Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nyíregyházi babavárók fórum

Nyíregyházi babavárók (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
790. kzsu80 (válaszként erre: 789. - Szedrecske)
2011. szept. 14. 11:22
Hát pár napja lép 3-at 4-et, aztán puff, de röhög rajta, mert mi annyira ujjongunk, hogy tök hülyének néz minket. Igen, nagyon cuki, és hulla is vagyok, egész nap csak rámolok, mert már mindent elér, mindenre felmászik, és a cél, hogy a földön legyenek azok a dolgok, amik nem ott vannak...
789. Szedrecske (válaszként erre: 788. - Kzsu80)
2011. szept. 14. 09:31

Kapaszkodva megy még???


Biztos aranyos a kis huncutja:)))


Ilyen korban is nagyon édesek, mert még babásak, de már akaratosak, sok mindenben önállóak akarnak lenni(több-kevesebb sikerrel):DDD

788. kzsu80 (válaszként erre: 787. - Szedrecske)
2011. szept. 14. 08:17
persze! fél percig, amíg megvárja, hogy elforduljak, és fut vissza! :D
787. Szedrecske (válaszként erre: 786. - Kzsu80)
2011. szept. 14. 05:43
És van hiszti is, ha nem engeded pakolni vagy tudomásul veszi???
786. kzsu80 (válaszként erre: 785. - Szedrecske)
2011. szept. 13. 16:02
Ákos ma mindent, de mindent lerámolt...rájött, hogy mostmár a magasabb székekre is fel tud mászni, úgyhogy ezt minden helyiségben ki szeretné próbálni...egész nap pakoltam a cuccot, amit ledobált, meg őt is, aztán a kukában találtam meg a tollaimat. Te jó ég, mi lesz itt 2 gyerekkel????
785. Szedrecske (válaszként erre: 784. - Kzsu80)
2011. szept. 12. 16:56

Én is sok ilyen cslaádot láttam, ahol anyuka egy pucurit és egy picit nagyobbat tolt ikerkocsiban:)

Hát nem lehet egyszerű dolga:)


Ha vállalnánk másikat, én is 2-2.5 év korkülönbséget szeretnék.De ez még nekünk nagyon odébb van:)

784. kzsu80 (válaszként erre: 783. - Szedrecske)
2011. szept. 12. 14:32

én is ebben bízok...hogy addigra növöget, okosodik, és még hisztisebb lesz :D

Na majdcsak lesz vhogy, még mindig jobb, mint ahol 1 év a különbség, és 2 gyereket kell tolni babakocsival :)

Mostmár nagyon közel van a cél, nem hiszem, hogy gond lesz a szülésnél, ne aggódj.

783. Szedrecske (válaszként erre: 782. - Kzsu80)
2011. szept. 12. 14:19

Remélem igy lesz. Régebben is mindig mondták, hogy a széles csípőmmel könnyebb lesz szülni,hát most majd kiderül:)

Bár már nem sokára ott tartanánk:)

Egyelőre még most csak úgy nyomkodja magát kifelé, de nem lent, hanem oldalirányba:D Keresi még az utat:DDDDDDDDD


Ha meg mégsem menne valami miatt, akkor úgy tudom, nem hagy végtelenségig szenvedni a dokim:(

Ahogy lesz, úgy lesz:)


Pont tegnap gondolkoztam rajtad,hogy azért még jó, hogy van/lesz segítséged, mert még Ákoska is elég kicsi lesz, mikor a kistesó megérkezik:)

Biztos nem lesz egyszerű, bár addig ő még nagyon sokat főg nőni, okosodni, önállósodni:)

782. kzsu80 (válaszként erre: 781. - Szedrecske)
2011. szept. 12. 14:12

az alkatod miatt. Olyan erősnek tűnsz, aki könnyen megszül egy gyereket.

Meglásd, így lesz :)

A terhességet is milyen jól viseled, mármint így a végén már általában kínszenvedés. NEkem is az volt, alig vártam, hogy az utolsó pár hétnek vége legyen...

781. Szedrecske (válaszként erre: 780. - Kzsu80)
2011. szept. 12. 14:03

Nem tudom mire alapozos ezt a meglátásodat, de a prófáta szóljon belőled:)))))))))

Most kezdek "éledezni" úgyhogy gyorsan magam alá gyűrök egy kis melót:)

Olyan érdekes, mert egyáltalán nem igy képzeltem el a terhességet, pláne a végét. Hanem, úgy, ahogy mások is mesélik, hogy majd már alig birok menni, leszakad a hátam, nem látom a lábam stb stb.... hát szerencsére semmi ilyesmi:)


Azért ha a dokim meglátná mit csinálok... tuti frászt kapna:D

Hála Istennek legalább árkot nem kell vágnom (30 méter hosszú), mert jött egy közmunkás és megbizniszeltem vele:))))))))))))))))))

DEJÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!

780. kzsu80 (válaszként erre: 779. - Szedrecske)
2011. szept. 12. 13:44

Jaj a 3,5 kilós babával én is nagyon ki lennék békülve!!!!

a szülésre én is nagyon rákoncentráltam, ráadásul volt front, volt telihold, meg minden szarság, de uraság mégse jött! :)))

Hát ha beindulna a szülés, lehet lesz.rnád a festéket, mert mire lekaparnád, lehet meg is lenne a baba :)

Szerintem neked nem lesz nehéz szülésed.

779. Szedrecske (válaszként erre: 778. - Kzsu80)
2011. szept. 12. 13:30

:DDDDDDDDDDDDDD

Hát igen, azt modnják a második terhesség hamarabb meglátszik:))))

Nem baj az, bár tényleg korai, de akkor tuti most sokkal hamarabb kezd nőni majd pocakod is. Azért kiváncsi leszek, hogy ez a bébi milyen súlynál áll meg a végén:)))))


MOndjuk arra is, hogy az enyém végülismennyivel fog megszületni, mert ha igaz, hogy pénteken volt 3.20, akkor elvileg 3.50 körül kellene születnie a héten:DDD


Nagyon rákoncentrálok erre a heti születésre, hátha bevonzom:))))))))))))))


Jaj tegnap még viccelődtem is tetőtöl talpig festékesen, hogy mi lenne, ha megindulna a szülés??? De párom mondta, hogy nem lenne ilyen vicces fájások közt sikálni magam:)))

778. kzsu80 (válaszként erre: 777. - Szedrecske)
2011. szept. 12. 12:33

Hát most veszettül fáj a derekam, ha ez elmúlna, akkor elvagyunk.

Hát a gatyáimat nagyon nehezen gombolom össze, főleg a puffadás miatt.

Múltkor 8 hétnél már egyáltalán nem lehetett begombolni egyiket se. SZóval én az a típus vagyok, akinél hamar elkezdődik a változás. Ki is vagyok akadva emiatt. Tegnap mondtam anyának, hogy nem igaz, úgy nézek ki, mint egy terhes. Ő erre csak annyit mond, hogy mert az vagyok. Na oké, de 6 hetesen??????????

777. Szedrecske (válaszként erre: 776. - Kzsu80)
2011. szept. 12. 12:18

Nekem meg pont azt mondta ma a védőnő, hogy lehet hogy leszáll, lehet ugyanilyen marad:)

Na??? Ezzel aztán ki lettem segitve, mert állandóan kérdezgetem, hogy látnak-e változást? De semmi érdemleges:(


Hú, akkor jó kis akaraterőd van, ha ezt be tudod tartani:) De ha ez az aranyközépút:)


Nem lehet túl jó Ákoskát emelgetned, főleg majd,ha már a pocid is nagyobb lesz:)

Tényleg látszik már valami?

Mert van, akinek nagyon korán nő a pocakja, na nekem elég későn:) ÉN már 16 hetesen láttam, de a környezetem sokkal később, olyan 20 hetesen.

776. kzsu80 (válaszként erre: 775. - Szedrecske)
2011. szept. 12. 11:57

Hát ha valaki 6-ot szül, akkor se lesz szakértő, mert minden terhesség, minden kismama és minden baba más.

Jaj nekem állandóan mondták, hogy ha majd "leszáll" a hasam. Hát egy hónappal a kiírt előtt leszállt, de senki se vette észre, mert tele voltam a 4,3kilós gyerekkel. Aztán mindenki mondta, szülésznő, védőnő stb, hogy mindjárt szülök, mert úgy nézek ki. Ja, onnan volt még 4 hét, és akkor is csak azért, mert Ákos belekakilt a vízbe, és beindították a szülést.

Szokták mondani hogy a hányás is lehet a jele a vajúdás kezdetének, de ha itt irogatsz, akkor mégse az :D

NA megyek elaltatom Ákost, mert megy a hiszti ezerrel.

A derekam rohadtul fáj most, rosszul emelhettem meg a kölköt :(

A kajálást kezdem korlátok közé szorítani. Napközben eszek mindent, de 4 után már csak zöldség gyümölcs, joghurt. Így megállt a súlygyarapodás is :)

775. Szedrecske (válaszként erre: 774. - Kzsu80)
2011. szept. 12. 11:48

Na ja:(

Dehát itt aki már szült, az anynira profinak érzi magát:D Ő tutira udja, mer hát szült:D Én meg nem....:D

Amugy tényleg nem, de ők sem.

Na mindegy , majd lesz valahogy, cska a baba legyen jól:)


Most meg olyna vagyok , mint a mosott szar. Éjfélkor arra ébredtem, hogy gyomorsava torkomban, szaladtam hányni, reggel úgyszintén, alig tudtam este visszaaludni. Reggel meg mentem korána védőnőhöz, hogy ne kelljen sokat várni, most meg birnék aludni, cskahogy szalad a ház, tegnap is festettünk, takaritani kellene:(

Vasalnivalóm is van még, de a konyhám is szalad, és én itt ülök, mert a gyomorsavan megint bacakodik, és semmihez smemi kedvem:)


Ráadásul tegnap ez a babó is a frászt hozta rám, alig mozgott:( Biztos nem tetszett a nagy meleg, vagy a sok meló, nem tudom, de ma megint ugyanolyan kis fitt:)

Azt mondják, ha a végén ilyen kis ficánka, akkor születés után is várható:) Nem tudom, kiváncsi vagyok rá:)


Tegnap kérdeztem anyukámat, hogy mikor szóljak neki, ha megszületett a pici, vagy, ha beindult a szülés? Na perzse, ha megyünk a kórházba:DDD De kis dilis, pedig csak feleslegesen fog idegeskedni:)

Bár barátnőm is azt kérte, hogy azonnal szóljunk:DDD



Na jól elkalandoztam magamról, nem is vagok egoista:DD


Veled/veletek mi újság???

Étvágy van????????

Nem baj, hisz kettő helyett eszel:DDDDDDDDDD

Á , dehogy !!!! csak viccelek:DDD De azért ne nélkülözz, ha kívánod, akkor tuti oka van:)

Én sokszor azt sme tudtam, mit egyek, hogy jobban legyek, pl most is, sőt mindig az volt a nagy dilemmám, egyek vagy hánnyak??? Na???? EZ se jobb.

Egyszerűen nem tudtma sokszor eldönteni, hogy miért ég a gyomrom, éhes vagyok? vagy rosszul???


Ma voltam védőnőnél, és már 4.5kilónál tartok, mostmár hetente jön fel fél kiló, de már lecarom, többet nem kell menni:DDDD

774. kzsu80 (válaszként erre: 773. - Szedrecske)
2011. szept. 12. 11:36
Jaj de bírom, mikor mindenki tudja, hogy te mikor fogsz szülni. Ha ez tényleg így menne, le lehetne foglalni előre a szülőszobát.
2011. szept. 12. 10:40

Hát csajok, nem sok esélyt látnak az eheti szülésemre, senki sem biztat Kittus rajtad kivül:(((

Védőnő szerint se éljem bele magam, doki szerint is még tök jól érzi magát bent, és akivel csak találkozok,midenki azt mondja, hogy túl jól nézek még ki:(

HM??? Azé mi nem adjuk fel, igenis rágyórunk a vasárnapra:)


Ja és nehogy azzal gyertek, mint a védőnő, hogy minek akarom, hogy kiirás előtt hamarabb jöjjön????

Hát baccus talán, mert már csak jövő héten is a 7 napból 5 ször kell menni, utánna meg mindennap:(

Hát talán ezt nem szeretnénk kivárni:)

2011. szept. 12. 10:37

Na jól elmentetke aludni:DDDDDDDDDDDDDDDD

Hahó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

771. kzsu80
2011. szept. 10. 19:18

MEgyek én is :)

Jóccakát :)

2011. szept. 10. 19:17
mennem kell Zsuzsám ne haragudj! Puszika
769. e260d7f4a3 (válaszként erre: 768. - Kzsu80)
2011. szept. 10. 19:15
én szeretem a káposztás kockát:S válogatósak a mai fiatalok:S
768. kzsu80
2011. szept. 10. 19:12
Most nézem a tv-ben, hogy a pesti gyerekek nem eszik meg ebédet...azt hittem, hogy tökfőzelék, az amit nem ettek meg, de nneeeem....káposztás kocka. Hát azért ez elég durva...Akkor mit esznek???
767. e260d7f4a3 (válaszként erre: 766. - Kzsu80)
2011. szept. 10. 19:08
na jó jövő vasárnapig van ideje, de utána uzsgyííííííííí
766. kzsu80 (válaszként erre: 765. - E260d7f4a3)
2011. szept. 10. 19:07
Hagy pihenjen még egy kicsit a nagy munkálatokra, és mehet! :)
765. e260d7f4a3 (válaszként erre: 764. - Kzsu80)
2011. szept. 10. 19:07
ok:))))))) csak már menne:)))kis cuncóm!!!!
764. kzsu80
2011. szept. 10. 19:05
Akkor kittuska te meg rögtön írd meg, ha ez a nő elgyalogolt szülni!!!!!!!!!! :)
2011. szept. 10. 18:58

küldtem 2 tőt nézd meg

szerintem a második jobban megéri

762. Szedrecske (válaszként erre: 761. - E260d7f4a3)
2011. szept. 10. 18:56
Ne is mondd, azt nem akarhatja ő sem, hogy mindne nap meghúrcoljanak:(((((
761. e260d7f4a3 (válaszként erre: 760. - Szedrecske)
2011. szept. 10. 18:18
inkább most:)))) mert akkor anyát kínozni fogják mindennap:((
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook