Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nógrád megyei csajok gyertek csevegni! fórum

Nógrád megyei csajok gyertek csevegni! (beszélgetős fórum)


1 2 3
38. 7a319416e1 (válaszként erre: 37. - Csókica)
2008. okt. 3. 17:24
Na azért nem próbálnám ki az ernyőt tűz fölé tartani.Nálatok is egyre több a levél,mert itt mostmár intenzive hullik,és ez még csak a kezdet.Ki fogja összeszedni?Na majd szólok a markos kertészfiúknak hogy jöjjenek,mert nem győzöm.TUdod abból a sötétebb foghíjas fajtából valót.Meg a traktorral árokba borulót.Képzeld el hogy erre felé ilyen jó pasik vannak.Küldjek oda is?
2008. okt. 3. 17:18
Igen eltaláltad a frizkóm féltettem,ne legyek lenyalt egérke))Mi a tanulság mindenhová vinni kell az esernyőt))még a diófa alá is)))Látod te is a levél fölé tehettél volna esernyőt és loboghatott volna a tűz,égett volna a szemét)))
36. 7a319416e1 (válaszként erre: 35. - Csókica)
2008. okt. 3. 10:21
Hú,akkor neked is jobbulást!Sokat pihentesd a lábad,borogasd!Remélem nincs komolyabb baj vele!Tán csak nem a frizurádat féltetted hogy el kezdtél szaladni?:DNálunk falevél égetés volt a progi,aztán nekünk is vége lett az eső miatt,természetesen diófalevél,és kukorica.Na mi pont a focipálya mellett lakunk,mondjuk az én párom nem rajong érte.Lassan vége a szezonynak aztán majd még túl sokat is lesz otthon!:D
2008. okt. 3. 09:49
Szép Napot !!Először is jobbulást a családnak,és neked is.Én jól vagyok,de tegnap megrántottam a bokámat,diót szedtem,rájött az eső és futottam,beleléptem egy gödörbe,és egy lábon ugráltam befele((Majd valamikor ellátogatunk arrafelé,mert még ott nem voltam,de mostanában páromat hétvégén a focicsapata köti le,és az öltözőt csinálgatják még.További kellemes napot!!
2008. okt. 2. 12:19
Helló!hát nem igazán jó a közérzetem sajnos.Mindenki beteg a családban,lehet rajtam a sor.Fáradtnak érzem magam,pedig a héten nem dolgoztam.Remélem hamar összeszedem magam!Te jól vagy?Ha van kedved egyszer az Uraddal eljöhetnétek a szállodát megnézni.És nagyon jó az étterem ,nagyon jó ételek vannak,érdemes megpróbálni.Aztán a végén ideszoktok.Egy jó családi hétvégi kiruccanás lehetne.Puszi
2008. okt. 1. 13:24
Legyen igazad,én most főzök ,de gépem bevan kapcsolva,és ide-ide libbenek)))
2008. okt. 1. 12:55
Heló!majd előkerülnek...Biztos sokat dolgozik mindenki,és nem ér rá.Majd meglátod,jön a rossz idő aztán nem győzzük olvasgatni egymás üzeneteit.
2008. szept. 29. 10:48
Ugy látom már megint eltüntek a többiek,nyomtalanul)))Ma is kellemes idő igérkezik,ilyenkor még a kedvünk is sokkal vidámabb,nem igaz?
30. 7a319416e1 (válaszként erre: 29. - Csókica)
2008. szept. 29. 09:23
Bizony,csodálatos volt a napsütés,sétáltunk a természetben,végre együtt a család!Itt a jó levegőn a dombok között,nagyon kellemes volt,a gyerekek is nagyon élvezték.Ki tudja lehet ez volt az utsó ilyen hétvége?Na én is nagyon remélem hogy nem!
2008. szept. 28. 19:25
Üdvözlök mindenkit!!!Gyerekek ma csodálatos idő volt,gondolom nálatok is,és nem kellett bent ülni a lakásban.Jó lenne ha igy lenne tavaszig,utánna meg jöhetne a kánikula)))
2008. szept. 28. 16:56
Azt látom hogy sok a munkanélküli errefelé sajnos.Mindenki küzködik ,és sokan mennek Budapestre emiatt,főleg a fiatalok.És Te mióta vagy Pesten?
27. 7a319416e1 (válaszként erre: 25. - Beaa9f4c3e)
2008. szept. 28. 16:55
Szia!milyen érdekes,Pesten a lakásunk,és itt Ipolytarnócon élünk ,és dolgozunk .Fordítva mint Te!Régóta vagy Pesten?
2008. szept. 28. 15:21
Szép napot mindenkinek!:o))
2008. szept. 28. 15:19
Szia!:o)))Igaz én pesten élek,de Balassagyarmaton születtem!:o)))
24. csókica (válaszként erre: 22. - 7a319416e1)
2008. szept. 28. 11:00
Szép napot!Valóban furcsán hangzik,hogy itt falun találtatok munkát,mikor Pest talán mégis jobban bővelkedik melóhelyekben.Ma nálunk kisütütt a napocska,maradhatna is.Én forum játékozni szeretek,azért látod hogy sokáig fent voltam.)))További kellemes napot!!
2008. szept. 28. 08:18
Szia!Veled,mi újság?család...üdv.köztünk!
22. 7a319416e1 (válaszként erre: 19. - Csókica)
2008. szept. 28. 08:16
Hali!munka miatt költöztünk le ide,bármilyen furcsán hangzik,és a faluban lévő wellness szállodában dolgozunk.Nincs határidő,tehát nem tudom meddig maradunk.A ház pedig a tulajdonosé,szolgálati lakás erre az időre.Nekünk Pesten van saját,de ki tudja mit hoz a jövő...
2008. szept. 28. 08:11
Huh,Ti aztán hajnalig fent dorbézoltatok!Hogy bírtok ilyen sokáig fenn lenni?
2008. szept. 28. 01:19

Na végre,még egy Nm-i !!Már ugy gondoltuk elveszett mindenki!!))Gyakran járok Bgy-re.

Üdv a csapatban!!

2008. szept. 27. 23:47
Miéért költöztetek el Pestről,csendre vágytatok?Elég rémisztő lehetett a betörős dolog,elhiszem hogy félsz,mert Pesten biztos forgalmasabb helyen laktál.És milyen kutyád van?Ha annyira félős vagy,hogy hogy a falu végén vettetek házat,és nem beljebb,mégis talán ott jobban van mozgás.Nem tudom hol a többi nógrádi,lehet hogy alig vagyunk itt fent.Jó lenne ha csatlakoznának többen.Továbi kelemes hétvégét!!!Szia
2008. szept. 27. 19:37
Hellóó!nem régen értem haza,ma jó sok volt a munka.Úgy volt hogy nem kell menni aztán tessék.Na mindegy,azért hamar eltelt.Olyan rossz már annyira sötét van ilyenkor,ezt nem szeretem.Egy hete betörők jártak nálunk,azóta nem vagyok nyugodt.A kutya ugat ha van vmi mozgás,de még csak 5 hónapos,egyenlőre a hangja nagy csak.A mozgásérzékelő meg állandóan felkapcsolódik ha mozog,és a frász kerülget néha.Már várom hogy a párom is jöjjön,dehát a vacsora vendégek kajáit ki kell dobálnia.Akkor nyugodtabb vagyok ,ha itthon van.Teljesen a falu szélén lakunk,és eléggé félős vagyok.Na amúgy is.Pest után ez más.Jó lenne ha lennénk még egy páran ezen a fórumon!Hátha még csatlakozik vki,aztán mehet a sok csevej...Puszi
2008. szept. 27. 11:42
Szép napot!!Reméljük hamarosan feltalálnak egy mikrobi robot konyhalányt és mi csak a szájába dobjuk a diót és kijön megpucolva,meg besegitene a karácsonyi sütésekbe))Mi csak a parancsot osztogatnánk neki)))
16. 7a319416e1 (válaszként erre: 15. - Csókica)
2008. szept. 27. 08:28
Heló!na diót azt én is szedtem tegnap estefelé,3 db óriási diófa van itt a kertben,és rengeteg lepotyogott.Az idén állítólag hamarabb ért be.Lehet jó zserbót sütni,rétest,karácsonyra meg beiglit.De most jön még a java mert jól meg is kell pucolni,az meg nem olyan egyszerű.
2008. szept. 26. 15:17
Szia!!Én már voltam takonypóc(((de ha ilyen marad az idő odakint,akkor még várható.Igen nálunk is fuj a szél,ebben csak az volt jó,hogy a diót ,elég sokat feltudtam szedni a fa alól)))Bár egypárszor fejen is ütőtt,meg háton,de azért gyüjtögettem befele))Vigyázz magadra és gyerkőceidre!
14. 7a319416e1 (válaszként erre: 13. - Csókica)
2008. szept. 26. 11:49
Szia!biztos elvesztette a fonalat...Most nekem sincs sok időm,mert szintén délre megyek dolgozni.Hétvégén vagyok itthon,de ha ilyen az idő,akkor kénytelenek leszünk itthon maradni,a kicsi meg is fázott ebben a szélben.Te is vigyázz,mert könnyen megfázhatsz!
2008. szept. 25. 18:01
Na ugy látom Ani2-őt elvitte valahová a szélvihar,hogy nem jelentkezik)))
2008. szept. 25. 11:23
Váltok koronát és Parassapusztán átmegyek,és ott a te határátkelő helyednél visszajövök a káposztáért)Nem irigyellek,én is voltam a te helyedben,amikor 2 kicsi gyerekkel költöztünk a jelenlegi házunkba.Ott kell aludnotok ahol a cserépkályha befűti a 2 szobát,attól fűggetlenül,hogy máshogy tervezted,mert azért télen nem lehetsz fűtetlen szobába.
11. 7a319416e1 (válaszként erre: 10. - Csókica)
2008. szept. 25. 11:04
Nekem kell fűteni a két gyerek miatt is,de én is elég fázós vagyok.Jó nagy adagot főzök,úgyhogy jutna belőle neked is,jöhetnél enni hozzánk nyugodtan!Mi itt most kísérletezgetünk a fűtéssel,úgy néz ki hogy a villanyfűtőtestek azok eléggé sokat zabálnak,anyagi csőd.Gáz nincs,viszont van egy cserépkályha,viszont ahhoz fa nincs még,és csak két szobát fűt be.A harmadik szoba a háló ahol alszunk,ott nincs fűtés.Már előre félek hogy mi lesz itt télen.Most költöztünk ide és hát van még tennivaló a házzal kapcsolatban.Remélem megoldjuk vhogy.
2008. szept. 25. 10:50
Igen van bőven szabadidőm(((Én is szeretem a székelykáposztát,dobj egy kis lábassal))Igen nálunk is esik,de szerencsére,nincs hideg,én még nem fűtök,én jól birom))
9. 7a319416e1 (válaszként erre: 8. - Csókica)
2008. szept. 25. 10:41
Szia! nekem két kiscsajom van,most a picivel vagyok itthon gyesen,de mellette dolgozom is.Akkor rengeteg a szabadidőd "sajnos"!...Én megyek délre dolgozni,most még gyorsan megfőzöm a székelykáposztát,van mit csinálni.Gondolom nálatok is szakad az eső,rettenetes az idő.Na és már fűtenünk is kell szeptemberben,ez eléggé elszomorító...
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook