Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Norcolut 5mg-os tablettáról van valakinek tapasztalat? fórum

Norcolut 5mg-os tablettáról van valakinek tapasztalat? (tudásbázis kérdés)


febr. 5. 10:00

Szia!


Én decemberben szedtem, 5cm cisztám volt. Máskor is volt cisztám, ami elmúlt magától. A doki elővigyázatosságból írta fel, hogy megjöjjön a menstruàcióm. Ha abba hagyod 10 nap után, akkor leesik a hormonszinted, mint egy normál ciklusnál. Nekem az abbahagyás után másfél napra jött meg, viszont a ciszta miatt nagyon fájdalmas menzesz volt, nagyon vastag volt a méhnyálkahártyám és menzesszel együtt a ciszta is eltűnt.

febr. 5. 08:02

Sziasztok!


Szeretnék kérni saját, személyes tapasztalatot a Norcolut 5mg-os tablettáról.

A betegtájékoztatót elolvasva kissé elbizonytalanodtam benne.

22 éves vagyok, októberben volt petefészek ciszta műtétem, ami során eltávolításra került mindkét petevezetékem, valamint a jobb petefészkem egy része.

Pár napja voltam ismét nőgyógyásznál, kontroll vizsgálaton, ahol megállapították, hogy most a bal petefészkemben van egy majdnem 4 centis ciszta. Emiatt írták fel a Norcolut tablettát. 10 napig kellene szednem majd. Esetleg van közöttünk olyan, akinek írták fel cisztára? Ha igen, milyen tapasztalatai vannak/voltak?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook