Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Norbi Űrhajós diéta fórum

Norbi Űrhajós diéta (beszélgetős fórum)


1 2
3. papája (válaszként erre: 1. - Timea_b93)
2019. ápr. 10. 13:53
Mit jelent az, hogy űrhajós diéta ?
2. simple (válaszként erre: 1. - Timea_b93)
2019. ápr. 10. 13:05
A vizet! is pontozza, ezzel azt hiszem mindent elmondtam. :D
2019. ápr. 10. 12:10

Sziasztok!

Nagy felhajtást érzek a Norbi űrhajós diéta körül, ezért gondoltam, hogy létrehozom ezt a fórumot, hogy megosszuk egymással a tapasztalatokat.

Előéletemről néhány mondatban: Többször futottam neki kalóriaszámlálós diétáknak, viszont ez mindig az első félreevésig (kb. 3 hét) tartott. Hatásos volt a kalóriamegvonás, 2 kg mindig lement, további tapasztalatom nincs, mivel később mindig abbahagytam a diétát. Úgy gondolom, hogy a kalóriaszámlálós vakvágányra futott próbálkozásaimnak véget vetek és kipróbálom a Norbi Űrhajós diétát. Igazából nekem nincs sok feleslegem, maximum 5 kg, ezért én a napi 40 pontos étrendet választottam. Követem a 40 pontot, igyekszem minél többet mozogni, türelemmel várom majd az eredményeket. Excelt vezetek róla, hogy miket eszek, miket mozgok, mi hány pontot ér.

A kalóriaszámlálós múltamnak köszönhetően viszont elkezdtem egyre inkább gondolkodni azon, hogy a 40 pont mellett napi hány kalóriát is jelent ez nekem a gyakorlatban?! A válasz kicsit visszariasztott a dolgoktól, nem vagyok benne biztos, hogy szüksége van a szervezetemnek napi 2000-2200 kalória feletti tápanyagra, mivel kb. egész nap ülve dolgozom. Nem vagyok hozzáértő ilyen téren, a kalóriaszámláláson kívül soha nem próbálkoztam mással.

Van akinek segített elindulni a célja felé vezető úton ez a típusú diéta?

Tisztában vagyok vele, hogy ez egy elég friss "hype", ezért nagy eredmények még nem gondolnám, hogy születtek volna - bár ne legyen igazam. :) Osszuk meg egymással az Űrhajós diétával kapcsolatos tapasztalatokat, illetve hogy kinek mi vált be!

(Sokan nem szeretik az update-termékcsaládot, viszont az utálkozó negatív véleményekre jelenleg nem vagyok kíváncsi.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook