Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orgazmushiány fórum

Orgazmushiány (beszélgetős fórum)


1 2
38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - Bíborka2)
2022. jan. 2. 20:20
Szia. Még nem próbáltam azóta. Úgy döntöttem, hogy szakemberhez fordulok, legalábbis megpróbálok időpontot egyeztetni.
37. Bíborka2 (válaszként erre: 33. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 29. 22:40
Kedves Fórumnyitó! Sikerült kipróbálni a vibrátort esetleg azóta?
36. Bíborka2 (válaszként erre: 35. - Csillagszem38)
2021. dec. 22. 15:28

Lehet, hogy így van, de nem írt semmit a csiklóról konkrétan. Azt írta, hogy nem jó a behatolás. Az sem derült ki, hogy szégyenérzet vagy más rossz érzés törne rá önkielégítéskor. Nekem úgy tűnik inkább, hogy nem próbálkozik vele.

Hosszú éveken át nem került be semmi a hüvelyembe vaginizmus miatt, de közben rendszeresen masztiztam csiklón. A behatolást szerintem kicsit félre kéne tenni, mert az tényleg haladóbb szint.

35. Csillagszem38 (válaszként erre: 34. - Bíborka2)
2021. dec. 21. 15:13
Sztem a legfőbb dolog vmi gátlás lehet fejben. Semmit nem fog erezni ezekből sem, ha szegyenerzet v vmi más rossz erzes tör rá közben es nem tudja elengedni magát. Vmi trauma erhette korábban.
2021. dec. 20. 22:06
Próbáltad már, hogy vibrátorral rezegteted a csiklód? Mindenképp próbáld ki! Vagy létezik kifejezetten csiklóizgató is. Vagy lehet a zuhanyfejet megfelelő erősségűre állítva a vízsugárral is megpróbálni, de inkább a vibrátort ajánlom elsőre. Szerintem a terápia megkezdése előtt ezeket alaposan teszteld le.
33. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - 23f06ac886)
2021. dec. 19. 09:05
Köszönöm a segítséget, elolvasom.
32. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - Ariana)
2021. dec. 19. 09:05
Igen, ilyen téren minden rendben, az együttléttel vannak gondok.
31. 23f06ac886 (válaszként erre: 28. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 23:44

A tartós zöld és fekete tea fogyasztása is hatással van transzmitter működésre.

Ha úgy érzed, hogy nem külső fiziológiai, vagy pszichológiai forrásból származik, hogy szervezeted nem tud megfelelő endorfin reakcíót létrehozni, akkor belső biológiai okai lehetnek. Az viszont komplexebb orvosi vizsgálatot jelent. A devianciát más külső stresszforrasból származó hatások okozhatják.

Általában valamilyen pszichológiai okból kifolyólag alakuli az inaktívitas, vagy az ertofóbia. Idősebb korban a hormonszint csökkenése okozza az vágy csökkenését, illetve a vágy hiányát.


Ha úgy èrzed, hogy minden külső tényező rendben van, akkor érdemes lécsőzetesen végig gondolni, hogy melyik szinten lehet a próbléma.


Mellékelek egy linket az egyik egyetemi ppt-ről, ami nagyjából részletezi az inaktívitás szinjeit.


[link]

30. ariana (válaszként erre: 29. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 20:09
ÉS akkor olyankor izgalomba jössz ugye?
29. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 26. - Ariana)
2021. dec. 18. 19:20
Persze.
28. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 27. - 23f06ac886)
2021. dec. 18. 19:20
Nem szedek étrendkiegészítőket.
27. 23f06ac886 (válaszként erre: 25. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 19:16

Még a táplálkozás, illetve a táplálkozás kiegészítők tudják úgy befolyásolni a dopamin szintet, illetve a hormonrendszert, ami libidó csökkenést okoz.

Ezt a szakirodalmak mellett személyes tapasztalatból is meg tudom erősíteni. A tartós teofillin fogyasztása is meg tudja váltosztatni a természtes neuroendokrin-transzmitter működést.


Talán ezt lenne érdemes előbb átgondolond, és ezen lehet a legkönnyebben változtatni.

26. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 18:53
A csókolózást élvezed?
25. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 24. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 18. 17:36
Eddig is furcsa volt, és a legjobb barátnőimmel beszéltem is róla, de mivel náluk nincs ilyen jellegű probléma, nem sokat tudtak hozzáfűzni. Régóta emésztem magam rajta, és teljes mértékben igazad van, nem szeretném, ha a kapcsolatom rovására menne, de hidd el, nem könnyű ezzel bárkihez is fordulni...
2021. dec. 18. 17:19

Azt azért nem értem, hogy eddig miért nem volt számodra ez a dolog furcsa? Mert addig oké, hogy első vagy második próbálkozásra sem partnerrel sem, egyedül szinte semmit nem érzel, ugyanis, mint mindenbe ebbe is bele kell rázódni. De ha már a sokadik próbálkozásra sem megyek semmire magammal sem, úgy hogy a megfelelő helyen izgatom magam, és nem a talpam dörzsölésétől várom, hogy eljöjjön az extázis biztos egy a hozzám legközelebb álló barátnőmtől megkérdezem, mennyire természetes ez a dolog.

Illetve elmegyek kivizsgáltatni magam, hogy szervi vagy pszichés probléma áll-e a háttérben.


Hosszú távon ez a dolog a párkapcsolatodnak sem fog jót tenni. Én mint férfi nagyon rosszul érezném magam, egy idő után, ha tudom jó helyen izgatlak, mégsem jutnánk előre egy lépést sem.

23. Bichi (válaszként erre: 21. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 16:30

Van akinek segít, és van akinek nem. Akkor tud segíteni, ha monjuk lelki eredetű, akkor több az esély rá.

De csak akkor van értelme, ha 100 %-ban meg tudsz/akarsz neki nyílni. Ha bármit tabunak kezelsz, semmi értelme nincs.

Én mondjuk első körben egy önkényeztető játékszert vennék, és megpróbálnám jobban megismerni magam, az teljesen más mint a "puszta kéz" :). Mert hát nagy igazság, hogy a legtöbb férfinek fogalma sincs a női orgazmusról, még akkor is, ha igazán mindent megtenne, hogy neked jó legyen... Ha már önmagad megismered az fél siker...

2021. dec. 18. 16:17
akkor ez doki tenyleg🙏
2021. dec. 18. 15:41
Szintén minimálisan csak. Nagyon kíváncsi vagyok , hogy mennyire végződnek sikeresen a terápiás kezelések, valóban tud-e segíteni szexuálpszichológus, mert ha igen, nyilván nem sajnálnám rá azt a bizonyos összeget.Soha senkitől nem hallottam ugyanezeket a problémákat, amiből tudnék következtetni, gondolom ha küzd is valaki hasonló problémákkal, nem szívesen beszél róla.
2021. dec. 18. 15:33
Ha magadat kenyezteted, akkor erzel valamit?
19. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 14. - Timmy0520)
2021. dec. 18. 15:28
Korábban vágytam rá, de mivel folyamatosan kudarc lett a vége, így sajnos most ott tartok, hogy minél előbb túl legyek rajta...
18. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Ariana)
2021. dec. 18. 15:27
Nem, abszolút nincs benne semmi jó érzés nekem, csak nagyon minimálisan és nagyon ritkán.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - 71ddaa07fa)
2021. dec. 18. 15:27
Nem szedek és soha nem is szedtem ilyesmit, nincsenek ilyen típusú gondjaim hálistennek.
2021. dec. 18. 15:26
Köszönöm, én is remélem 😌
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - 23f06ac886)
2021. dec. 18. 15:26
Köszönöm, kénytelen leszek minden lehetőséget számba venni.
2021. dec. 18. 14:42
Bennem is az a kérdés merült fel először, hogy egyébként vágysz a szexre? Élvezed magát az együttlétet? Vagy csak azért zavar, hogy nincs orgazmusod, mert úgy érzed, hogy "kellene", hogy legyen? Mintha valamiféle elvárás lenne? Ezt fontos lenne tisztázni.
13. robotica (válaszként erre: 8. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 12:10
Azt tudom, hogy a facebookon is fönn van, de szerintem biztos találsz hozzá kontaktot, ott tudsz tőle kérdezni (én itt láttam telefonszámot, ha ezen a honlapon keresel - nem a pontos linket írom, csak magát a honlapot: [link] Biztos nem olcsó, sajnos az ilyen szolgáltatások nagyon nem azok. Azt olvastam, hosszú várólistája van. De remélhetőleg megéri kivárni. Ha hiányzik neked az orgazmus, ha anélkül nem érzed teljesnek a kapcsolatot, akkor mindenképpen.
12. ariana (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 11:42
Amúgy élvezed a szexet? Csak az orgazmus hiányzik?
2021. dec. 18. 08:44
Az azért érdekelne, hogy pánikbetegségre, szorongásra, depresszióra, nem szedsz-e valamilyen gyógyszert? Mert ezek is hatással lehetnek az orgazmusra, illetve annak elmaradására.
10. Csillagszem38 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 18. 08:09

Jujj szegény😓

Remélem megtalalod a megfelelő szakembert, aki tud segíteni, ha a jó partner nem megoldás :(

2021. dec. 18. 07:49

Ami a szakirodalmak szerint ilyenkor lehetséges okok a mentális, a fiziológiai, és a pszichológiai szintek lehetnek.


Mentálisan próbáld meg letesztelni, hogy mi az ami lázba hoz. Fantázia, önkényeztetés, vagy bármi legyél nyitott önmagadra.


Fiziológiai szinte is érdemes lehet egy vizsgálat, hogy megállapítsák teljes a neurotranszmitter rendszered.


Pszichológiailag lehet a legnagyobb esélye a helyzet megoldására. Nagyon korai trimák okozhatnak kognitív szelektációt. De létezhet az is, hogy aszexuális vagy.


Ebben a három egységben kell végig követned, hogy hol lehet a fenakadás.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook