Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Olyan férfitól vagyok terhes, aki lehet sose lehet velem fórum

Olyan férfitól vagyok terhes, aki lehet sose lehet velem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2014. jan. 8. 11:37
Amikor a feleség megtudja, hogy a férje házasságon kívül gyereket hoz össze, rendszerint lapát lesz belôle igen gyorsan.
46. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 11:35
mindenképpen a pároddal kellene megbeszélned, hogy ebben a helyzetben ő hogyan gondolja a továbbiakat. az ő reakciójából te is könnyebben dönthetsz. lehet, hogy azonnal meggyorsítja a válást és elköltözik a feleségétől, lehet, hogy további kifogásokat keres
2014. jan. 8. 11:23
Tud már a gyerekről az apa?Mit szól hozzá?
44. 83b64481a2 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 11:22

Nem ítéllek el, de: Tedd fel a kérdést a válás valóban várható volt vagy csak téged hitegetett?Ugyan miért ne élhetne veled ha akar?Ki tartja vissza, még fontosabb ő az apa mit mond?Én nem mondok semmit, de valóban te vagy akit akar, vagy csak használ. Ha ez utóbbi ami a leírtakból nekem egyértelmű, én nem szülnék gyereket neki.Nem az volt e az egyik szempont hogy te lettél a harmadik , hogy tudta nem szülhetsz gyermeket többé?

Kívánok sok erőt, szükséged lesz rá...

43. adfa0d8bdb (válaszként erre: 42. - Mézes-Krémes)
2014. jan. 8. 11:20

Megérdemelné!


Kicsit elgondolkodna... és talán megfontolná ezek után a nőkhöz való hozzáállását!

42. Mézes-Krémes (válaszként erre: 41. - 16b5d6ae34)
2014. jan. 8. 11:11
Hát igen, szerintem is így van. :( Azért egy misét megérne, hogy tudja-e a pasas, hogy apa lesz, és hogyan reagálna rá?! Én biztosan csőbe húznám ezzel a dologgal, és azt mondanám, hogy megtartom, majd figyelném a reakcióját. Tanulmány lenne...
41. 16b5d6ae34 (válaszként erre: 31. - Adfa0d8bdb)
2014. jan. 8. 11:09

...semennyire:(

Komolytalan, de a pasas jól elvan..mindenhol mindent megkap:)

40. Mézes-Krémes (válaszként erre: 24. - Christa09)
2014. jan. 8. 11:06
A válást 2 perc alatt kimondják, a vagyonon és gyereken történő cívódás szokott eltartani akár évekig, de ettől még nem kell, hogy házasok legyenek. Ez a gyerek téma üres kifogás arra, hogy miért nem megy el az asszonytól. Legalábbis szerintem.
39. Cucicsillag (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 11:03

Azt irod, hgy "olyan ffitol vagyok terhes, aki sose lehet velem"

Mennyire biztos, hgy terhes vagy, mit takar az ,hgy "ugy nez ki"? Masreszt, azt sem ertem, miert nem lehet veled soha?

Ha elvalik, veled/tek lehet....

O mit akar? Nem lehet, hgy csak hulyit? Ha vki valni akar, az megy mint a tavirat, akarhany ev utan.

A felesegevel van kozos gyerekuk?

2014. jan. 8. 11:01
Bakker! Nem az Usa elnöke ez a pasi, hogy ne tudjon elválni, ha akar!
2014. jan. 8. 10:49
így jártál!Ha megszülöd,két gyerekes egyedülálló szülő leszel.Készülj erre és pattintsd le félrekefélőt.
36. Ekka
2014. jan. 8. 10:43
Gratulálok!
35. gkreka
2014. jan. 8. 10:43
Azon is el kéne gondolkodnod, hogy a második nem tervezett gyereket akarod megszülni. El kéne felejtened azt a tévhitet, hogy egy gyerekkel magadhoz tudsz láncolni egy férfit! Már az első gyereked apjánál sem működött ez a taktika.
34. gkreka (válaszként erre: 24. - Christa09)
2014. jan. 8. 10:39
A végtelenségig naiv vagy.
2014. jan. 8. 10:38
Nagyon igaz, hogy van, aki kifogásokat keres, míg a másik viszont megoldást. Itt az elôbbiekbôl nincs hiány.
32. 66429b468f (válaszként erre: 31. - Adfa0d8bdb)
2014. jan. 8. 10:29

A lefekvéshez nem kell "komoly szándék" :D

Ha az lenne, akkor elválik, és összeházasodtak volna már. Így csak csöbörbôl-vödörbe, illetve még az sem.

2014. jan. 8. 10:24

"Viszont úgy néz ki terhes vagyok..."


Ez mennyire biztos? A párod nem védekezett?


Már bocs hogy ilyeneket firtatok, de látnunk kéne az előzményeket ahhoz, hogy jobban belelássunk, mennyire lehetnek komolyak a pasi szándékai...

30. forrest2010 (válaszként erre: 13. - Globus)
2014. jan. 8. 10:24
Még nem is kell , h valóban rossz legyen az otthoni kapcsolat ahhoz , h azt lódítsa egyik-másik még babérokra számító pasi .
2014. jan. 8. 10:24
Férfiszemszögbôl: azt sem ártana végiggondolni, hogy két gyermek más-más apától... nagyon megnehezítenéd a további életedet, rontanád az esélyeidet a jövôre nézve.
28. forrest2010 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 10:20
Jézusom ! biztos , h válófélbe vannak ? nem csak ő csinálja a fesztivált , nagyon sok pasi mondja el mindennek a házasságát , csak jónak nem ! és éppen válófélbe vannak hosszú éveken át ,nem voltál egy kicsit naív ?
27. 4fbd4b2862 (válaszként erre: 24. - Christa09)
2014. jan. 8. 10:15

Ahhoz,hogy az apához kerüljön egy gyerek,igen nyomós érv kell!Nagyon önfeláldozó a barátod....

És csak a feleségtől szoktak elválni,a gyerektől nem!

26. megi04 (válaszként erre: 24. - Christa09)
2014. jan. 8. 10:03
Ez érthető lenne,de ...meddig? Amedig fel nem nő???(a fia)
25. megi04
2014. jan. 8. 10:02
Ha eltudod viselni,hogy esetleg nem lesz többet babád,akkor már könnyebb dönteni.Én nem ítéllek el.Nem voltam -hála Istennek-ilyen helyzetben,de sajnos nem te vagy az első/utolsó nő,aki benyeli a "rosszházasságban élek,elakarok válni,de nem lehet"-szöveget!:( Egy szerelmes embert,nagyon könnyű hülyíteni.Igaza van az előttem szólóknak.Ha valaki válni akar,és nem tud megegyezni attól még nem muszáj együtt lakniuk.Azt szintén nem értem,hogy lelki kapcsolatból hogyan lesz gyerek?
2014. jan. 8. 10:01
Gyermekelhelyezési per, ami miatt ilyen sokáig tart, mivel ő nem kapta meg a fiát, ezért nem költözik el otthonról. A fiát nem akarja otthagyni, ezért kért tőlem időt.
23. márta bába (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 10:00
Azt már tudod ,nagyon nehéz helyzetben vagy. A "párod" tényleges segítsége nélkül nem tudod vállalni ezt a gyermeket.-A lehetőségek őszinte átbeszélése/átgondolása.- Leteszel magad elé két papírlapot prÓ/kontra . -Tekintettel a korábbi betegségedre,bármikor előfordulhat ,hogy kórházi kezelés válik szükségessé /a nagy lánykádat rá tudod bízni valakire ,akár huzamosabb ideig ?/.- Időt esetlegesen az örökbeadás lehetőségének megfontolásával nyerhetsz / ne legyen rá szükség /!
22. Sunshine girl (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:59

Ha a párod szeretne már rég veled élne. Ígérni és mondani bármit lehet, de lehet te csak a szerető szerepét töltötted be.

Mit csinálsz 2 gyerekkel, Egyik ovis, másikkal meg gyesen vagy gyeden lennél gyerektartással...

Felnőtt fejjel kellene gondolkodni és nem pedig önzőnek lenni. Egy gyereknek apára is szüksége van és nem csak anyának.

És ha nem lehet több gyereked, Élj annak az egynek és neki adj meg mindent és aki szeret elfogad úgy is, hogy lehetséges nem lehet közös gyereketek.


Példa: 4 éves lesz a kislányom áprilisba az édesapja soha nem látta, nem is fizetett, de nevelem és mindene megvan. 7 hetes terhes vagyok egy olyantól, akit lehetséges nekem kellene eltartanom. Hiába szeretem és ő is szeret, de nem tartom meg a picit, mert apára is szüksége van... Ő olyan, hogy fogja magát és könnyedén kilép egy kapcsolatból...

Megfogadtam, hogy nekem nem kell több gyerek csak a kislányom és neki mindent megadok. Mire felnő olyan lesz az egyetem, mint most, hogy minden nap tiszta zoknit veszel fel és miből fizetném 2 gyerek után a költségeket pláne, ha egyedül nevelem? Igaz nem szeretnék 15 év múlva is egyedül lenni, de ha lesz párom nem fogom elvárni, hogy milliókat öljön bele más gyerekének a taníttatásába.. Hosszú távon kellene gondolkodni

21. 66429b468f (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:57
Kétszer ne kövesd el ugyanazt a hibát, hiszen van már egy gyermeked gyakorlatilag apa nélkül. Gyanítom, nem a férjed volt.
20. Milup2 (válaszként erre: 1. - Christa09)
2014. jan. 8. 09:56

Ami meggondolandó:Ha tényleg olyan rossz viszonyba lenne a feleségével, már nem élne vele..Tehát ez az egész sántít..Én a helyedben nem hinnék neki...2,5 év alatt már milliószor otthagyhatta volna az asszonyt(nem kell ahhoz a válási papírig várni), ha akarta volna, de nem akarja...


Még várjál, amíg biztos, hogy terhes vagy..S akkor úgyis a szíved diktál, hogyan legyen tovább..De erre a pasira (sem) tudsz valószínűleg számítani...:(

19. syria
2014. jan. 8. 09:49

Nekem is pont az ütött szeget a fejembe, amit itt többen írtak: attól, hogy nincs válás, még lehetne külön élni, ha annyira nem működik az a házasság. Itt valami más is lehet a háttérben, amit mi nem tudhatunk.

A baba megtartásáról ráérsz akkor gondolkodni, ha már biztos a terhesség.

2014. jan. 8. 09:47

Más férje nem az én párom!

Olyan nincs, hogy nem tudnak elválni - ez csak üres duma.

A többi a te lelkiismereted, a te döntésed, mert neked kell helyt állni az életben.

A te kereszted. Kizárólag te fogod érezni a súlyát életed végéig.

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook