Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Normális ez egy kapcsolatban? Vagy van okom aggódni? fórum

Normális ez egy kapcsolatban? Vagy van okom aggódni? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
82. túrógombócka (válaszként erre: 81. - 8180667fb6)
2016. márc. 15. 10:53
hát menj haza, ember!
2016. márc. 15. 10:52

Ma reggel megkérdeztem,hogy ha már áthívott,akkor miért nem szakít időt rám,vagy miért nem alszik legalább velem egy ágyban. Említettem,hogy szerintem nem oké,ha nincs szexuális életünk,és az sem tetszik,hogy nincsenek programok. Mondtam,hogy nem az Ő feladata ezeket kigyalni,vagy kivitelezni,mert nekem vannak terveim,ötleteim,de nem vevő egyikre sem. Számomra ez sok volt,arra kelni hajnali 1-kor hogy lement aludni egy másik szobába.



Támadásnak vesz mindent,és hogy akkor menjek haza,ha nem érzem jól magam vele

80. lusza (válaszként erre: 78. - 8180667fb6)
2016. márc. 15. 10:46
Mit beszéltek?
79. túrógombócka (válaszként erre: 78. - 8180667fb6)
2016. márc. 15. 10:37

hát bocs, de úgy viselkedsz, mint egy papucs.

ez a lány nem akar téged.

2016. márc. 15. 10:32
Az vagyok,mert ezekről a panaszokról beszélek vele,de mindent támadásnak vesz
77. vacsa (válaszként erre: 75. - 8180667fb6)
2016. márc. 15. 10:30
Legyél már férfi bakker!
76. túrógombócka (válaszként erre: 75. - 8180667fb6)
2016. márc. 15. 10:28

nem értem, mi a kérdés.

beszélj vele, h neked ez nem jó és váljatok el békében.

2016. márc. 15. 10:20

Na sziasztok!


Köszönöm az eddigi válaszokat és észrevételeket.


Engedjétek meg,hogy elmeséljem a tegnap estémet,ez lesz az utolsó a történetből,utána már nem untatlak titeket a panaszaimmal,és most már nekem kell döntenem.


Tegnap este áthívott 20:00-kor,mert előtte tanult és nem ért rá. Sajnos már annyire megszokott jelenség ez,hogy ilyenen már el sem gondolkozom,hogy miért mindig ilyen későn hív át,na mindegy.

Mint kiderült ( anyja mondta el véletlenül ) hogy a március 15.-ei fáklyás felvonuláson volt ezidáig,és nem is tanult,ami persze nem lenne probléma,csak az,hogy hazudott.


Ami pedig bánt : Nem velem aludt!

Én fent aludtam a szobájában,Ő pedig lement a nappaliba és a kanapén aludt,meg egész este teázott és lámpázta magát a bioptron lámpájával. A szexről már nem is ábrándozok,másfél hónapja deréktól lefelé hozzá sem érhettem,és Ő sem tanusít különösebb érdeklődést fordítva,így már nem voltam olyan naív,hogy talán ma este lesz valami,de szerintetek nem bunkó és önző dolog áthívnia valakinek a barátját/barátnőjét,és aztán otthagyni a szobában egyedül,míg Ő egész este mást csinál másik szobában,és kb leszar?

74. viva70
2016. márc. 13. 20:40
Hát..., ha neked jó az, hogy kínozod feleslegesen magad, akkor csináld csak tovább... Egyszer talán majd rájössz mennyire nem vezet az az út sehová...
73. túrógombócka (válaszként erre: 71. - IzaHold)
2016. márc. 13. 18:34

a lány egyetemista, tehát éppenséggel tanulhat is napközben. lehetnek családi programok is. nem ezzel van a fő gond, hogy csak este ér rá. a többivel, amiket írt.

közös program mozi is lehet, színház, koncert, fedett téren.

72. Csipkerózsika (válaszként erre: 65. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 18:30

Nem ettől vagy feszült, hanem attól, hogy neked most nincs életed. Újra kell építened mindent, és most csak ő van, rá figyelsz és tőle vársz biztonságérzetet. De azt ugyan hiába várod.

Ha lenne baráti köröd, elfoglaltságod, magasról tojnál rá, ha egy délelőtt nem jelentkezik, talán eszedbe sem jutna.

Neked kell ismerned, hogy valóban van elfoglaltsága és azért nem éred el, vagy direkt szórakozik veled és tesz rád. Mondjuk bármelyik is van, neked akkor is inkább magaddal kéne foglalkoznod. A te bajod az, hogy unatkozol.

71. IzaHold (válaszként erre: 65. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 18:24

Én is egyetértenék a többiekkel, de én nem érzem azt, hogy érdemben tudnék válaszolni a címben feltett kérdésedre. Mit csinál ilyenkor, amikor csak este 7-8-tól ér rá?

Megérted őt amikor panaszkodik és mindene fáj? Ha megérted hogyan reagál?

Számomra elég kevés az információ.

A plüssök és ilyesmik azért furcsák, de lehet csupán lustaság is, nem lehet tudni, kit mennyire zavar. Engem például zavar, de az is lehet, hogy nem jutott el odáig?

Mennyire érzed magatokat összeillőnek? Ezeken kívül, amiket leírtál?

A közös programok, hát lehet, hogy hideg van, nincs kedve, ilyen ember is van.


Elgondolkodtam, elsőre én is azt akartam írni, amit a többiek, de mire végigolvastam a fórumot, rájöttem, hogy kicsit a másik aspektust is meg kellene világítani. Mit kap ő tőled?

70. vacsa (válaszként erre: 59. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 18:00
Érdekes, a volt pasijával voltak közös programok... Ne mentegesd. Egy pótlêk, játék vagy neki.
2016. márc. 13. 17:55
Ne aggódj, hanem keress mást. Lesz aki szeretni, tisztelni fog és úgy kellesz neki, ahogy vagy. Az ilyen lánytól örülj, hogy megszabadulsz. Még őrülten szerelmesnek kellene lennie, de nem az. Nem ő az igazi.
68. NomNom (válaszként erre: 67. - Vacsa)
2016. márc. 13. 17:48

Szerintem is. Nincs itt semmilyen depresszió. Gondolom jól elvan ő, aztán este már nem akar egyedül lenni, áthívja az embört és kínozza a közömbösségével.

Az nem a depresszió jele, hogy nincs kedve csevegni és szeretkezni, hanem egy kihűlt kapcsolaté.

67. vacsa (válaszként erre: 46. - Csipkerózsika)
2016. márc. 13. 17:45
Szerintem meg simán egy önző kis pi..a.
66. lusza (válaszként erre: 65. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 17:33
De nem mindenki olyan, hogy reggeltől estig ráér, az nem feltétlenül a közömbösség jele. Amiket korábban írtál, az igen, hogy gyakorlatilag csak együtt alszotok néha, és nincs semmi köztetek, közös programok sem. Ha ezt nem tudtátok megbeszélni, ha azóta sincs semmi, akkor nem értem, mit vársz.
2016. márc. 13. 17:11
Egyébként nagyon kimerülnek érzem magam emiatt a folyamatos megfelelési kényszer,állandó feszülség és az álltala tanusított közömbösség miatt. Akarva akaratlanul is magamban keresem a hibát. Bánt hogy én mint egy kis hülyegyerek várom hogy jelentkezzen,de Ő az érdeklődés egyetlen szikrája nélkül van hogy eltűnik egy fél napra...
2016. márc. 13. 17:08

Hát nem tudom. Biztosan a rózsaszín köddel teli szerelmet jelképezi az,mikor Én egész nap várom,hogy beszéljünk, és 1,5 óránként benyög valami nyúlfarknyi kis valamit,és visszakérdez valamit,majd válaszra se várva eltűnik.


Holnap sem megy vissza az iskolába,egészen szerdáig az ünnepek miatt,de ma sem ér rá csak majd este 19:00-kor

63. Csipkerózsika (válaszként erre: 61. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 16:00
Inkább 0-ról indul, mint mínuszról. Csak azért, mert most újra kell kezdened az életed és nincs senkid, ne ragadj bele egy rossz kapcsolatba.
62. Csipkerózsika (válaszként erre: 61. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 15:58

Megértelek. De nem ez lesz az.

Arra nem gondoltál, hogy visszamész? Ha jól értettem, csak a lány miatt jöttél haza.

2016. márc. 13. 15:49
Igen,tehát nincs meg az az alap,amire tudnék tervezni,életet építeni hanem csak sodródom az árral,és nem látom a jövőképet. Sajnos nekem most nagyon nehéz új életet kezdenem itthon,hiszen minden Angliához köt, nekem teljesen a 0-ról kell kezdenem,de ha tudnám,hogy egy erős kapcsolatra tudnék építeni,akkor minden rendben lenne...
60. Csipkerózsika (válaszként erre: 59. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 15:30

Ezek nem is szükségletek, ez alap dolgok egy kapcsolatban. Ami köztetek van, az valójában nem kapcsolat, szerintem.

Azt gondolom, hogy teljesen jogos és átlagos, amit szeretnél, a lánnyal van probléma. És azt gondolom, hogy nem is kicsi. Valószínűleg ő is tudja, érzi, hogy segítségre lenne szüksége. De nem a tiédre és nem így.

2016. márc. 13. 15:19

Hát igen, édesanyám,aki szintn egyetért veletek,is azt javaolja,hogy egy ilyen fiatalnak mint Én,nincs oka szenvednie egy olyan kapcsolatban,ami látszólag nem is működik,feladva ezzel minden.

Nem is igazán azt érzem,hogy nem szeretne,csak szerintem az ő szótárában a "szerelem" szó máshogy van definiálva,mint az emberek 99%-nál.

Talán el kell fogadni,hogy vannak ilyen emberek is,akiknél nincsenek efféle szükségletek,melyek nekem fontosan, ilyen a szex vagy a programok.

58. túrógombócka (válaszként erre: 54. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 15:04

nem kell úgy "kidobni", ahogy a pasik általában szokták.

mondd el neki, hogy te szereted, de nem érzed, h viszonozná és emiatt hagyjátok ezt abba.

57. Csipkerózsika (válaszként erre: 54. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 15:03

Mit sajnálsz rajta? Arról, hogy ő szenved - ha elhagyod - ne tehetsz, és különben is, már most is szenved valamiért. Amiről megint nem tehetsz és nem is tudsz neki segíteni. Lehet, hogy csak szakember tudna.

Egy kicsit nézd meg az érem másik oldalát is. Magadat nem sajnálod? Amivé ez a 'kapcsolat' tesz téged, amit a csaj művel veled?

Olvasd vissza a fórumban, amiket írtál úgy, mintha azt egy haverod mesélné el neked. Akkor mit gondolnál az egészről? És mit tanácsolnál neki?

Jó szíved van és tudsz szeretni, ez remek dolog. De te vagy az első az életedben, csak szánalomból ne hagyd, hogy neked rossz legyen valakivel. A lánynak magának kell megoldania a problémáit, mint ahogy mindenkinek...

56. túrógombócka (válaszként erre: 52. - Csipkerózsika)
2016. márc. 13. 15:02
majd rájön, akkor is, ha finom és nőies maradsz :)
55. Orca Katy (válaszként erre: 54. - 8180667fb6)
2016. márc. 13. 15:01
Gondolod ilyen stílus mellett még fog bőgni? Főleg azútán, h nembkeres. Nem is akarja, hogy találkozzatok? Ne légy naív. Ennyire ne. Momd ki és hidd el még ő lesz aki vigyorogva fogja fogadni, hogy nem neki kell meglépnie.
2016. márc. 13. 14:52

Tudom kicsit férfiatlan válasz lesz most,de sajnos nincs szívem kidobni. Sosem volt az előző barátnimnél sem,tehát engem lelkileg kikészítene egy lány,ha miattam kezdene el keservesen bőgni.

Nekem ez lelkiismert furdalást okozna és sajnálnám.

53. viva70
2016. márc. 13. 14:41
Én is csak azt tudom írni, amit a többiek. Ott már nincs mire várnod...
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook