Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Olyan rosszul sikerült a várva várt találkozó,hogy az... fórum

Olyan rosszul sikerült a várva várt találkozó,hogy az... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

dec. 26. 09:01
elofordul,felejtsd el!jvard a kovetkezot!
22. de16c8f9e6 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 14:02
Nem működött a kémia. Van ilyen. Engedd el. Majd a következőnél fog.
21. Ágio8405 (válaszként erre: 20. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 26. 08:49
Van ilyen😞 nem szabad bele élni magadat az első személyes találkozó előtt. Netes ismerkedés volt?
20. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 19. - De16c8f9e6)
nov. 26. 08:19

Racionálisan én is így gondolnám. De egyrészt rossz emléket ébreszt ha látom azt a blúzt, másrészt félek, hogy szerencsétlenséget hoz ha még egyszer felveszem valahova (sőt, másnak is azt hozna, szóval nem is adom(ányozom) el, nem akarok mást is megsz.vatni)


Nagyon reménykedtem, hogy összejövök Vele de ennek a teljes, 100% ellenkezője történt 😞

nov. 26. 01:16
Egy pasi se ér annyit hogy 52 euró a szekreny aljan végezze. Azt mondjak minden nő egy királynő. Akkor úgy is kéne viselkedni. Visszarakni a koronát, aztan hordani azt a drága blúzt. Szépnek érezted benne magad, egyébként? Még azelőtt hogy csalódtál volna?
18. Bichi (válaszként erre: 14. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 23:59
Hát valami mégsem OK a fogalmazásban, ha az 52 eurós blúz túl drága volt (egyébként messze van a drágától), ezért nem dobtad ki, akkor mennyi volt a szett/kiegészítő amit viszont kidobtál. Nyilván ennél kevesebb....
nov. 25. 22:30
Ha belegondolsz, gyakorlatilag jól jártál, mert nem egy régi szeretett szettet kellett kidobni.
16. Ágio8405 (válaszként erre: 15. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 22:10
De mi volt a találkozón? Mi miatt volt ekkora csalódás?
15. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - Nikice)
nov. 25. 21:44
Végre valaki érti miért dobtam ki az egész cuccost (ruhák, kiegészítők) : a történtek után rájuk se tudtam nézni. Nyilván nem a tárgyak tehetnek róla, de attól még emlékeztetnek arra a napra. Jöhet a többi kukorica, nem igazán érdekel...
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 9. - Timycat)
nov. 25. 21:38
Annyira babonás vagyok, hogy jó érzéssel nem tudnám elajándékozni/eladni se senkinek. Ahhoz meg drága volt, hogy kidobjam.
13. Nikice
nov. 25. 21:33
Ha úgy érzed, a tárggyal együtt némileg a rossz érzés egy része is a kukában landolt, és ez könnyít rajtad, akkor jól tetted. Gondolom emlékeztetne a csalódásra. Megértem. Nekem nem tárgyakkal van ilyenem, hanem helyszínekkel, ezért el is kerülöm őket.
12. Dr…
nov. 25. 21:31
Dikesz!😂 mik vannak! És még flexel hogy mennyiért vette! Kész vagyok…😂😂😂
11. andi6020 (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 20:41
Elképesztő összeg
10. Myra (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 20:37
Nem volt értelmes döntés!
9. timycat (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 20:36
Akkor meg minek őrizgetni? Add el vagy ajándékozd el, vagy dobd ki.
8. Amaunet (válaszként erre: 7. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 20:16
És milyen találkozó volt ez? Osztálytalálkozó? Szexrandi? És milyen "szettről" beszélsz? Fehérnemű?
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 6. - Amaunet)
nov. 25. 20:08
Szövegértés egyes 🙄 Csak a blúz került annyiba, de mindegy...
6. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 16:59
Cca. 20 ezer forintért milyen "szettet" lehet kapni?🤣
nov. 25. 16:46
Vagy lepisilt?
4. fokhagyma (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 16:26
Szegény blúz! Most kuksolhat egyedül a szekrény mélyén. Talán jobb lenne őt is kidobni a szettel együtt.
3. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
nov. 25. 16:17
Lehányt? 😀 bocs, nem tudok mást elképzelni, szennyezett lett?
nov. 25. 15:59
Mi történt? Nem dobnék ezért ruhát,nyilván nem az hibázott!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook