Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Óriásit hibáztam :( fórum

Óriásit hibáztam :( (beszélgetős fórum)


1 2
2010. dec. 21. 14:15
a második baba már megszületett, már 14 hónapos.:)...és kb 2 hete volt ez.
2010. dec. 21. 14:13
én is ezen gondolkozom...biztos, meg fog utálni, de mit tehetnék mást? nem bírom magamban tartani.
2010. dec. 21. 14:13

úgy fogd fel, hogy megmented a barátnődet :D mond meg neki mi van, nem érdekel a sráca, de rádmozdult, meg hogy szerinted nem egyenes a fószer és neked az ő barátsága többet ér, mint egy ilyen idióta farok pár menete.

Haragudni fog persze, de ha van esze majd megbocsát...ha meg nem, még mindig vigasztalódhatsz a srácával :)))

2010. dec. 21. 14:13
egyetértek, a legjobb, ha elmondod a barátnődnek, hogy ez történt... úgy te is megnyugszol és barátnőd is rájön, hogy mekkora "féreg" a pasija...
2010. dec. 21. 14:13

Sziasztok lányok! :D

Mennyi ideje történt a dolog?


Nekem volt hasonló esetem, csak én a srácot elküldtem melegebb éghajlatra. A barátnőmnek elmondtam. Ennek kb 7 éve, most már ha találkozunk köszön. A pasi a férje lett és gyereket is szült neki. Csak remélem, hogy azóta nem próbálta megcsalni!

2010. dec. 21. 14:13

Én is elmondanám...

Sajnos én is voltam már ilyen helyzetben és bármennyire is fájt, én magam mondtam el a barátnőmnek, nehogy mástól tudja meg. (Bár nálunk nem lett szex a dologból...) Akkor nagy cirkusz lett belőle, s a barátságunknak is vége lett...:-( Öröm az ürömben, hogy végül ők ketten egy pár maradtak, s ma már kétgyerekes szülők...:-)

2010. dec. 21. 14:12
Bulizni voltál ?Semmi gond ezzel csak az adatlapodon azt írtad most várod a második babát és gondolom férjnél vagy??Nem értem??Mikori történet ez?
2010. dec. 21. 14:12

Mondd el a barátnődnek,igy jársz a legjobban!

Mi van ha a fiú nem csak veled tette meg?!

3. bettike2007 (válaszként erre: 1. - Nyecsus)
2010. dec. 21. 14:10
Ez a pasi se neked se a barátnődnek nem való,még ha kockázatos a ti kapcsolatotokra nézve is mond el milyen az a pasi!
2010. dec. 21. 14:10
Széééép......én a Te helyedben elmondanám a barátnőmnek,ez a pasi megcsinálhatja(és szerintem meg is csinálta már)még többször mással,jobb ha tud róla a barátnőd,hogy milyen a faszija...
2010. dec. 21. 14:09

mit csináljak??

Egyszer barátnőmmel, meg a barátjával elmentünk bulizni, és ő beközölte hogy haza akar enni, mert álmos lett. Hát ki voltam akadva, mert direkt vettem piát, és tök beleéltem magam, mindig így együtt szoktunk menni. Aztán mondta, hogy akkor maradjon ott velem a párja, hogy ne bulizzak már egyedül, és ő hazament. És megdöbbentett a dolog, hogy a párja totál rám mozdult, mondtam neki, hogy nem szabad, meg hogy én szeretem a bnőmet, és nem akarom eljátszani a bizalmát, de folytatta tovább... mindig bámult, aztán megcsókolt. Egyszerűen nem tudom, mi történt. Hogy keveredhettem én ilyesmibe, hisz nem vok olyan. És basszus, mit csináljak?Megtörtént. Azóta nem tudok belenézni a bnőm szemébe, és szinte a tükörbe sem. Aljas vagyok, és ezt elmondtam a pasijának is, mivel csak vele beszélhettem meg, hisz csak ő tudott a dologról, de ő azt mondta, hogy szereti a lányt, csak inspiráló a dolog, és hogy fogjam fel úgy, mint egy jó játékot. De én nem tudom úgy felfogni.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook