Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » NOD32 vírusírtó meghibásodásához kérnék segítséget. fórum

NOD32 vírusírtó meghibásodásához kérnék segítséget. (tudásbázis kérdés)


1 2
21. bébice (válaszként erre: 19. - Krinya5)
2010. jan. 6. 10:02
Valószínűleg!
20. bébice (válaszként erre: 16. - Krinya5)
2010. jan. 6. 10:01
Ha jól érzékelem,ő nem igazán ért a géphez,ez a megoldás elég bonyolult lenne a számára.
2010. jan. 6. 10:01
Gondolom egy feltört vírusirtót kaptál, ezért műxik sokáig.
18. bébice (válaszként erre: 13. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 10:00

Dehogy,ez csak a Nodra vonatkozik.Csak ezt távolítod el.Ha az online scanerre gondolsz,az meg csak a vírusokat és kémprogramokat keresi meg és azt törli,ha te is akarod,hogy törölje!

De egyébként bármilyen fájl lehet vírusos,lehet az egy kép is akár,ha azt a netről töltötted le!

17. Marjann (válaszként erre: 11. - Bébice)
2010. jan. 6. 10:00
Keress rá a neten egy a-squared nevű vírusírtóra. Ingyen le lehet szedni és szuper jó. Én a nod kiegészítéseként használom, mert ez nem firddíti magát, nem fut folyamatosan. Havonta egyszer frissítem és futtatom, sokszor olyan vírust is megtalál, amit a nod nem!
2010. jan. 6. 09:59
Ha nem vírus, akkor visszaállíthatod a rendszert az új fényképező telepítés előtti időre, akkor törli azt a programot, és lehet hogy megjavul.
15. emagdi (válaszként erre: 12. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 09:59

nem kell mindent elhinni amit mondanak neked:)

ha belegondolsz nem logikus hogy valamit évekig csak úgy ingyen kapj.

nyilván mindig lehet "okosítani", de azért ez ellen küzdenek a szoftvergyártók is, és időről időre kiküszöbölik a kiskapukat.


szerintem is telepítsd újra az egészet.

14. Marjann (válaszként erre: 9. - Bébice)
2010. jan. 6. 09:59

www. nod32keys . com

Itt le lehet szedni újabb jelszót minden hónapban, nem kell újra telepítgetni az egészet.

2010. jan. 6. 09:57
Megint nagyon hülye kérdés következik.Ha ebbe belemegyek nem csinálok olyat,ami törli mondjuk a képeket a gépről?
2010. jan. 6. 09:54
Megpróbálom.Az biztos,hogy a srác úgy állította be,hogy valami nagyon nagyon sok évig védelmet biztosít.Mondom,hülye vagyok hozzá,de meg is jegyezte,hogy még az unokáink is használhatják ez a vírusírtót.
11. bébice (válaszként erre: 10. - Bébice)
2010. jan. 6. 09:51

Feltétlenül futtasd le,szerintem tele van már a géped sokféle vírussal,csoda,hogy még működik.

Bár a trójait nem lehet vele kiírtani sajna!

10. bébice (válaszként erre: 9. - Bébice)
2010. jan. 6. 09:50

[link]


Az online kereső,ha nem ismernéd!

9. bébice (válaszként erre: 7. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 09:49

Aha,akkor valószínűleg nem is működik.

Ha két éve van felrakva a próbaváltozat,akkor az már rég nem is frissíti a vírus adatbázist,olyan mintha nem is lenne a gépeden semmi.

Akkor futtasd le az online víruskeresőt és utána szedd le a Nodot(uninstall!) és után felrakod az újabb próbaváltozatot.Azt minden hónapban le kell szedni,mikor már lejár az egy hónap és újból fölrakni az újabb próbaváltozatot.

Nekem évek óta így van,nem fizetek érte és működik!

2010. jan. 6. 09:45

Lehet,hogy bekapott valami vírust a géped,ami pont a víruskereső rendszert öli meg

Először is a helyedben futtatnék a Nod32 oldalán egy online víruskeresést.

2010. jan. 6. 09:45
Hát őszinte leszek.Nem fizetős,egy programozó ismerős telepítette fel jó két éve.Az igazsághoz még hozzátartozik az is,hogy karácsonyra vettem egy jó nevü játékboltban digitális fényképezőgépet,ami elég gagyi,mint utólag kiderült.És amikor telepíteni akartam a hozzá tartozó lemezt,hogy meg tudjuk nézni mit fényképeztünk,akkor történt valami,mert kilőtte a vírusírtót.Nagy nehez viszza tudtam kapcsolni az AMON-t,/a tüzfal védelme és a frissítés is be van kapcsova,azokkal nincs gond/de ma reggel valamiért amikor bekapcsoltam a gépet megint bajt jelzett.De ezúttal nem tudtam visszakapcsolni,mert nem engedi.
6. bébice (válaszként erre: 4. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 09:41
Bizoy az...
5. bébice (válaszként erre: 3. - Mariann7533)
2010. jan. 6. 09:40
Ez próbaváltozat vagy fizetős?
4. Mariann7533 (válaszként erre: 2. - Bébice)
2010. jan. 6. 09:40
Nagyon megköszönném.Félek,hogy így védtelen a gépem.
2010. jan. 6. 09:37
Sziasztok.Jó lenne,ha valaki tudna segíteni.Megpróbálom leírni a problémát.Az a helyzet,hogy a fájlrendszert védő AMON elnevezésü virusírtót nem lehet bekapcsolni.Ha indítani akarom,akkor azt írja ki,hogy nem betölthető.Nem vagyok számítógép zseni,ez a baj.Azt írja ki,hogy hiba történt a nod32 fájlomban.Tud valaki segíteni?
2010. jan. 6. 09:35
Évek óta ezt használom 4 gépen,segítsek?
2010. jan. 6. 09:34
NOD32 vírusírtó meghibásodásához kérnék segítséget.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook