátulján megtalálható.
21. Enissa (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:48

Értettem honnét van, azt a költségvetésből kapja az önkormányzat, ami az összes befizető pénzéből van.

És én tényleg örülök, hogy ezzel örömöt okoznak, csak mindig elszomorít, hogy sokaknak 4 ezer forint mennyit jelent, és ezt gúny nélkül mondom.

Az jó ötlet, hogy pénzt, utalványt kaptok, amit arra tudtok fordítani, ami kell.

Boldog ünnepeket!

20. fokhagyma (válaszként erre: 19. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:46
Szerintem se kellene gúnyolódni rajta. Van, akinek ez az összeg csak olyan, mint egy kis összegű zsebpénz, másoknak meg jóval többet jelent. Olvasom, hogy van, ahol ennél többet is adnak, 10-20 ezreket. Bevallom, én is örülnék neki, de nálunk sajnos, ilyen nincs, nem is volt soha.
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 17. - Epresturmix)
dec. 11. 14:23

Ne gúnyolódjál, én nagyon örülök a 4.000ft-nak.

Csütörtöktől megint lesz akcióban olyan élelmiszer amit szoktam venni, és már csütörtök reggel menni fogok hogy kapjak.

Az zavar, hogy nem tudom meddig él a kártya.

dec. 11. 14:21

Én nagyon örülök az ajándékkártyának. El is rohantam a pennybe hogy levásároljam, célirányosan akartam venni kiszemelt akciós élelmiszereket, de azokból vagy nem volt, vagy csak a hétvégén volt.


Ki tudja, egy pennys ajándékkártyát meddig lehet levásárolni? Néztem a honlapját de csak annyit ír, hogy a kártya lejárati ideje után nem lehet a rajta lévő pénzt felhasználni.

17. Epresturmix (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 11. 14:19
🍊 És mire költöd ezt a szép összeget? 😍😍😍😍
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook