Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális pasit hol lehet találni? fórum

Normális pasit hol lehet találni? (beszélgetős fórum)


142. ab0319f203 (válaszként erre: 141. - Gribedli***)
2013. szept. 12. 10:52
Sokat láttam életemben. Saját és mások példáját. Nem azt írtam, hogy csak az erős nőket dobják. A cicapi....ák nem akarnak semmit tudni. Minek? Engedik a férfit uralkodni, és ez kell a hímnek. Te ne tudj semmit, ne szólj semmit. Tisztelet a kivételnek.
141. gribedli*** (válaszként erre: 139. - Ab0319f203)
2013. szept. 12. 10:40
Az, hogy valaki boldoguljon egyedül is, ne legyen függő attól, hogy a férfiak mennyire puhapöcsök vagy sem. Mindenképpen hasznos az egyénnek, ha fejlődik, akkor is, ha ezt a tudást nem kell hasznosítani, érdemes megtanulni. Ez minden nőnek javára válik, és nem azért kell buta-életképtelennek maradni, hogy ez garancia legyen arra, hogy találunk egy balekot. Mert amúgy nem garancia, nemcsak az erős nőket hagyják ott
140. gribedli*** (válaszként erre: 135. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 12. 10:32

Igen, vannak hisztis nők, akik mégis kellenek. Én egy férfibarátomtól megkérdeztem egyszer, hogy miért van ez, végülis vannak nők, akik állandóan mindenért nyavalyognak, meg 5 percenként össze akarnak veszni, hogy "töröld ki végleg a számomat" meg ilyenek, aztán mégis 3 nap múlva már megint összejönnek és a férfi hajlandó hülyét csinálni magából. Erre ez a barátom azt mondta, hogy ezek a kivételek akkor vannak amikor az a csaj megéri mindezt, vagyis az ágyban megbocsátható már neki minden, és ilyenkor elmegy az is ha hisztis:))))


De kivétel erősíti a szabályt, nem szeretik a hisztis nőket. Egy bizonyos kategóriában meg igen. Azt hiszem, ma már sok nő teljesen mentes a tabuktól, de ettől még nem kerül be abba a kategóriába, ha nem ott van. Ha meg igen, örüljön neki!:D

139. ab0319f203 (válaszként erre: 135. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 12. 10:29
A férfiak azokat a nőket szeretik, aki sírva fakad, ha kiég egy villany égő. Aztán nagy boci szemekkel bámulják a hímet, amint az kicseréli.Az erős, kussoló, dolgukat tevő, "erős" nőket otthagyják, mint az a bizonyos eb a sz@rát. Ők úgyis boldogulnak.A hsz első részében természetesen sarkítottam, de a lényeg a lényeg.
138. ab0319f203 (válaszként erre: 136. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 12. 10:26
Luigi sarkított, a lényeget lásd.
2013. szept. 12. 10:25
Szerintem tök egyformák vagyunk. Mindenki hajkurássza a vizuálisan megfelelő társat. Aztán néz bele, ha megnyerte. Aztán jön rá, hogy bukta.
136. 40f1eafcfc (válaszként erre: 131. - 3a6250d900)
2013. szept. 12. 10:13
Még életemben nem találkoztam olyan férfivel aki Ciprusi nyaralással kezdett volna, ...néha még egy kávé meghívásnál is mintha a fogukat húznák....ez is szerintem egy általánosítás...
135. 40f1eafcfc (válaszként erre: 133. - Gribedli***)
2013. szept. 12. 10:11

Egy intelligens, érett nő ezektől bőven távol áll szerintem:) ez kicsit a libás kategória.Egyébként meg sok pasi fennen hangoztatja,hogy nem bírja a hisztis nőt, miközben azt látom,hogy iszonyat mennyire betudnak hódolni egy hisztis személyiségű nőnek,és még kitartóak is.Nem egy ilyen kapcsolat van a környezetembe.A volt férjem se bírta a nyugit...utánam egy igazi hisztikirálynővel jött össze..igaz belerokkan,de ott az izgalom neki...és ő így boldog.

Sokszor önmagunkkal szemben sem tudunk őszinték lenni,hogy mi is az,ami nekünk jó.Általános dolgokat fogalmazunk meg,miközben amikor benne vagyunk a helyzetbe mégse működik.

Nekem volt egy olyan esetem régen,hogy a fickó két éve volt egyedül,nagyon vágyott kapcsolatra, el is sorolta mire vágyik és nagyon boldog volt,hogy állítólag bennem ezt megtalálta...csak ahogy jártunk és teltek a hónapok az derült ki,hogy olyan életet élt,amibe baromira nem fért bele egy kapcsolat,és ebből az életből képtelen volt leadni,annyira kialakított volt már. Márpedig egy kacpsolat akkor működik,ha életben tartják...magától és csak a szextől nem fog.

134. ab0319f203 (válaszként erre: 131. - 3a6250d900)
2013. szept. 12. 10:08
Egyetértek veled, bár nő vagyok.:))))
133. gribedli*** (válaszként erre: 128. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 12. 09:47

Rendszerint a nőknek hosszabb a listája, a férfiak ebben átláthatóbb, világosabbak, konkrétabbak, valami ilyesmi:

-legyen csinos, ne hisztizzen, legyen kedves, odaadó az ágyban, tudjon főzni, esetleg ne hagyja a koszos bugyit a sarokban.


A nőknek meg extrém módon kusza, ilyesmi:

- legyen vonzó, tiszta, humoros, gyengéd.

- közeledjen ő, tegye meg mindig az első lépést, de csak olyankor közeledjen, amikor én szeretném, illetve, ha visszautasítom, akkor is közeledjen legközelebb is ugyanilyen gyengédséggel, hiszen legyen megértő.

- ha én közeledek és visszautasít, akkor qrvára mérges leszek és soha többet nem teszem meg az első lépést, de ezt értse meg, hiszen legyen megértő:DDD

- jusson eszébe, hogy szülinap, névnap, és kapjak ajándékot, de legyen meglepi, viszont olyan meglepi legyen, hogy tetszen nekem, ha nem, megsértődöm. De persze mindezt egyedül kell kitalálnia, hogy mi az ami tetszik, mert ugye meglepi. Miután 3 napig durcás leszek és azt sem mondom meg miért (találja ki, hogy azért mert nem tetszett az ajándék)...esedezhet békülésért, mert ha nem, hülye bunkó:DDDDD

132. gribedli*** (válaszként erre: 131. - 3a6250d900)
2013. szept. 12. 09:40

Szerintem semmi gond azzal, ha valaki csak egy fokkal szebb az ördögnél, de ilyenkor legyen jó egy olyan nő, aki csak egy fokkal szebb az ördög feleségénél:))))


Szint a szinthez. Egyébként meg az életben nagyon sok párosítás létezik, szóval vannak nők, akik nem annyira szépek, mégis jóképű pasasokkal veszik magukat körül, vannak gyönyörű nők ronda pasikkal, egyszerűen mert őket kielégíti az is, ha csak ők szépek (sőt, egy ronda pasi mellett még szebbnek látszanak), a férfi meg megtisztelve érzi magát, hogy egy ilyen nő szóba állt vele, sőt mi több, az "övé":D


De nem védek senkit, tényleg vannak nők, akik nem veszik észre, hogy a kategória amit megcéloznak, korántsem az ő szépségükhöz, vagy csúnyaságukhoz mért. Mittudomén, kiskacsa aki kinézi magának a szépfiút és csodálkozik, hogy nem kell neki, és ilyenkor jön az, hogy minden férfi bunkó...És fordítva is igaz, férfiak sem mindig vannak tisztában azzal, hogy akit megcéloztak, nem az ő szintjük és kész, ilyenkor jön, hogy minden nő pénzéhes liba....


A filmnézés, összebújás, ciprusi nyaralásról az jut eszembe, hogy mindent nekem kell összepakolni a nyaraláshoz, de ha valami kimarad, tuti az én hibám lesz, a filmnézésről meg az, hogy minek filmet nézni együtt, ha együtt mást is lehet csinálni?:DDDD

131. 3a6250d900 (válaszként erre: 128. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 12. 09:11

Ugye először is ma már nem elég ha "egy fokkal szebb az ördögnél".

Az udvariasság, kedvesség és odaadás kell a nőknek, nekem még ezt tanították. A probléma hogy ezzel tökéletes barátot csinálok magamból, vagy jó leszek pár szívességre, de ennyi.

Bezzeg a Ciprusi nyaralás az mennyivel jobban bejön mint az otthon összebújva filmnézés, vagy séta.

Nem állítom hogy nincs kivétel, de sokkal kevesebb mint szeretném.

130. 40f1eafcfc (válaszként erre: 127. - 10846c73f8)
2013. szept. 11. 20:24
Hamm:)
129. e32adc3f8b (válaszként erre: 127. - 10846c73f8)
2013. szept. 11. 20:13
Ha csak nem épp azért kell :D
128. 40f1eafcfc (válaszként erre: 125. - 3a6250d900)
2013. szept. 11. 20:10
Hát ezt,mint nő nem tudom elfogadni.Mondjuk biztos van ez irányú tapasztalatod azért írod, de egy nőnek,ha tetszik egy fickó,vagy vonzónak találja ahhoz nem kell még extra.Vagy szerinted mit jelent az extra?
2013. szept. 11. 15:22
Egyébként egyes hölgyeményeik itteni beírása után felmerült bennem a kérdés, hogy egyáltalán minek kéne nekik? Úgy is csak egyből leharapnák a fejét :D
126. Stephenie Queen (válaszként erre: 1. - Ritus870522)
2013. szept. 11. 14:40

Hello.


Nem tudom hol, és milyen módon ismerkedsz. Esetleg ha nem zárkózol el tőle, próbáld meg az internetes társkeresőt. Én egy ilyenen ismertem meg a férjemet 24 évesen. Akkor már nagyon ki voltam akadva:D

125. 3a6250d900 (válaszként erre: 123. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 11. 10:43

El sem fogadja ha nincs valami extra. Minek inna kávét valakivel aki teljesen hétköznapi?

Itt szívjuk meg a média generálta világnézet változást.

124. 40f1eafcfc (válaszként erre: 121. - Gribedli***)
2013. szept. 11. 10:30
Most már értem.A végét félre értetted, nem szexre vágytam,csak amíg az ember nem találja meg az igazit,nem muszáj apácának vonulnia..addig igenis szórakozzon,éljen,de nyitott szívvel,szemmel:)
123. 40f1eafcfc (válaszként erre: 119. - 3a6250d900)
2013. szept. 11. 10:28
Hát,ha már a "normálisnál" tartunk,akkor egy "normális nőnek" teljesen hétköznapi, egyszerű randi meghívás is elég.Úgy is utána derül ki,hogy van-e vonzódás, érdeklődés...
122. 3a6250d900 (válaszként erre: 120. - Cc3f65d69e)
2013. szept. 11. 10:14
Az érdekes abban az hogy ők állnak nyerésre...
121. gribedli*** (válaszként erre: 114. - 40f1eafcfc)
2013. szept. 11. 10:13

Nem mondtam, hogy adjon le az elvárásaiból! Inkább, hogy szinkronizálja az elvárásokat azzal amit ő nyújt, és keresse meg azt a közeget, ahol megtalálja azt, aki az elvárásainak megfelel.


Így egész egyszerűen ha eddig nem talált senkit, aki jó, akkor felírnám egy papírra, hogy hol volt eddig, hova járt rendszeresen, és ezeket a helyeket kihúznám:) Ott biztos nincs. Váltson stílust, váltson vadászterületet!


Ami téged illet, hogy szexre akadna, társnak nem, na látod, ez is már valamilyen elképzelés, van aki épp ellenkezőleg, társat nem, szexet annál inkább szeretne, akkor cserélhetnétek helyeket, tippeket:DDD

120. cc3f65d69e (válaszként erre: 115. - Hubi72)
2013. szept. 11. 10:12
Kösz fiúk!Hubi 72 és Luigi azért ti is azon a véleményen vagytok,hogy sok közetetek az idióta,ugye?
2013. szept. 11. 10:11
Egy átlagos férfiú nem nagyon nyerő manapság. Mégis mivel kellene nekiindulni?
118. 40f1eafcfc (válaszként erre: 117. - XTamásx)
2013. szept. 11. 10:02

"szia, magányos elhanyagolt, szeretetre vágyó hölgyek kiegészítője lennék!! ...alkalmi, de akár tartós is... és felejthetetlen :)"


És ez is tök "normális":-)

Abból a szempontból mindenképpen,hogy legalább őszint vagy!

Ugyanakkor meg,amikor én is keresgéltem a férfiak java része ennyi szándékkal indult egy "kapcsolatba"...így azért nehéz ám.

Megkérdezhetem,hogy te miért éred be ennyivel?:)

2013. szept. 11. 09:57
...meginna valaki velem egy kávét ?
2013. szept. 11. 09:44
Elmondják milyenre vágynak, aztán kikötnek egy teljesen más idi_ta mellett.
115. hubi72 (válaszként erre: 1. - Ritus870522)
2013. szept. 10. 23:52
Itt vagyok én! Az a baj a lányokkal hogy vonzzák az idiótákat, és a rendes fiúkat meg észre sem veszik! HA tényleg komolyan gondolod íj és beszélgessünk! És meglátjuk!
114. 40f1eafcfc (válaszként erre: 113. - Gribedli***)
2013. szept. 10. 15:57

Igen ez tipikus mondat és azoknak az embereknek szól,akik egy ideje keresik a társat..hogy adjon le az elvárásokból.Ugyan miért is? Hogy elmondhassa már nem vagyok egyedül? Szerintem meg pont,hogy fontos olyan társra lelni,aki az elvárásaihoz passzol,hiszen ő fog vele élni és nem a szomszéd meg a Jucu néni.Pont ezért nehéz lehet meg találni,lehet több időbe telik,de szerintem megéri.És az,ha valaki elmondja őszintén ilyen irányú tapasztalatait,még nem biztos,hogy valamit rosszul csinál,csak egyszerűen több idő kell neki.Az élet minden terén így van valakinek 1 hónap alatt összejön a baba valakinek több év..valaki könynnen talál párt, valaki nehezebben és ezeket szerintem befolyásolja a kor, a körülmény, lehetőség, idő..stb.

Én is elváltam én is újra kezdtem nem egyik napról a másikra ment.Arra mindig akard férfi dögivel,hogy jól érzed magad, hogy szórakozz....szex,de igaz társat nem könnyű találni és pont ettől lesz szép és értékes,ha rátalálsz,ezért nem kell értéktelenné tenni azáltal hogy leadsz a vágyaidból.A legfontosabb a türelem és az hogy addig tudja a nő élvezni azt amit nyújtanak az egyéb kapcsolatok, kalandok.

113. gribedli*** (válaszként erre: 112. - Cc3f65d69e)
2013. szept. 10. 12:40

Szerintem minden korosztalyban ugyanilyen nehez, de ha sorozatosan nem jon ossze, lehet, hogy veled van a baj, vagyis nem veled, hanem az elvarasok es a kornyezet ahol keresed azt a bizonyos palit, vagy vannak sztereotipiak amikbol keptelen vagy kilepni, pl kor szerint is, lehet, hogy nem abban a korosztalyban keresgelsz, ahol AZ a valaki van.


De mindez amit felsoroltam, barmilyen koru emberre igaz lehet, en nem szukitem le, hogy 40 eves kor felett nehez megfelelo tarsat talalni, hiszen, ha elvaltal, akkor 20 evesen sem a megfelelohoz mentel hozza, maskulonben nem lennel most itt, nem? Szoval 20 evesen is bazi nehez:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook