Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nőtársaim ! Hallottatok már a Lunette intimkehelyről? fórum

Nőtársaim ! Hallottatok már a Lunette intimkehelyről? (tudásbázis kérdés)


1 2
2009. júl. 17. 10:07
szín minek-látja valaki?bár lehet a csere miatt meg lehessen különböztetni.
26. Bhelga
2009. júl. 17. 09:51

Meggyőztetek .... véletlenül sem próbálom ki :P:P


Az én vizuális fantáziáim még tovább mentek, de nem fokozom a horrort :):)


Egyébként ránézem az oldalra, 2 féle színben és 2 féle méretben kapható....


Ha mégis van olyan bátor közöttünk, aki ki merte próbálni, várom a tapasztalatát!

2009. júl. 17. 09:16
Na ez gusztustalan továbbra is....fujjjjjjjjjjj
24. ében11 (válaszként erre: 23. - A26b2a1b7e)
2009. júl. 17. 09:09
uh.ha már belesik a kakiba nem venném ki vagy mi.de totál el tudom képzelni hogy kijön azt írták lentebb helyezkedik el.
2009. júl. 17. 09:04

Nem tudom, hogy megnéztétek-e az árát, mert annyira írja, hogy ennek az eszköznek a használatával pénzt is spórolhatunk.

Én most ránéztem, csak úgy kíváncsiságból. Olyan tízezer forint körül mozog egy ilyen kehely, és a fertőtlenítő kendő hozzá egy ezres dobozonként. És 10 db van egy dobozban.

Kíváncsi lennék, hogy miért gondolják ezt gazdaságosnak. Ja, és nem írják azt sem, hogy milyen élettartamú egy ilyen kehely, mert gondolom, hogy nem egy életen keresztül használják ugyanazt az egyet, szóval időnként azért azt is szerintem cserélni kell...


A többiről meg nem is beszélve, amiről itt már mások is írtak... brrrr, a gondolatra is kiráz a hideg, és én is vizuális vagyok...


Ja, és plussz adalékként ezt is írják:

"széklet ürítése után szükséges lehet ellenőrizni, hogy a kehely nem mozdult-e el."


Nem szívesen lennék egy ilyen kehelyhasználó helyében, ha rájön a hasmenés ;)

2009. júl. 17. 08:41
ja és jut eszembe a védőnőm is azt mondta minél több eszközt használunk magunk körül annál nagyobb a fertőzésveszély.példának hozta hogy mossuk magunkat antibakteriális fertőtlenítős fürdőszerekkel-ami a jótékony bacikat is kiöli-ami miatt legyengül a szervezet,és közben szivacsot használunk-amit ő annyira nem szeretet-szerinte a legtöbb baci azon tanyázik.ezzel az eszközzel is ez az érzésem.ja és a gyakorlatban, elképzelem hogy megszabadítom magam tőle-ki ne follyon-utána hová öntöm a csapba wc-be-mi van ha mellé megy. már bocs.de tapasztalat néha így iy úgy néz ki egy nyilvános női wc, hogy úszik a véres cuccban-már bocsi.és attól hogy ezt használja valaki eldugaszolja magát-még elmegy arra a piszkosnak itélt wc-re pisilni. a kehely bent van a fertőzést még összeszedheti.elég ha a bőrére kerül valami-később még beljebb mehetnek a bacik.na mindegy, ha valaki használta már írja meg!
2009. júl. 17. 08:36
Hát ez tényleg bizarr...miket ki nem találnak még...szerintem gusztustalan is h kikell üríteni meg minden...ezt se fogom kipróbálni... :-)
20. pemete
2009. júl. 17. 08:35
Én is nyitott vagyok, de én már a hüvelygyűrű kipróbálásánál feladtam, azt hiszem ez az intimkehely nekem már sok lenne...
2009. júl. 17. 08:34

uh.elég furcsa.

minden hüvelyhez jó ez?mondjuk aki többször szült és kicsit tágult.

nem tudom.nekem a tampon is tökéletes.

így kicsit félő, hogy mikor kiveszi az ember elúsztatja a wc-t,kiömlik a tartalma.ráadásul fertőtleníteni kell, nem cserélni.amitől inkább érzem úgy bajom lehet-mi van ha nem tökéletesen tiszta és úgy teszem vissza?

az sem tetszik hogy a balaton ellen kampányolnak-ez a tökéletesen steril és tiszta dolog irritál.szerintem tehesen ezt nem engedik használni-legalábbis az én dokinőm az irrigálást sem engedte,tampont sem.

2009. júl. 17. 08:34
Én is így vagyok pemete...elképzeltem, és bár elég nyitott vagyok mindenre, ez valahogy nemigen jön be:)
17. pemete
2009. júl. 17. 08:32
Hű hát ez elég durván hangzik! Úgy utálom ilyenkor, hogy vízuális típus vagyok és mindent egyből elképzelek... bleeeeee:p
2009. júl. 17. 08:31
Nem tudom elképzelni magam, hogy elmegyek Wc-re és ott öntögetem, meg hasonlók,,,jajj, szerintem sokkal nagyon a fertőzésveszély igy mintha rendszeresen cserélve van a tampon....
2009. júl. 17. 08:30
Köszi mindenkinek, további szép napot, most mennem kell, sziasztok
2009. júl. 17. 08:29
Szerintem én is :)
2009. júl. 17. 08:29
Nekem elég bizarr, én megmaradnék a hagyományos tampon dolognál:)
2009. júl. 17. 08:28
A hüvelybe felhelyezett intim kelyhet a vákuum és a hüvelyizmok tartják megfelelő helyzetben. Az intim kehely tisztítása 24 órán belül 2-4 alkalommal szükséges. Öntse ki a kehely tartalmát, majd tiszta szappanos vízzel öblítse át. Az intim kehely Lunette™ fertőtlenítő kendővel, vagy 3-5 perces vízben történő forralással is tisztítható<---nekem ezzel akadnának némi problémák--öntsem ki a tartalmát...bár idővel lehet megszokná az ember lánya :)
2009. júl. 17. 08:27
bocsi, nem frissítettem időben, már beelőztek:)
10. 546185aeac (válaszként erre: 4. - B52d3380ac)
2009. júl. 17. 08:26
Ez oké, de bal oldalt a menüben ott van a további részlet...pl a tisztítása...
2009. júl. 17. 08:26

A Lunette intimkehely egy csepp vizet sem enged át!


...ami különösen hasznos a nyári időszakban: így az egész napos strandolás, úszás vagy akár extrém vízi sportok közben sem kell a vízzel együtt beszivárgó kórokozóktól tartanunk... Mert bármilyen tiszta is a Balaton azért fő a biztonság!



A menstruációra gondolni sem kell...12 órán keresztül!

Egy nemrég zárult uniós felmérés szerint "a nők 58%-a kifejezetten piszkosnak találja a nyilvános wc-ket, 92%-uk pedig még munkahelyén sem ül rá közvetlenül a wc-ülőkére:" Mi a kolléganőimmel hasonló eredményre jutottunk: legtöbben szeretjük otthon intézni az intim dolgainkat.



A Lunette szerencsére megoldja ezt a kérdést: reggel fel, este le - idegen helyen pedig nem kell törődni vele (és még sincs az a kellemetlen érzés, mint a tamponnal.)

2009. júl. 17. 08:26

Lunette intimkehely

A Lunette intim kehely egy Finnországban gyártott modern menstruációs eszköz. Használata könnyű és biztonságos, higiénikus alternatívát kínál a tampon vagy tisztasági betét helyett. Az intim kehely használata problémamentessé teszi a menstruáció napjait, pénzt takarít meg és óvja a környezetet.


100%-os orvosi tisztaságú szilikonból készül

Puha és rugalmas

Nem okoz allergiás reakciókat, latex-mentes

Költségkímélő és környezetbarát: akár 5-10 évig használható,

Tökéletesen higiénikus, minden élethelyzetben fertőtleníthető!

Nem befolyásolja a hüvely természetes nedvességét, nem szárítja ki a nyálkahártyát

Aktív sportolás, úszás közben is használható!

Tökéletes tisztaság:

A Lunette intim kehely tisztántartása a Lunette fertőtlenítő kendők segítségével tökéletesen és kényelmesen megoldható. Különösen hasznos olyan helyzetekben (pl. nyaraláskor vagy munkahelyen), amikor nincs biztosítva a higiénikus környezet. Kis mérete miatt könnyedén elfér a legkisebb helyen is, így bármilyen élethelyzetben diszkréten használható.

7. 546185aeac (válaszként erre: 4. - B52d3380ac)
2009. júl. 17. 08:25
Köszi:)
2009. júl. 17. 08:25
írd be a gugliba ,de egyik női magazinban ajánlották most
2009. júl. 17. 08:25
????Mi az?
2009. júl. 17. 08:25

Szia!


[link]


A Lunette intim kehely egy Finnországban gyártott modern menstruációs eszköz. Használata könnyű és biztonságos, higiénikus alternatívát kínál a tampon vagy tisztasági betét helyett. Az intim kehely használata problémamentessé teszi a menstruáció napjait, pénzt takarít meg és óvja a környezetet.


100%-os orvosi tisztaságú szilikonból készül

Puha és rugalmas

Nem okoz allergiás reakciókat, latex-mentes

Költségkímélő és környezetbarát: akár 5-10 évig használható,

Tökéletesen higiénikus, minden élethelyzetben fertőtleníthető!

Nem befolyásolja a hüvely természetes nedvességét, nem szárítja ki a nyálkahártyát

Aktív sportolás, úszás közben is használható!


Tökéletes tisztaság:

A Lunette intim kehely tisztántartása a Lunette fertőtlenítő kendők segítségével tökéletesen és kényelmesen megoldható. Különösen hasznos olyan helyzetekben (pl. nyaraláskor vagy munkahelyen), amikor nincs biztosítva a higiénikus környezet. Kis mérete miatt könnyedén elfér a legkisebb helyen is, így bármilyen élethelyzetben diszkréten használható.



A Lunette intim kehely tökéletes választás a nőnek, aki törődik önmagával és környezetével.

2009. júl. 17. 08:25
nekem elég bizarr így elsőre...
2009. júl. 17. 08:24
Nem. Az micsoda?
2009. júl. 17. 08:23
Nőtársaim ! Hallottatok már a Lunette intimkehelyről?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook