Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nyári munka diákoknak fórum

Nyári munka diákoknak (beszélgetős fórum)


1 2 3
2009. ápr. 12. 14:26
Sziasztok! Nem tud valami diákmunkát nyárra Szombathelyen?
45. maoni
2009. ápr. 12. 14:25

Sziasztok!

Én is idén megyek ki először a Camp Leadersel. Én csak pozitívumot hallottam , és tavaly 2 ismerősöm is kinnt volt velük és mondták, hogy felejthetetlen volt.:) Jah és Bibina én is a szombathelyi fősulira járok!:)

44. imiz
2009. márc. 9. 08:54

Üdv!

Bár saját tapasztalatom még nincs a táborral kapcsolatban (hisz nem voltam még kint), mégis biztos vagyok benne, hogy nem kamu.

Több fórumon utána lehet nézni, és a Camp Leaders-nél is elég sokat foglalkoznak a tájékoztatással.

Nyelvvizsgám nekem sincs. Két interjún voltam, az elsőn a Camp-esek tettek fel elég érthető kérdéseket, a másikon a tábor igazgatók jöttek el, és velük beszéltünk személyesen.(ezért is lepne meg, ha kamu lenne)

Teljesen pozitívan álltak hozzánk. Elmondták, hogy dolgozni kell, ill a táborról egy két dolgot, és megkérdezték van -e kérdésünk. Amit nem értettünk körülírták...

Szerintem akin látták a lelkesedést, és valamelyest tudott angolul (nem feltétlen perfektül) azzal nem volt gondjuk.

Az egyikük még meg is jegyezte, hogy az én angolom még mindig jobb, mint az ő magyarja... :)

43. amark
2009. márc. 3. 21:46

Sziasztok!

Én most jelentkeztem először ilyen táborba a Camp Leadersnél. ahogy itt olvastam, elég jók a tapasztalaitok. Még pénteken lesz a tájékoztató, de asszem döntöttem.:D

Azért jó volna még ha írnátok élményeket.

42. e898f10296 (válaszként erre: 41. - Bibina)
2009. márc. 2. 19:31
Szia. Nekem sincs nyelvvizsgám, de jelentkeztem és még a tábor egyik igazgatójával is tök jól el tudtam beszélgetni telefonon angolul.
41. Bibina
2009. márc. 2. 12:15

Sziasztok!

Nekem még nincs táborom,még nem döntöttem el,hogy bevállaljak-e a tábort,mivel vannak kétségeim ezzel kapcsolatban...

Pl: nekem nincs még nyelvvizsgám(de jelentkeztem,mivel nem volt előírás)

Másrészt félek,hogy hátha kamu ez az egész tábor(de ahogy olvasom a fórumokat kezdek megnyugodni):)

Pénteken (márc.6-án) kell felmennem Pestre erre a tájékoztatóra..

Esetleg van olyan aki ekkor megy fel?

Meg érdeklődnék,hogy van-e aki Szombathelyi fősuliról megy a táborba?????

Az fontos lenne nekem!:)

Előre is köszi,aki válaszol!

40. imiz
2009. febr. 24. 11:18

Sziasztok!

Akkor csatlakoznék az előttem szólókhoz. Minket is a barátnőmmel egy táborba vettek fel (remélem a vízummal se lesz semmi gond), és mi is New York közelébe leszünk :)

Igazából a Camp-esek "félelme" az egy t áborba kerüléssel kapcsolatban szerintem nem alaptalan. Mi is dolgoztunk már együtt az egyik nyáron úgy, hogy közben együtt is laktunk, és tényleg lehet kicsit sok volt a jóból...

De ha különböző a munkakör és jól tudjátok tolerálni egymást akkor nem hiszem, hogy gond lenne.

Az angolt lehet kissé kevésbé fogjuk használni, de igazából ez megintcsak helyzetfüggő sztem:

Ha olyan környezetbe kerülün, ahol csak magyarok vesznek körül (ha pl többen kerülünk egy táborba), akkor nyílván magyarul fogunk beszélni, de ha mások is jelen vannak szerintem maximum azt kérdezem meg páromtól magyarul, hogy egy-egy szó hogy van angolul.

Mindenesetre már alig várjuk:), és tényleg csak a vízum miatt aggódunk már!

2009. febr. 19. 09:08

Én is remélem, hogy nem bánjuk meg. Mondjuk én a konyhán fogok dolgozni, barátom meg karbantartó lesz, úgyhogy napközben nem fogunk sokat találkozni, így szerintem nem lesz gond.

Mi is a tábor honlapját néztük onnan tudunk elég sok mindent, meg mi beszéltünk telefonon a tábor egyik vezetőjével 10-10 percet és ő is elég sok mindent elmondott, meg emaileket küldözget mindig. Jól néz ki és amiket elmondott azok is jól hangzanak, reméljük tényleg olyan lesz. :)

2009. febr. 18. 20:04

Szia Petracin,


HÁt remélem hogy nem bánjuk majd meg!A Campleadersek nagyon nyomtak, hogy ne akarjunk egy taborba menni, mert megviseli a kapcsolatokat, meg nem tesz jota az angolnak!Akkor azt hittem azert, mert kulon nekik egyszerubb, de mivel megtettek es a barataim is masik taborba elkerultek egyutt, ugy nez ki komolyan veszik ezt a kerdet, es foglakoznak vele!Azert nagyon remelem nem lesz igazuk mindenben!:) De majd vegyülünk, ahogy tanacsolták...

Ti mit tudtok a táborotokról?mi néztük a honlapot, nagyon bejön a miénk....ugy varjuk már!

37. e898f10296 (válaszként erre: 36. - Tibi777)
2009. febr. 18. 18:23
Én is barátommal együtt megyek egy táborba és mi is féltünk tőle, hogy majd lehet nem jön össze, de összejött és tök jó, hogy mi is együtt lehetünk. :)
2009. febr. 17. 20:20

Sziasztok,


Nekem is van már táborom a Campleaders-sel!Sőtt mi több a barátnőmmel egy táborban!Ugy örülünk.....new york mellé megyünk.

Mikor azt mondták, nincs rá garancia, azt hittem le fogjak szarni csak írjuk alá a szerződést....de nem, 3szor is megpróbálták, a negyedikbe vettek fel...már nagyon várjuk!Nem érdekel mennyit kell dolgozni, együtt leszünk new york mellett, aztán meg vár amerika!

35. e898f10296 (válaszként erre: 33. - Rolyboy)
2009. febr. 14. 18:24
Szia. Én is megyek ki idén és nekem már van is táborom. Windridge Tennis & Sports Camps :)
2009. febr. 9. 11:57

2009 CCUSA Camp Fair (Gyerektábori Munkák Állásbörzéje)

Időpont: 2008 március 7, szombat, 12.00-16.00

Helyszín: Westend City Center - Hilton Hotel (Nyugati pu mellett)

A Magyarországon 19 éve jelenlevő CCUSA szervezet idén is megrendezi amerikai állásbörzéjét, ahol a 2009 június és augusztus közötti időszakra lehet megpályázni nyári munkákat az Újvilágban. Elsősorban 18 év feletti nappali tagozatos diákok jelentkezését várjuk.

A programon való részvételhez online elő-regisztráció szükséges, amit a www.ccusa.com weboldalon lehet megtenni, valamint kötelező egy angol nyelvű interjú is. Bővebb info magyarul www.ccusa.hu.

Az eseményen 34 táborigazgató vesz részt 10 államból, a táborokat itt lehet részletesen megismerni: [link]

A 2008-as évben több, mint 200 diák talált nyári munkát ezen a börzén. Reméljük, idén Te is köztük leszel!

Kérdések esetén szívesen állunk rendelkezésre alábbi elérhetőségeinken:

Kontakt: Rasovszky Miklós

E-mail: miklosr@ccusa.hu

Work phone/fax: (36)-1-2447941

2009. jan. 29. 15:31
Sziasztok! Én idén nyáron megyek ki az USA-ba! Megvan már valakinek tábora?
2009. jan. 28. 16:37
sziasztok! az animátorkodásról van vmi infótok? tavaly a barátnőm volt kint az euwork-kel cipruson, neki tetszett, de azért jól jönne még 1-2 infó.. nyáron szeretnék menni!!
2009. jan. 23. 21:29

Igen, en is epp igy gondolkodom. Par blogot olvastam a neten, es mindegyik pozitiv volt. Azt nem tudom h el lehet-e intezni, h egy taborba keruljunk. De az utana valo 1utt utazast biztos el tudnank, hacsak nem lenne nagyon messze 1mastol a taborunk. Esetleg szemelyesen lenne kedved talizni, ha mar ugyis Pestre jarunk mindketten? Tudod mit, megadom az e-mail cimemet, irj ra nyugodtan, aztan megdumaljuk a reszleteket: majika87@freemail.hu.

Udv, Marcsi

30. Fanna1
2009. jan. 22. 17:46

én is arra gondoltam (mmint konyhai segítő), mert nekem is középfokúm van, de jelenleg csak olaszt tanulok, így picit kiesett az angol, és még én sem voltam anyanyelvi környezetben, így félnék, h nem értem/nem tudom magam megértetni olyan tökéletesen a gyerekekkel.

Én győri vagyok, de Pestre járok én is főiskolára. Utána olvastam ennek a programnak és mindenhol pozitív véleményeket olvasok ált., persze írják, h sok a meló, de vmit vmiért.:)

Az szted megoldható lenne, ha odajutunk, h egy táborba kerüljünk?

De sztem ha még az nem is, akkor is jó lenne, ha egy utazótárs lenne a 9 hét után. Nem?

Még meg kell beszélnem pár emberrel, meg még végiggondolom párszor, de egyre inkább benne lennék a dologban... És nem is olyan drága sztem...

2009. jan. 22. 14:02
Igen, én is jó lehetőségnek látom :). Hát én sztem a Support Staff munkára lennék alkalmas, mert nem beszélem olyan jól az angolt. Középfokú nyelvvizsgám van ugyan, de gyerekfelügyelő melóhoz meg minimum felsőfokú kéne. Meg még nem voltam még angol nyelvi közegben, tehát nem tudnék szót érteni a gyerekekkel. Support Staff-on belül én a konyhai melóra gondoltam. Te melyik munkát szeretnéd csinálni? Én szlovákiai vagyok, de Pestre járok egyetemre, és itt is lakok koliban. És te hol laksz? És melyik suliba jársz?
28. Fanna1
2009. jan. 22. 10:10

Én azt a fórumot nem találtam/om.:S Mind1.

Hát igen, pénz az kell hozzá még nekem is, de egyre jobban érdekel a dolog. Tök jó lehetőségeket látok benne. És te milyen fajta munkára gondoltál?

Hova valósi vagy?? És milyen szinten beszéled az angolt?

2009. jan. 21. 22:49
Szia! Én is épp most gondolkodom ezen. Írtam már a másik fórumba, ami konkrétan a Campleaders-ről szól, csak még nem írt vissza senki. Szóval én mennék veled :)Bár még nem döntöttem el, meg hát még össze kell majd spórolnom rá azt a bizonyos összeget, h kimehessek, és az se lesz egyszerű...
26. Fanna1
2009. jan. 21. 21:05

Sziasztok! Remélem valaki olvassa ezt a fórumot.

Gondolkodom, h a nyáron nekivágok a Camp Leaders által kínált munkának, csak nem akarok 'egyedül' menni.

Sokkal könnyebb lenne, ha jönne még valaki "velem."

Esetleg valaki tervezi h idén kimegy?? várom az üziket,és persze a tapasztalatokat is várom.!!!!! üdv mindenkinek.:)

2008. nov. 17. 23:15

Sziasztok,


Én 2007-ben voltam kint CampLeadersel és nagyon banom , hogy iden nem mentem vissza!

Tudja valaki mennyit lehet keresni visszaterokent? Csak pletykakat hallok...igaz, hogy akar 2800 $t?

2008. nov. 1. 14:47

Hello Tony!

Én voltam a CCUSA-nal tavaly tajekoztaton, mert az o plakatjukat lattam.Naluk ez kimerult 10percben.Igazabol tetszett a dolog, de rakerestem a neten a programra es igy talaltam ra Camp Leadersre.Elmentem hozzajuk is naluk kb 1 orat ultam a tajekoztaton, elmondtak a jokat meg rosszakat is, pl volt olyan hogy miert ne menjek...nekem ez sokkal szimpatikusabb volt.Peti baratom ccusa-val ment, mint kesobb kiderult, o mar alairta a szerzdest veluk.camp leaderssel annyival volt jobb, hogy sokkal tobb mindent tudtam mi miert van, és Ők csinaltak a vizumpapirokat!!!Peitek meg kinlodtak a kitoltesukkel....na az gaz volt!de maga a tabor kb ugyanolyan volt, bar o kozelebb volt bostonhoz es megis new yorkba repult, mi meg bostonba...nyaron is kaptunk utazos hirleveleket stb, ok azt sem tudtak, hogy a DS-t hova kell kuldeni ha at akrnak menni kanadaba....sztem mind a ket helyen ugyanazt a programot kapod, csak itt alaposabb a tajekozatas..ja meg van nyarzaro buli, ingyen sörrel....:)

23. Tony23
2008. okt. 27. 15:40
sziasztok! én is voltam kint,de én a CCUSA-val. Viszont ha egy mód van rá,akkor velük többet nem, mivel ígértek minden szépet és jót, de a nyár alatt magasról tettek a fejünkre és egyéb irányban sem éreztem úgy,hogy minden info a birtokunkban lenne. Nem volt rossz a nyár,de a szervezés eléggé akadozott. Szóval vissza szeretnék menni és ,ha lehet akkor a Camp Leaders-el. De előtte szeretnék azért informálódni,nehogy csöbörből-vödörbe kerüljek. Náluk tényleg lehet részletre fizetni? Van nomrális irodájuk? Várom az infókat!
2008. okt. 27. 14:27

Hello, lassan Camp Leaders klubbot csinálunk itt?

Én is tavaly voltam, még az is lehet hogy találkoztunk már kedves Kalmi vagy Suttogo?

ÉN Boston mellett voltam, kb 2 óra egy privat camp-ben....hát....nekem is frankó volt!Az egyik haverom nyafogott, hogy ok nem tudtak minden este bulizni...mi szerencsere igen!Bár azt elmondtak még a tájékoztatón, hoy minden tábor más és más, más lehetőségek, de hogy ennyire...!A barátomék igaz, hogy nem mentek minden este bulizni, viszont szabadnapra kaptak autot, amit csak tankolni kellett, mi errol nem is almodozhattunk. Szoval szerintem azert kiegyenlitodnek itt a lehetosgek. Kalmi te visszajossz iden? En kaptam egy nagyon jo fizetési ajánlkatot, és mindent a tábor fizetne...vagyis ingyen mennek ki, de a masik oldalam meg uj taborba szeretne menni. JO lenne valakivel errol beszelgetni....vagy van campleaderses visszatero aki megosztana tapasztalatait?

Ja legviccesebb Romaban hazafele a fel gepen csak Campleaderses ult... jol jart velunk az Alitalia:)

2008. okt. 22. 13:13
én is velük voltam!Egyébként küldtem neked egy üzenetet suttogo3, mivel kíváncsi vagyok a te tapasztalataidra.Velük nekem sem volt különösebb bajom. Mielőtt őket válaszottam volna körülnéztem a piacon, hogy ki mit árul. Volt pár cég,de igazából két versenyző maradt a ringbe a ccusa és a camp leaders. A camp leaders lehet, hogy kicsit drágább,de itt érvényesül az olcsó húsnak híg a leve effektus. Nekem ugyanis a Campleaders-esek tapasztaltabbaknak tűntek és közvetlenebbeknek. Aki utazgatni akar, de nincs sok pénze annak én is ajánlom.
2008. okt. 13. 16:00

Csatlakoznék az elöttem íróhoz.


Én idén nyáron voltam kint a CAMPLEADERS-el és tényleg egy életre szóló élményt szereztem. A táborban jó volt a hangulat és az angol nyelvet kiválóan tudtam gyakorolni. Engem vizisíelni tanítottak meg a táborban Jó mulatság volt. Az egész nyaramat kint töltöttem kb. 110e Ftból.


A tábor után lehetőségem volt megismerkedni a Keleti parti nagyvárosokkal. A leg jobb New York volt :)


Sajna mivel végzős voltam nincsen lehetőségem vissza menni, de MINDENKINEK AKI SZERETNE VILÁGOT LÁTNI NAGYON AJÁNLOM

2007. dec. 8. 16:05

Sziasztok!


En tavaly nyáron a campleaders-el voltam kint dolgozni az usaban! Nagyon nagyon jo volt, es ami nem elhanyagolhato nagyon olcso. is...

Kezdetben feltem kicsit, hogy kb 70 ezer ft-bol hogyan tudnak kivinni egy nyarra...de mukodik:)

Egytaborban dolgozatam a konyhan...volt hogy napi 10orat, a vegen 4et...nem volt keves, de tobb sem mint anno az egyik a gyorsettermeben...


A masodik heten mar a melo mellekses volt, 21 nemzet fiataljai dolgoztak ott ...es mar csak az ismerekdesrol bulirol szolt inkabb...


A taborban szabadidimben megcsinaltam a buvarvizsgat es utanna lementunk floridba burvakodni...

felejtehetetlen elmeny volt...:)


Szoval ha te is felsookatatsban tanulsz (ez sajna kell hozza), akkor hajra menj ki te is...tuti nem banod meg...en vissza is megyek iden...ja es ingyen,mert mindent a tabor fizet:) kell ennéle tobb???

18. khugi
2007. aug. 29. 17:30
szerintem jó a diák munka egy bizonyos kortól, mert már most megtudhatja milyen dolgozni é smegkeresni a kis betevőjét.Megtanulhat sporolni és nem mindent megvenni egyből. Tanuljon meg a pénzzel bánni.
17. anngi
2007. aug. 10. 16:09
szerintem raer dolgozni ha megno es befejeszte a tanulmanyait mig gyerek legyen gyerek lesz meg ideje a nagybetus eletet elni
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook