Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » OKJ-s vizsgához mindneképpen el kell végezni az okj-s tanfolyamot is? fórum

OKJ-s vizsgához mindneképpen el kell végezni az okj-s tanfolyamot is? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. jan. 28. 15:19
ha a munkanélkülin keresztül csinálod akkor igen!!!én ott szereztem okj bizonyitványt minden nap menni kelett!!!ha nem mentem orvosi igazolás kelett!de csak három napot lehet hiányozni!!!!!
2010. jan. 28. 15:17

Ezt képzeljétek úgy el, mint egy nyelvvizsgát .. ugye abból, aki szeretne, az jár nyelvtanfolyamra előtte, aki viszont egyedül szeretne felkészülni, az nem. OKJ-s képzésnél ezt meg lehet tenni?

Én most a pénzügyi-számviteli ügyintéző tanfolyamon gondolkozok, és hát nagy könnyebbség lenne, ha egy egyetem, egy 1,5 éves kislány és a háztartás mellett még nem kellene elszaladgálni oktatásra. E-learning-ben is gondolkoztam, de nem találtam ilyen jellegű képzést.

6. 874eb11dfd (válaszként erre: 2. - Diveron)
2010. jan. 28. 15:16
nem kell rész venni... csak érdemes..
2010. jan. 28. 15:16
lehet h órákra nem kell bejárni de szerintem a pénzt be kell fizetni ami a tanfolyam díja, de egyszerűbb ha az adott suliban érdeklődsz, lehet eltérés iskolák között.
2010. jan. 28. 15:15
szerintem ha jó a fekvésed nem biztos:-)
2010. jan. 28. 15:15
Gondolom igen, hisz abból van a pénz nagy része.
2010. jan. 28. 15:14

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem, h lehetséges-e csak vizsgát tenni egy adott okj-s szakból, vagy mindenképpen kötelező a tanfolyamon a részvétel?

2010. jan. 28. 15:13
OKJ-s vizsgához mindneképpen el kell végezni az okj-s tanfolyamot is?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook