Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Őket jobban...nem bírom tovább, el akarok menni!! fórum

Őket jobban...nem bírom tovább, el akarok menni!! (beszélgetős fórum)

1 2
2012. márc. 8. 22:18
Nem tomnem a hutot-elso lepesben.
3. Bcicus (válaszként erre: 1. - E369fc680d)
2012. márc. 8. 22:18
Valahogy biztos megoldanám az elköltözést, ha dolgozol és tudsz hazaadni akkor amit hazaadsz abból bérelj valamit.
2012. márc. 8. 22:17
Szia! Először is, ki kötelez téged arra, hogy helyettük is bármit megcsinálj? Felnőtt emberek, álljanak meg a talpukon.
2012. márc. 8. 22:14

Sziasztok!

Az a helyzet,hogy van egy húgom,és egy öcsém,akik mindketten 18 éven felüliek.Anya velük látványosan kivételezik,de olyan szinten,hogy azt már a közeli ismerőseink is észrevették.Én 22 éves vagyok,egyetemre járok,dolgozom,rendszeresen adok haza pénzt,mellette a tanulás miatt nem is marad félretenni.. :( Amikor külföldön dolgozott,2 évig mindezek mellett én vezettem a háztartást,mostam,főztem a testvéreimre és anya párjára is.Amikor anya hazajött,azt hittem könnyebb lesz,de nem.A húgomat kényezteti,ha itthon van a koliból,vásárolgatni mennek,és elköltenek több10ezer ft-ot.Eleinte zavart,de már csak az zavar benne,hogy ha ő nincs itthon,kaja is alig jut a hűtőbe...az öcsém és ő sem dolgozik,se diákmunka se semmi..Én soha egy köszönömöt se kaptam,és mostmár a húgom párjáról is gondoskodom,ha itthon van húgommal...Közben engem folyamatosan bánt,apró dolgokon veszik össze velem...Nem bírom tovább,de nincs elég pénzem elköltözni... :( Ti mit tennétek ilyen helyzetben?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook