Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Orgazmus, nektek megy? fórum

Orgazmus, nektek megy? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
77. 67c816cf2e (válaszként erre: 76. - A93ca9f1c5)
2012. jún. 20. 18:03

Szerintem nem. Én jobban szeretem, ha ebben a segítségemre vannak! :DDD

Sok mindent megoldok egyedül, de ezt inkább nem. :)

76. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 75. - 67c816cf2e)
2012. jún. 20. 18:01
Szarügy. :))
75. 67c816cf2e (válaszként erre: 74. - A93ca9f1c5)
2012. jún. 20. 17:58
Nem. :)))
74. a93ca9f1c5 (válaszként erre: 73. - 67c816cf2e)
2012. jún. 20. 17:57
Egyedül nem megy? :))
2012. jún. 20. 17:30
Jelenleg nem, de holnap már fog! :)
2012. jún. 20. 17:14

:)))

Micsoda kérdés?

71. e8e3b19bd0 (válaszként erre: 11. - 6c5f346e46)
2012. jún. 20. 09:08

"De amikor a kedvesemmel vagyok,akkor is már a végén úgy keverek,ahogy nekem jó,mert akkor már csak magamra tudok figyelni,önző vagyok?"


Nem...hát másképp nem fog menni...:)))Meg kell találni azt a módit,ahogy neked jó.Ne aggódj...nem fog a pasid hoppon maradni...:)Úgyhogy talán furán hangzik,de el kell venni,amit akarsz.És hogy önző lennél?Szerintem nagyon boldoggá teszed vele a fiúdat...Látod,hogy letöri őt,ha neked nem jött össze.Valamiért marha fontos ez nekik.Pedig nekünk tényleg jó úgyis,ha nem jön(ne) össze,nálunk nem úgy van,mint náluk,hogy hu de szar,hogy nem sikerült(tudod néha felsülnek,vagy nem tom mi éri őket)De mi ilyen kis cicák vagyunk...egy ölelés,egy simike és már az egekben vagyunk a boldogságtól.Az is boldogít,ha ő elmegy,hallani a hangját,érezni azt a furcsa erőt...:)Meg hát...olyan jó ezt megadni,hiszen kell nekik.Nem?De.Hát akkor meg?:)

2012. jún. 19. 23:57

Ez az: HA! :)

Sajnos nem, gyűrném én, ne aggódj! :)

2012. jún. 19. 23:49
De ha bőkezűen bánik veled Ámor, akkor nem szabad visszafogni magad!!!!Ami szem-szájnak ingere had menjen:)Sokszor össze kell gyűrni azt a lepedőt:)))
2012. jún. 19. 23:45
Én az a beosztós típus vagyok. :)))
2012. jún. 19. 23:42
Hát vitesd minél sűrűbben:DDDDD Jó is az...
2012. jún. 19. 23:10
megy, ha viszik. ;)
2012. jún. 19. 23:10
Igen.
64. -meva-
2012. jún. 19. 23:09
Persze hogy megy..
2012. jún. 19. 22:22
megy
62. c4a3f853d1 (válaszként erre: 61. - 27bf702c32)
2012. máj. 30. 23:52
Valahol olvastam hogy a túlzásba vitt önkielégítés visszaüthet a párkapcsolati szexben.Lehet hogy már nagyon beléd rögzült az "egyedül megy" módszer?
2012. máj. 30. 22:41
Nálam az egyedül nem megy ellentéte van:csak egyedül megy,férfivel még sosem sikerült.Legutóbbi párom azért hagyott el sztem,mert azt hitte nem jó vele,hiába mondtam,hogy attól még jó:(
2012. máj. 30. 22:08
nem
59. Charly(vagybármi) (válaszként erre: 56. - Aliana)
2009. júl. 9. 14:06
Bocsi, én fiú vagyok, de válaszolok, mert éltem át hasonlót.Mármint vizelési ingert. Ez tuti más téma, de én azóta előtte mindig elmegyek, néha furán jön ki a szituban, de biztos ami biztos.
58. Annaaa (válaszként erre: 57. - Loren61)
2009. júl. 9. 09:51
Én még elég fiatal vagyok (19), de szerintem nem kellene elkeseredniük a nőknek az idő előrehaladtával..Változó kor ide-vagy oda..Egyre inkább megszokottá válik a szex..talán azért nem kívánod annyira a párodat, azért van egyre kevesebb orgazmus..Csempéssz be újdonságokat, játékos dolgokat a szexbe..És nemcsak jobb lesz tőle, de talán egy jót is röhögtök! :D
2009. júl. 9. 08:05

Ha jól emlékszem, a házipatika oldalon olvastam egy doktornő válaszában, hogy nem létezik kétféle orgazmus, tehát nincs olyan, hogy hüvelyi és csikló, az orgazmuskor ez egybeforró érzés.

Én azért cáfolnám ezt, mert nálam meg inkább a hüvelyi orgazmus jellemzőbb, és nagyobb élvezetet nyújt.

A másik dolog, ami zavar, a változó kor, sajnos az összes tünet, ami létezik ezzel kapcsolatban, nálam előfordul. És persze ez hatással van az orgazmuskészségre is - bánatomra. nem tudom mit kéne tennem, hogy jobban menjen. Talán ötből kétszer tudok elmenni, jobb esetben.

56. aliana
2009. júl. 5. 22:52
Remélem, tudna nekem valaki tanácsot adni, mert most elég elkeseredett vagyok..:( Régebben sokat aggasztott a dolog, hogy nem megyek el, már azon kezdtem el gondolkodni, lehet képtelen vagyok a hüvelyi orgazmusra(míg a csiklóit elérni sikerült magamnak és a párom segítségével is). Volt azért több alkalom, mikor igazán jól sikerült a szeretkezés (teljesen egyedül voltunk a házban, el tudtam magam engedni..), de mégsem tudtam/tudnám eldönteni, hogy sikerült -e valóban a csúcsra jutni. Tényleg igaz, hogy ilyenkor valami fantasztikusan érzi magát a nő, remegés stb? Mert én csak azt éreztem, hogy hú már nekem nagyon jó, de mégsem éreztem azt, ahogy le szokták írni. Aztán egy ideje egy bizonyos pózban nagyon jó nekem, és azt hagyjuk mindig a végére, mert akkor nagyon jól érzem. Akkor a végén azt érzem, hogy hú mindjárt elmegyek, és vizelési inger is jön rám sokszor, ami nagyon zavaró, és már frusztrált vagyok tőle, hogy nehogy "baleset" történjen, amire sajnos már volt példa:( Akkor ez az orgazmussal hozható összefüggésbe(talán a G-pontomat izgatja a barátom)? Régen sosem volt ilyen ingerem (bár lehet ilyen erős izgalmi állapotom sem), sokszor nagyon jó, de már eléggé aggaszt a dolog, hogy esetleg valami bajom van, hogy talán a fogamzásgátló(yasminelle) "áldásos" hatása ez a vizelési inger:( Kérlek, írjatok, ha valaki átélt már hasonlót!
55. Phedra18 (válaszként erre: 53. - Annaaa)
2009. júl. 4. 15:58
Nem szoktam magam vissza fogni főleg név nélkül:-))Ezt nem értem hüvelyi orgazmusod nincs???Akkor neked kell segiteni a kis kezeddel.Célszerű olyan pózba ahol teljesen odaférsz, kiskutya.Ha visszont kéz segitséggel sem tudsz elmenni akkor az elején kell kezdeni. Feküdjön melléd és legyen melletted biztasson ,simogasson, és szó szerint , mint otthon menj el mellette.Jó tudom nem egyszerű kicsit több időbe telik.De hidd el én végig éltem ezeket a dolgokat ,tudom mekkora kudarc neked is és a másiknak is.De ha érdekelnek a tapasztalataim írj.Jah és írd meg részletesen mi nem megy.
2009. júl. 4. 15:45
Nekem soha nem volt még hüvelyi orgazmusom.De amikor én vagyok felül szörnyen jó.A párom egyszer -egyszer azt szokta kérdezni nah te is jössz?Ezen én kiborulok és az életől is elmegy a kedvem .Ő szerinte biztos sikerülne csak akarnom kéne és nem kéne megilyedni.Szerintem meg nem.Olvastam pár levelet, nekem is csak kis kutyába sikerül elmenni, nyilván csiklón keresztül. Az első kapcsolatomban ami 2 évig tartot 1 év után egy nagyon jó dili doki akit imádtam ő magyarázta el, hogy vannak nők akiknek nem sikerül a hüvelyi orgazmus.De könyörgöm rajtam kívül kinek nem???????Csak mert állandóan a barátnőim azt mesélik mekkora orgazmusokat élnek át.Sokszor nem tagadom egy orgazmusért annyit mozgok , mintha lefutnám a maratont.:-))Ők meg csak élveznek:-((És igen szarul éreztem magam egyszer -egyszer mert azt éreztem nem vagyok olyan teljes értékű, mint az ismerőseim nagy része, hogy szinte hozzájuk sem érnek és élveznek.Én nem írigykedek ,csak néha betekintenék egy-egy háló szobába.És igenis egy-két ilyen beszámoló után elgondolkodok mái napig,hogy nekem miért nem megy.
53. Annaaa
2009. jún. 4. 12:09

Sziasztok!


1,5 éve vagyunk együtt a párommal és még nem sikerült elérnem vele az orgazmust! (Egyedül minden további nélkül megy, vele nem)

Sokat beszéltünk erről, kipróbáltunk már mindenfélét: Új pozíciókat, péniszgyűrűt, sikosítót...Próbáltam már intimtornával "edzeni" magam, de eddig semmi nem vált be!

Nagyon jó vele a szex, de a csúcsot sose érem el..

Nem tudom mi lehet a gond..(általában mindennel együtt tart a szeretkezés 30-45 percig)

Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni...

Szerintetek van esély rá, hogy gumi nélkül majd jobb lesz?

Tudtok adni valamilyen tanácsot?

52. 6c5f346e46 (válaszként erre: 51. - 8a841d1669)
2008. szept. 25. 18:13
Mem tudom miért van igy,igy szoktuk,ha van kedve akkor ugy is bekapcsolódik,ha nincs akkor kimegy vagy csak nézi...jó ez igy....tök mindegy mit csinál,mert olyankor én becsukom a szemem és csak magammal törödöm,megszünik a világ...jaaaaj
51. 8a841d1669 (válaszként erre: 44. - 6c5f346e46)
2008. szept. 24. 22:09
Szerintem az ég világon semmi baj sincs Veled. Általában a nők nagy része hüvelyi úton nehezebben éri el az orgazmus. Te legalább elmondhatod magadról , hogy már így is sikerült nem is egyszer. Az kicsit furcsa számomra, hogy egyedül fejezed be Ő pedig végig nézi vagy magadra hagy. Nem mondom jó látvány, miko egy nő magával játszik, viszont ha aktus közben nem jött össze az orgazmus érzésem szerint a párod is befejezhetné neked kézi vagy orális ingeréls útján.
2008. szept. 6. 20:10
:)
49. 6c5f346e46 (válaszként erre: 48. - Orsi cicuska)
2008. szept. 6. 19:36
köszi...
2008. szept. 6. 13:52
Jaaa okééé leesett... akkor örülök... :-))
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook