Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőnap......avagy ki mit gondol róla fórum

Nőnap......avagy ki mit gondol róla (beszélgetős fórum)


1 2
2009. márc. 8. 09:04
hali!!mióta van két lányom is értelmetlennek tartom hogy énis kapjak a páromtól valamit ..tegnap elmentünk megvenni 11nő van akinek kellet hát ez sok!!!!
2009. márc. 8. 09:03

Én vettem a páromnak egy picike bon bont,mert úgy gondolom szenyóság,hogy nincs férfinap!Szerintem mi sem lennénk nők férfi nélkül!!!Annak idején kiskoromban Anyák napján Apukámnak is vettem virágot és mindig mondtam neki,hogy az ünnepségen neki is szavalok!


Miért mindig csak a nőknek van ünnepük? Számomra ez a nagy kérdés!

12. fadigflo (válaszként erre: 11. - 03538d3ed9)
2009. márc. 8. 08:56

Igen, csak hülyeség, hogy ezt akkor "kell" tenni, amikor "meg van határozva".

Jobban szeretem, ha szerelmem olyan napon lep meg, amikor úgymond nem számítok rá. Mondjuk nem nőnapon vagy Valentin napon... De azt írtam, hogy szeretek virágot kapni. Ezzel semmi gond :)))

2009. márc. 8. 08:51
Nemigazán értem azt a hozzáálást,:"hogy ugyanolyan ünnep mint a többi",és az hogy "ez csak egy reklámfogás".Mindenkinek jólesik amikor kap egy szál virágot ,vagy egy kis kedveskedést ezeken az alkalmakon.Az is aki ezt nem valja be.Szóval: BOLDOG NŐNAPOT MINDENKINEK
10. eb3745168d (válaszként erre: 9. - 1247d35ab8)
2009. márc. 8. 08:47
:D Köszi! Viszont :D
9. 1247d35ab8 (válaszként erre: 1. - Eb3745168d)
2009. márc. 8. 08:46

Szerintem nem feltétlenül van így.

Tehát:


Hölgyek! Boldog nőnapot nekünk!

8. fadigflo (válaszként erre: 6. - Szanád)
2009. márc. 8. 08:41
Az lehet. De nincs több értelme, mint a Valentin napnak. . .
2009. márc. 8. 08:40
Semmitmondó "ünnep?".
6. szanád (válaszként erre: 5. - Fadigflo)
2009. márc. 8. 08:33

de ez nálunk sokkal régebbi hagyomány ,mint a Valentin-nap....

amit speciel és is hülyeségnek tartok...

2009. márc. 8. 08:21

Csak újabb üzleti fogás február 14-e után. Virágok, ajándékok, szőrmeállatok, fehérneműk 3x-os árakon... Gratulálok Magyarország. . .


Nő vagyok az év MINDEN napján, nem csak március 8-án. Szerelmes is, ugyanúgy. És habár nincs minden nap állatok világnapja, őket is mindennap szeretem. Minden nap megemlékezem a Holokauszt áldozataira, spórolok a vízzel, nem szennyezem a környezetet, imádkozom, találkozom a barátaimmal. Zenét is minden nap hallgatok - nem csak a zene világnapján. Igen, verseket is szoktam olvasni. . .


Persze, mint minden nő, én is szeretek virágot kapni, de kaphatok én akármikor, nem kell erre külön nap. És szomorú, ha az év 364 napján nem ünneplik a nőket, csak egy bizonyos napon. Na én ezért tartom fölöslegesnek. Mert minden nap egy CSODA, csodaként élem meg. :)

4. koppanya (válaszként erre: 3. - Pomogács)
2009. márc. 8. 08:14

Pontosan az ilyen gondolkodás miatt veszik természetesnek a férfiak, hogy az a természetes, hogy az asszony lehúzzon 8 órát a munkahelyen aztán jöhet a többi otthon.


Nem mindenki választja szabad akaratából, hogy ne csak a családjával foglalkozzon.


Szerintem megérdemeljük ezt a napot!!!

2009. márc. 8. 07:46
Nem tartom különleges érdemnek,hogy nőnek születtem...!!! Nem jogos az efféle megkülönböztetés,hisz mindenki maga dönti el a vállalt terhek súlyát,ezért csak akkor járna köszönet,ha a férfiak napja körül is legalább ilyen felhajtás lenne! Hol itt az egyenjogúság?
2009. márc. 8. 07:32
Igen, szerintem is a férfiak kívánják a nőknek.
2009. márc. 8. 07:30
Nők nőknek is kívánhatnak boldog nőnapot? Lehet hülye kérdés, de már tapasztaltam hogy ha valamelyik ismerősömnek boldog nőnapot kívánok, furán néz rám, hogy csak a pasik szoktak boldog nőnapot kívánni! Ez tényleg így van???
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook