Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nudista napozás fórum

Nudista napozás (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
7. 635da491de (válaszként erre: 1. - Fac51f2309)
2010. jan. 14. 23:56
Ha rajtam múlna nem is lenne másmilyen strand. Szerintem baromi kényelmetlen hogy az ember egy vizes gatyában járkál állandóan. Nyáron még talán jobban elmegy, de télen az uszodában különösen rossz. Vannak országok ahol sok helyen a fürdőkben van olyan időszak, ami nudistáknak van. Sajnos nálunk ilyen se nagyon van, meg nyári naturista strand is kevés akad.
2010. jan. 14. 09:20

Ez egy élet forma....és nem is rossz.....ezek az emberek nagyon vigyáznak a környezetükre!!!!

És nagyon emberiek.....és persze levetkőzik a mindennapi gátlásaikat......senki nem molesztált, nem bámult....pedig én is ezt hittem...hogy perverzek...de nem...tapasztaltam....jó fejek!

Ja és a kempingben nem volt tucc tucc zene sem hangoskodás olyan volt mint egy béke szigete...és távol áll a szexualitástól....a naturizmus nem egyenló a szexualitással, mint ahogyan ezt hiszik sokan...

2010. jan. 14. 09:16

Voltam már naturista strandon illetve kempingben...ott egyáltalán nem az van amit hisz az átlag ember....vigyáznak a környezetre, nem agresszivak, kedvesek barátságosak..

Párom otthol is meztelen van engem nem zavar igaz én szemérmesebb vagyok....ez valamilyen szinten egy szabadság érzés, hogy nincs az emberen ruha.....

2010. jan. 14. 09:15
Jó dolog lenne.....ha merném.....legalább egyenletes lenne a barnulás.Kertemben azért szoktam:)
2010. jan. 14. 09:14
ez tolem messze all :)
2010. jan. 14. 09:09
Én szoktam, de csakis ott, ahol senki sem lát, csak a pasim. Nem mennék nudista strandra.
2010. jan. 14. 09:07
Nudista napozás...ki hogy van vele?
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook