Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nőgyógyászati legendák - Igaz, Nem igaz? fórum

Nőgyógyászati legendák - Igaz, Nem igaz? (beszélgetős fórum)


1 2
12. Annaaa
2010. febr. 19. 11:15

Nem nekem jutottak eszembe..én is rohannék ki legszívesebben a vizsgálószobából...

Csak hallottam már ilyesmikről..

2010. febr. 19. 11:12

Elég beteg vagy ha ilyenek jutnak eszedbe.:DDDDDD

Szerintem a legtöbb nő alig várja hogy lekerüljön arról a vizsgálóasztalról, és a doki kihúzza belőe a hüvelyuh-t vagy kacsát egyebeket. Legalábbis én sosem gondoltam orgazmusra, csak arra hogy az ajtón kívül legyek minél hamarabb. A doki meg szerintem úgy nyúl a hüvelyhez mint te egy kg kenyérhez amikor átszkenneled a munkahelyeden a boltban. (PL)Nemhinném hogy felizgulnak rá, hogy mit gondol....azt nem tudni.

10. Annaaa
2010. febr. 19. 11:11
Én is nehezen tudom elképzelni..
2010. febr. 19. 11:11
Akkor több mint valószínű, hogy ezek ilyen felvágós nagyotmondásokból kialakult "legendák"...
8. Annaaa (válaszként erre: 4. - 3a0842d373)
2010. febr. 19. 11:09

Huh... ilyeneket mond??

Lehet egy kicsit megijednék tőle :D


Nekem egyszer azt mondta a dokim, hogy "felüdülés ilyen szép nőket látni"

(előttem egy nagydarab idős nő volt)

2010. febr. 19. 11:08

Ezt hulyesegnek s , mi több perveznek tartom !

A nögyogyasz akar nö,akar ferfi az allasaval jatszik ha , vizsgalaton kivul egyebb "dolgokat" muvel(-ne !)

A paciens pedig mielöbb tul kivan lenni a vizsgalaton , meg akkor is ha "jokepu" orvos az aki turkal benne !

6. Ágibaba1982 (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. febr. 19. 11:08

Hát nem tom, én rendszeresen járok már 10 éve...és még soha nem izgatott fel a nőgyógyászom...pedig,kedves, udvarias 35 éves, fekete hajú Brad Pitt:-) Nem is tudnék felizgulni,mert eleve bennem van egy kis feszültség,mielőtt megyek hozzá..és nem is hinném, hogy ő nőként tekint rám...neki csak egy páciens vagyok...

Mondjuk ez az én dokim, lehet,hogy van olyan is,aki visszaél a helyzetével...még nem hallottam ilyenről!

2010. febr. 19. 11:07
Lehetséges...
4. 3a0842d373 (válaszként erre: 2. - Lucusmanó)
2010. febr. 19. 11:07

:))))

fene tudja, nekem még egyszer sem jutott eszembe az orgazmusélmény. Lehet, hogy én csinálok rosszul valamit?

Barátnőm idős nőgyógyásza szokta mondani, hogy nincs szebb, mint egy sokszorszült punci.

Hát nem tudom.... mint minden, ez is ízlés dolga :)

3. b393c24117 (válaszként erre: 1. - Annaaa)
2010. febr. 19. 11:06

Szerintem sem indulnak be...

Én imádom a csokit, igazi csoki függő vagyok... EGyszer megkért a barátnőm, hogy segítsek neki a csoki boltjába. Kb. egy óra után már észre sem vettem a sok csokit, 3. nap meg már rendesen undorottam tőle :D

Szerintem ez valahol igy működhet...

2010. febr. 19. 11:04

áááá, szerintem ők nem a nőt látják, hanem a "javítandó" szerveket.


Legalábbis remélem. :-)

2010. febr. 19. 11:02

Régebben több helyről hallottam, illetve olvastam is, hogy vannak nők, akik egy általános nőgyógyászati vizsgálat során orgazmust élnek át...


Ez lehetséges? Hallott esetleg valaki erről vagy volt saját tapasztalat?

Igaz a legenda?


A férfi nőgyógyászok is "csak férfiból vannak"..hogy lehetséges az, hogy az ösztönök mellett is tudják kontrollálni magukat?

Ennél a kérdésnél érdekelne férfi nőgyógyászok véleménye is (ha van a hoxán ilyen)..

Nem tudom elképzelni, hogy ne indulnának be 1-1 jó nő láttán..


Vélemény?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook