Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Óbudán keresnék jó nőgyógyászt! fórum

Óbudán keresnék jó nőgyógyászt! (beszélgetős fórum)


2009. aug. 11. 14:01
Jucka!Köszike,hogy irtál! Hát az az igazság,hogy 1 órát is tud beszélni ,ami persze nem baj :D Most elküldött teljes kivizsgálásra és nagyon szimpinek tünik.Végre valaki! Remélem ilyen is marad és akkor végre lehet babám !!!
2009. aug. 8. 11:34
Mármint a Béres :)
2009. aug. 8. 11:33
Bubuka! Nagyon jó doki, az egyik legjobb. Sajnos én pont lecsúsztam róla amikor terhes lettem, külföldön volt és választottam egy másikat, aki szintén jó. Mindent részletesen elmond, nem dob ki 10 perc után, szán rád időt.
2009. jún. 16. 15:25

Sziasztok!!

Esetleg valaki jár a Dr Béres Lászlóhoz? Szeretnék róla is többet tudni!

2009. jún. 14. 10:18
bubuka81@citromail.hu
4. TATRAIERIKA (válaszként erre: 3. - Bubuka28)
2009. jún. 14. 09:57
NAGYON SZÍVESEN MEGADOM A NEVÉT TELEFON SZÁMÁT CSAK ADD MEG AZ IMÉL CÍMEDET MERT EZ ITT NEM PUBLIKUS ÚGY GONDOLOM .
2009. jún. 14. 09:31
Szia Erika!Nagyon-nagyon megköszönném hogyha megirnád az orvosod nevét!Én Obudán lakom és eddig az István korházba jártam,de sajnos csalodtam a dokimban :( Ezért szeretnék itt a közelben találni jo dokit,aki kivizsgálna rendesen végre.Nagyon szeretnénk babát sajnos eddig 4 missed ab-om volt és mindenki eddig csak találgatott mi lehet a baj de igazábol nem vizsgáltak ki,egyszer voltam csak vérvételen.Ugyhogy elegem lett,jo messzire eljártam a semmiért :(
2. TATRAIERIKA (válaszként erre: 1. - Bubuka28)
2009. jún. 14. 09:19
SZIA ERIKA VAGYOK . ÉN 15 ÉVE JÁROK AZ ORVOSOMHOZ A LEGKISSEBBIK FIAMAT IS NÁLA SZÜLTEM A MARGIT KORHÁZBAN. MAXIMÁLISAN MEGBÍZOM BENNE. HA ÉRDEKEL MEGÍROM A NEVÉT .
2009. jún. 14. 09:05
Sziasztok!!Sajnos nagyon rossz tapasztalataim vannak a nőgyógyászokkal!!Esetleg van olyan aki a Margit Kórházba jár és ott van jó nődoki aki teljes kivizsgálást csinál???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook