Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Őrlődés, mit tegyek fórum

Őrlődés, mit tegyek (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
86. 4c30444687 (válaszként erre: 84. - Fisica)
2011. nov. 22. 17:26
Vagy fájt neki, vagy csak ezzel rázta le a srácot.
85. Arianne113 (válaszként erre: 84. - Fisica)
2011. nov. 22. 17:23

hát ez így mind igaz. Kb én is így gondolom. Csak próbáltam szebben leírni :)

De talán ez sorsdöntő lesz, talán elindul valami a fejében, tehát nem felesleges hozzászólás:)

84. Fisica
2011. nov. 22. 17:00

Ha fáj neki akkor miért csodálkozol, hogy nem akarja?? Ennyire nem lehetsz balga, hogy csak a saját igényeiddel foglalkozol. Tegyük fel neked vmi lelki vagy egyéb okból nem működik a szerszám, akkor ő is hagyjon el, ahelyett hogy próbálna segíteni?

Kérdezd meg mi fáj neki, hol fáj, mióta, vagy hogy csináld hogy ne fájjon..egyszerű kérdések és mégis csodákra képesek, kiderítik az okokat, érdemes megpróbálni:)


Amit meg a másik lánnyal műveltél..nálam már rég repülnél, szerencséd, hogy nem tudja (még?) a barátnőd.

2011. nov. 22. 09:16

látod látod írtam neked: nehogy a két szék között a földre ess..


Mellesleg annak oka van hogy fáj, lehet a szerszámod mérete vagy gyulladás, és mi nők nem szívesen beszélünk ilyesmiről...

Viszont megcsaltad a barátnőd, tenni is kellene valamit nem?

Írták már, nehogy elmondd neki, mert valami megtörik benne ez biztos igaz.

Csakhogy aztán a saját lelkiismereteddel hogyan számolsz el, az már a te kereszted... és hidd el nekem mindenki követ el hibát, nem vagyunk tökéletesek.


Örlődsz ... itt már beszélgettünk áldozatról, sokmindenről amíg nem voltál itt, viszont azért még egy dolgot ajánlanék:


Próbáld meg a barátnőd szemszögéből nézni a dolgot, mert ahogyan látom és bocsáss meg érte de te igencsak saját magaddal tudsz csak törődni... nézd úgy, ahogy ő nézné, érezd az ő fájdalmát is, mielőtt lépsz és otthagyod, mert szerinted ő selejtes...


Kívánok sok szerencsét azért, neked sem lehet könnyű.

2011. nov. 22. 08:10
Emberek ne legyünk már szimbióták. Az ember egy önállóan is életképes létforma. Most ne keverjük ide az alacsonyabb rendű szervezeteket amik nélkül valóban rövid idő alatt lehúzhatnánk a rolót. De hogy valaki nem tud élni egy másik ember nélkül? Legyen már egy kis önállóságra való képesség.
2011. nov. 22. 06:40

Döntsd el,hogy szükséged van-e rá, és akkor ezt éreztesd is vele, vagy mondd meg neki kerek perec, hogy vége.

Felesleges rájátszani, hogy te mindent megpróbálsz stb... mégsem működik. Próbáld meg a másik lánnyal és pár év után rájössz, hogy mekkorát hibáztál, mert vele is hasonló helyzetbe fogsz kerülni.

Valami lelki gondja van a barátnődnek, talán veszi a jeleket, hogy nem vagy elég neki ? Ezután biztos nincs kedve hozzá.

2011. nov. 22. 02:58
Egyébként hogy magyarázza, hogy neki ez, meg az fáj?
2011. nov. 22. 02:57
Te már rég repülnél a másikhoz, vagy akárhová is, csak innen el. Most azt vettem észre, hogy csak bíztatást vársz. Igen, elhagyni valakit nehéz. De akkor oké, ezt akarod Te hallani: nem fog összedöölni a világ.
78. 2f7db3f503 (válaszként erre: 74. - The legend)
2011. nov. 22. 02:54

Ez volt a kulcsszó: egy rakás szerencsétlenségnek érzed Magad mellette.


Védem én azt a lányt, biztos megvan a maga lelki oka, de amíg nem vagy önmagad, addig változni sem tudsz. Semerre.


Amúgy ha tényleg Téged szeret és nem megszokás, akkor az ki fog derülni, ha elmondod, hogy besokalltál... Jó ég, Téged az tart fogva, hogy öö belehalna? Nem hazudhatsz egy életen át, mert különben belehal? Ìgy sohasem fog tanulni a hibából és legalább egyszer majd utánanéz, mi az oka ennek. De ha vele maradsz most, akkor megfosztod attól, hogy természetessé akarjon válni. Ùgy természetessé, hogy nem utasítja el az egészséges dolgokat.


A másik lány pedig nem fog örökké várni...

77. 4c30444687 (válaszként erre: 75. - The legend)
2011. nov. 22. 01:57
Nem abban kellene gondolkodni, hogy azzal a bizonyos másik lánnyal milyen lenne, hanem önmagában nézni, hogy mi az, ami most van.
76. d6abf08191 (válaszként erre: 63. - C4de233d89)
2011. nov. 22. 01:01
Ha esetleg ennyiszer hallgatsz meg elégedetlen férfiakat,párokat,nem gondolod hogy esetleg a "munkáddal" kellene foglalkoznod,nem ezzel a fórummal?:)
2011. nov. 22. 00:11

Teszem fel kilépek a kapcsolatból. Ma már beszélgettünk szünetről, illetve csak én, de azt is úgy, hogy tételezzük fel. erre ő közölte, hogy belehalna az elvesztésembe. Mit tehetnék ilyenkor?

Elhagyom. A másik lánnyal minden jó, 3 hónap után viszont kiderül, hogy "defektes". Vissza nyilván már nem mehetek az exemhez, akkor pedig elb*sztam egy 5 éves kapcsolatot negyed év kilengésre. Teljesen tanácstalan vagyok.

2011. nov. 22. 00:08

Olvasom a kommenteket, és úgy látom nem világos a probléma. Itt már nem heti 1 ről van szó. Legutóbb 2 hete próbáltuk meg, de akkor is csak petting, mert fájt neki. (ne kezdd, volt előjáték, nem is kevés).


Az Isten b*ssza meg! A fél karomat odaadnám érte, de nem érzem magam mellette férfinek! Csak élünk egymás mellett, és kész. Ölelgetjük a másikat, meg puszit adunk, aztán lefekszünk, és elalszunk. Mi ez? Ezt erőltessem magamra húszas éveim közepén????

A másik lánnyal nagyon jó estém volt, vacsi, bor, csókok, érintések. Hosszú idő után először éreztem, hogy igenis férfi vagyok.


Aztán most ismét itt vagyok, a szürke mindennapokban, egy barátnővel, aki ugyan rendet rak, főz, takarít, ölel, de egy szerencsétlenség vagyok mellette.

73. the legend (válaszként erre: 32. - Ami.)
2011. nov. 21. 23:57
hogy döntsek erről? csak szenvedek. igen, volt minden, csak szex nem. ez van.
72. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 71. - Ami.)
2011. nov. 21. 20:41

Mármint az hogy nekem elég lenne a heti 2-3 a kedvesnek meg a napi 2-3:)))))))))))

Ad időt nekem hogy legyen hangulatom.Van mikor napi rendszerességgel van de van mikor egy hét eltelik.HAgy a szervezetemnek időt:)))Tudjátok a kompromisszum.Régebben ezen napi szinten veszekedtünk.

71. Ami.
2011. nov. 21. 19:56
Bocsi,de nem értem.Milyen irányba rendeződött?Vagy mi változott?
70. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 69. - Ami.)
2011. nov. 21. 19:23
Igen mi 7 éve vagyunk együtt és kb bő féléve rendeződött a téma.
69. Ami.
2011. nov. 21. 18:51

Mi is heti 3-4szer vagyunk együtt.

De már írtam amikor tanácsot adtam a fórumindítónak,hogy az túlzás h minden nap.

68. Arianne113 (válaszként erre: 67. - E16fe97baf)
2011. nov. 21. 18:30
köszönöm. Én is mindenkinek ilyen boldogságot kívánok!
67. e16fe97baf (válaszként erre: 66. - Arianne113)
2011. nov. 21. 18:18
szeretkezés...nem vontam le semmit és írtam hogy örülök hogy megtaláltátok egymást ebben is :)
66. Arianne113 (válaszként erre: 65. - E16fe97baf)
2011. nov. 21. 17:51

Ezt abból vontad le hogy nem írtam konkrétan hogy szexelünk.? :D


Ki merem mondani le is merem írni, viszont általában odafigyelek hogy mit írok, és az hogy nem írom a szex szót nem jelenti azt hogy félnék tőle.


Én nem fogok itt senkinek sem magyarázkodni, ha gond lenne érezném, sőt tudnám, de ez nem az első év hogy együtt vagyunk már, együtt élünk, és ha hiszed ha nem ez csoda lesz számodra ezek szerint : nem minden férfi akar minden nap dugni...

Ő nem ilyen ember.

Heti három négy alkalom elég. És szerintem ez nem is kevés.

Egyetértünk, boldogok vagyunk. Ez a fórum nemhiszem hogy rólam szólna... nem én küszködök olyan gonddal hogy nem elég a szex és megcsaltam a barátnőmet..

65. e16fe97baf (válaszként erre: 62. - Arianne113)
2011. nov. 21. 17:45
kérdés volt és nektek szólt...örülök hogy boldogok vagytok..ez lenne a cél...nem természetellenes ha nem szeretkeztek mindennap, de nekem úgy tűnik hogy még ki sem akarod mondani (csináljuk????)és a párod sem akarja midennap csinálni?...ez biztos? ha így van ebben is megtaláltátok egymást..erről beszéltem ez lenne a szerencsés...
64. Arianne113 (válaszként erre: 63. - C4de233d89)
2011. nov. 21. 17:41

ezt most nekem szántad?


Kezdem hitem veszteni.. Miért gondolja mindenki azt, hogy abban a kapcsolatban ahol nincs minden áldott nap szex abban gond van?


Van szex nálunk, de nem minden nap. Ez ennyire gáz?

Mert akkor maradi vagyok erősen..

2011. nov. 21. 17:37

Tudod hányszor hallottam már ezt a történetet elégedetlen férjek és párok szájából, és ők nem voltak ennyire toleránsak, az igaz, hogy otthon azt hitték.

Ébresztő ebből gond lesz! Nincs bennem semmi rosszindulat hidd el!

62. Arianne113 (válaszként erre: 61. - E16fe97baf)
2011. nov. 21. 17:36

Neharagudj, nem én kezdtem el te mondtad hogy feláldozod magadat, lehet hogy félreértettelek.

Én nem áldozok semmit, mi boldogok vagyunk és nincsen ilyen jellegű problémánk, lehet hogy nehéz elfogadni vagy felfogni, de én anélkül és a párom is boldogok vagyunk hogy minden nap csinálnánk..

ez talán természetellenes? lehet, én mégis úgy érzem, hogy ő az az ember akihez szeretnék feleségül menni, és nem érzem abnormálisnak a kapcsolatomat mert nem csinálom minden nap..

61. e16fe97baf (válaszként erre: 58. - Arianne113)
2011. nov. 21. 17:33
erről beszéltem.. te áldozatnak érzed amit megteszel érte? akkor inkább ne tedd! igen is azt gondolom, fontos hogy azonos szexuális étvágyú emberek éljenek együtt és természetesen más értékeket is fontosnak tartok, amit meg kell hogy találjanak az emberek egymásban...még mielőtt újra elkezdenéd elemezni a pont 25 éve tartó szerinted bajos kapcsolatomat :)) és igenis fontosnak tartom a remek szexuális életet egy kapcsolatban és nem hiszem hogy ez probléma, de ezt csak olyan emberek érthetik meg akik szeretnek szeretkezni és szeretnek örömet adni így is...
60. Arianne113 (válaszként erre: 59. - C4de233d89)
2011. nov. 21. 17:28

Egyrészt nem vett még el, a vőlegényem.

Másrészt én nem azt mondtam hogy nem vágyom rá, csak nem olyan sűrűn, egyéb gondok miatt. Megbeszéltük, és igyekszem rajta máshogyan segíteni, szexuális értelemben, hogy ne érezze magát elhanyagolva.

Esze ágában sincs elhagyni, mi mindent megbeszélünk.

59. c4de233d89 (válaszként erre: 50. - Arianne113)
2011. nov. 21. 17:25

nem vágysz a szexre? ő tudta mikor elvett? mert ha igen akkor korrekt vagy

szex nélkül örömet szerezni? persze lehet de ha ő szexre vágyik nem biztos hogy elég neki egy chilisbab..hűha ez nem az én fórumom

58. Arianne113 (válaszként erre: 57. - E16fe97baf)
2011. nov. 21. 17:20

Ne haragudj rám, de akkor nálatok nem csak a szexnél van a baj, hanem magával a kapcsolattal is. És ez egész más.

Természetes hogy mindent nem áldozhatsz fel, csak érte, és ő ezért semmit nem tesz meg sem köszöni, akkor elég egyoldalú a dolog nem?

Érdemes elgondolkozni, és talán váltani is, az én szüleim 25 év után váltak el, soha nincs késő újra kezdeni!

57. e16fe97baf (válaszként erre: 56. - 44bc6f2b60)
2011. nov. 21. 17:16
és egyikőtök sem érzi soha, hogy én ezt feláldoztam érte és ő nem képes arra hogy....érted ugye? a kompromisszum jó.. de tudod e minden pillanatban önzetlenül feláldozni a vágyaid...és itt nem csak a szexuális vágyakról beszélek
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook