Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus zavarok-rossz szexuális beidegződések fórum

Orgazmus zavarok-rossz szexuális beidegződések (beszélgetős fórum)


1 2
2014. aug. 4. 11:10
Sztem téged törölni fognak hamarosan.
31. sunshine24 (válaszként erre: 27. - Chriss8451)
2011. máj. 21. 14:55
Tudod, szinte 100%-ig biztos voltam benne, hogy így jutsz el csak a csúcsra. És hogy miért? Mert velem is ez volt. Ne add fel, nekem sikerült. De ez csak úgy lehetséges, ha nyitott vagy a változásra, ha van egy szerető, megértő partnered, aki türelemmel fordul feléd.
30. CsillagTM (válaszként erre: 28. - Chriss8451)
2011. máj. 21. 13:31
jaj, nem tudok ajánlani, csak mint lehetőséget ajánlottam:)
29. 31de70d585 (válaszként erre: 27. - Chriss8451)
2011. máj. 20. 23:55

Millió módja, szokása van, ahogy férfiak, nők kielégülnek. Ha egyformák lennénk, rettentő unalmas lenne.

A helyzet, amit leírtál egyáltalán nem zárja ki a partner lehetőségét! Sőt! Lesz, aki megőrül majd ezért.

Semmi ciki nincs benne!

Beszélned kell majd róla. De nem úgy, mint egy kellemetlenség, hanem mint egy érdekesség!

Ha elég ügyes, meg fogja találni a helyét, és a módját a behatolásnak.

Ennyi.

Meg türelem!!!

28. Chriss8451 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2011. máj. 20. 21:27
Nem, még nem voltam. De komolyan gondolkodok rajta. Ha esetleg tudsz ajánlani valakit, megköszönöm:)
27. Chriss8451 (válaszként erre: 10. - Sunshine24)
2011. máj. 20. 21:23

Köszönöm érdeklődésed:)


Nos maga a módszer azért problematikus, mert nem igazán tudok partnert bevonni. Egész konkrétan: hason fekve, összezárt, megfeszített lábakkal tudok csak elélvezni, és konkrétan nem is történik csiklóizgatás, mert a kezemet tulajdonképpen a combhajlatomhoz szorítom.


Hogy hogy alakult ki ez nálam? Nos, ez jó kérdés. Ezen már én is gondolkodtam, hogy miért pont így. 7-8 éves lehettem amikor észrevettem, hogy ha összeszorítom a combom, "ott belül" kellemes, csiklandozó érzés fakad. Ezt "fejlesztettem tovább", pechemre. Ennyi:(


Családon belül nem volt tabu a szex, illetve az önkielégítés kérdése. Nem szorongtam, nem éreztem miatta bűntudatot.


Viszont az zavart már akkor is, hogy a felvilágosító könyvek (amik leírták, hogy úgy általában hogy csinálják a fiuk, meg a lányok) egyáltalán nem így írták le a dolgot. A kortárs barátnők, akikkel megosztottam furcsa módszerem, értetlenül néztek rám, hiszen az ő módszereik köszönő viszonyban sem voltak az enyémmel.


Abban reménykedtem, hogy majd "elnövöm" ha kiteljesedik a szexuális életem, de egyik partnerem mellett sem történt ez meg.

Úgy vélem, igazad van, ez tényleg személy függő, nem a partnereim hibája.


Jelenleg nincs párom, egyedül kísérletezem.

26. EsztyMorgan (válaszként erre: 25. - Sunshine24)
2011. máj. 18. 10:35

És nem csak itt ilyen.

Amúgy a topic témájához... a legjobb szerintem ha úgy állsz/álltok hozzá, mint amikor az ember először szexel. És hát nem szégyen, ha elmondjátok egymásnak hogy mi a jó és nem jó. Elsőre nem lesz tökéletes, de idővel biztos javul a helyzet.

25. sunshine24 (válaszként erre: 20. - De6dcdc43c)
2011. máj. 17. 13:23
Jézusom, te miről beszélsz? Te vagy itt az, aki rosszindulatúan, bántóan viselkedsz. És úgy érzem nem én vagyok az első ember, aki nem bírja elviselni ezt a stílust, amit itt te megengedsz magadnak.
24. 31de70d585 (válaszként erre: 23. - 0f332c4ec9)
2011. máj. 17. 12:57
Igen, igaz. És fontos az is, ha a másiknak örömöket akarsz, őt is az teszi boldoggá, ha van ott némi önzőség...
23. 0f332c4ec9 (válaszként erre: 1. - Chriss8451)
2011. máj. 16. 23:24
Szia! Próbálj meg úgy hozzá állni,h az régen volt,gyerekorodban. Elmúlt. Húzz egy képzeletbeli vonalat,ma már más vagy,egy felnött nő. Egy felnött,egészséges,szép,kivánatos nő.Foga dd el magad, a testedet. Tudom ezt igy könnyü mondani. Legyél picit önző az ágyban! Figyelj magadra és arra,hogy neked jó legyen.Ez is eldölhet agyban.
22. 31de70d585 (válaszként erre: 20. - De6dcdc43c)
2011. máj. 16. 19:38
Olvasd vissza, nincs okod zsörtölődni. Nem bántott meg senki. Valamit félreértettél. Te viszont tényleg nem voltál kedves!
21. de6dcdc43c (válaszként erre: 18. - Sunshine24)
2011. máj. 16. 18:44
És azt sem tudhatod, hogy miken ment keresztűl a másik ember, aki szól hozzád- mig eljutott odáig.
20. de6dcdc43c (válaszként erre: 18. - Sunshine24)
2011. máj. 16. 18:41

Majd ha nem rosszindulattal, gúnnyal szólsz hozzám, hanem megtanulsz tisztességesen a másikhoz hozzászólni, aki segitő szándékból irt, majd akkor beszélgetek veled.

Mert nem tudhatod, hogy egy ember úgy ad-e anácsot, hogy mögötte kemény tapasztalat van, és már kijött esetleg egy ilyen helyzetből.

Tanulj meg az emberekhez, normális módón szólni.A minimális alap emberi tisztelettel. Sokkal többre mész, mint úgy, hogy ontod magadból a gúnyt, a negativizmust.

19. 31de70d585 (válaszként erre: 14. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 18:29

Itt az igazság példával alátámasztva!

Sehol nem lehet úgy megnyílni, mint a szerelemben.

Ott víszont épp az a bűn, ha nem...


A teljes kitárulkozás, átadás, felhőtlen időtöltés, fékek és gátlások nélkül.


Ha pedig a partnered nem alkalmas erre, akkor vele van gond... Ebben biztos lehetsz...


Szóval fejjel fel!!! :)

18. sunshine24 (válaszként erre: 17. - De6dcdc43c)
2011. máj. 16. 14:54
Nyilván neked sohasem volt szexuális jellegű problémád, nem volt olyan neveltetésed, nem értek olyan rossz élmények, ezért állítod ezt. De akit igen, az tudja, hogy mennyire nehéz, szinte lehetetlen ilyen esetekben megnyílni, mennyire nehéz átadni magad.
17. de6dcdc43c (válaszként erre: 10. - Sunshine24)
2011. máj. 16. 13:47

"Sok olyan nő van, aki egy férfi mellett sem tud eljutni a csúcsra"


Ha az ősbizalom jelen van, és a nő felmeri tárni a pasi elött magát-akkor el.

16. CsillagTM (válaszként erre: 5. - A56fa55821)
2011. máj. 16. 13:44
én sosem voltam még ilyesmi embernél, de gondoltam, hátha segít :)
2011. máj. 16. 12:41
Sokan mikor máshogy csinálnak valamit mint általában a megszokott, jelen esetben a maszturbációt, akkor szégyenérzet keletkezik az emberben. Ez a dolog odáig fajul, hogy a partnernek sem mer róla beszélni az ember. Holott a szexben nincsenek meghatározott dolgok mindenki úgy csináljon mindent ahogy saját magának és a párjának jólesik.
14. zsanci79 (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 12:41

Arról nem is beszélve, hogy ez olyan izgató volt mindkettőnknek, hogy ihajj!:) Utána meg aztán volt minden :)))

Persze ehhez kell a partner hozzállása is, ezt pl. csak egyetlen partneremmel tudtam "megjátszani", de vele testileg lelkileg egy hullámhosszon voltunk, és most nem hosszú kapcsolatról beszélek

13. zsanci79 (válaszként erre: 12. - A56fa55821)
2011. máj. 16. 12:35
Köszönöm:)
12. a56fa55821 (válaszként erre: 11. - Zsanci79)
2011. máj. 16. 12:30
Teljesen egyetértek ezzel a hozzászólással.
2011. máj. 16. 12:24

Most ezen elgondolkodtam, nekem is van egy beidegzősésem, de nem gondoltam ezt orgazmuszavarnak, és sejtem, hogy hogy csinálhatod, miért nem lesz másképp.

Többféle orgazmus érhető el, mind az intenzitásában mind pedig helyileg más és más. Nekem ez nem okozott még problémát, sőt meg is mutattam anno a páromnak, hogy hogy csinálom, tök jól fogadta, és ő is csinálta nekem:)

A bizalomnak, őszinteségnek, nyíltságnak a szexben is meg kell lennie, hogy működjön, hisz mi működtetjük.

Ha nem beszéltél még erről a pároddal, akkor tedd meg, mutasd meg, és lehet hogy utána felszabadultabb leszel, nem fogsz rágörcsölni, és könnyebben fog menni más is

10. sunshine24 (válaszként erre: 6. - De6dcdc43c)
2011. máj. 16. 11:30

Ez nem a partnertől személyétől függ. Sok olyan nő van, aki egy férfi mellett sem tud eljutni a csúcsra, legyen a partnere akármilyen türelmes, megértő.

Kedves fórumindító! Mesélj egy kicsit bővebben erről a rossz beidegződésről. Családban milyen volt a szexhez való viszony? Sajnos ez sokat számít abban, hogy valakinek milyen lesz a szexuális élete.

9. de6dcdc43c (válaszként erre: 7. - A56fa55821)
2011. máj. 16. 11:09
Az egy vallás-de sokan tévesen a mágiához kapcsolják.
2011. máj. 16. 11:03
woodoo? na erre kíváncsi vagyok..
2011. máj. 16. 09:30

Woodoo?


Az micsoda?

6. de6dcdc43c (válaszként erre: 1. - Chriss8451)
2011. máj. 16. 09:11

Tudat alatt nem tudod elfogadni az adott partneredet, még ha te azt is hiszed, hogy igen.


Ezt jelenti ami nálad van.


Kivételt képez az, ha woodooztál.

5. a56fa55821 (válaszként erre: 2. - CsillagTM)
2011. máj. 16. 08:50

Ezt a dolgot szerintem saját magának kell megoldani, sok gyakorlással. Biztos nem fog könnyen menni az eddig beidegződött pózt elhagyni. Első sorban a mindenkori párjával kell tisztázni ezt a dolgot és közösen megpróbálni ez a helyzeten javítani.

Én egyébként sem hiszek az ilyen pszichomókusokban. Arra jók, hogy egy rakat pénzt elvegyenek az embertől, de a problémán igen keveset tudnak javítani.

4. °°°Bibie°°° (válaszként erre: 1. - Chriss8451)
2011. máj. 15. 23:31

elsö körben.. beülsz a kádba.. lecsavarod a rozsafejet a tussolodról.. - beülsz.. a kádba.. megnyitod a vizet "ami kellemes testhömérsékletü a testednek" .. és oda tartod a csiklodhoz.. és érezd amit érezned kell.. ennyi.. az egész..


érezd.. egy nö vagy akit mindenki kiván.. (itt legyen a te fantáziád)..


sok sikert.. és élvezz egy nagyott..!

3. 31de70d585 (válaszként erre: 1. - Chriss8451)
2011. máj. 15. 23:29
Segíts rá. Ahogy a filmeken. Nem gondolnám, hogy ez probléma, csak akkor válik azzá, ha felfújjuk.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook