Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nincs párom a világban? Avagy mást célt szán nekem a sors? fórum

Nincs párom a világban? Avagy mást célt szán nekem a sors? (beszélgetős fórum)


1 2
59. matyera (válaszként erre: 58. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 27. 23:31
Már csak némi önbizalom építésre is jó amúgy. Mert itt csak az "jelöl meg" akinek tetszel. Szóval lehet jókat beszélgetni, esetleg simogathatják picit az egodat.😁😊
58. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Matyera)
2020. ápr. 27. 18:35

Ó értem.

Nem tudom, hogyan működik a tinder...

57. matyera (válaszként erre: 52. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 26. 22:55
Úgy gondoltam, a Tinderen be tudod állítani, hogy csak a pl 25 km távolságra élők jelenjenek meg. Nyilván nem a falubeliekre gondoltam.😉
2020. ápr. 26. 20:25
De azêrt drukkolok. Neked ezerrel...
55. Icuska538 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 26. 20:24
Tök igazad van. Tudod korosabban kicsit măskêpp lătom. Băr ha belegondolom anno hăzassăgomból nem ên lêptem ki... Pedig csajozott.... Aztån hozzå költözött. ~n talăn mår ebbe belenyugodtam. Nem visz ră a szîvem. Nêha kicsit osztom az êszt aztăn mêg nyugszom... Håt.. Nehêz... .
54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - Icuska538)
2020. ápr. 26. 18:48

Úgy véled rosszlelkű lennél, ha kiraknád a saját lakásodból, csak mert nem hajlandó moderálni magát?

Akkor mérlegelni kell, megéri vagy sem?

Én a legutóbbi próbálkozásnak igy vetettem véget. Praktikusnak tűnt mert helybéli, sokat segitett a ház körül. De egy idő után már azt is ellenőrizte, hogy este meddig vagyok érhető facebookon és kivel chatelek, és miért nem szólok neki ha elmegyek otthonról. Ez csak néhány példa...

Mérlegeltem és ugy döntöttem, a segitség nem ér ennyit és nem jó irányba halad a dolog.

53. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 50. - Epresturmix)
2020. ápr. 26. 18:43

Igen, ismerkedtem így. Kedves fergi volt de 150 kmre lakott. Ő nem akart falura költözni, én nem ugorhatok fejest csak úgy a gyerekekkel.

Munkahelyen 45 nő dolgozik meg 8 férfi...😄

52. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 48. - Matyera)
2020. ápr. 26. 18:40

Nemár...falun?

Káin bélyege a homlokomon😂

51. Icuska538 (válaszként erre: 49. - Icuska538)
2020. ápr. 26. 15:33
Volt azêrt közben próbălkozăsom... De bocs nehêz normălus fêrfit talålni.A tåvolsăg... Nem egetverő indok.....
2020. ápr. 26. 15:31

Neten úgy is lehet ismerkedni, hogy vannak csoportok, oldalak. Nyilván kinek mi az érdeklődési köre. Kommentelni szoktam ide-oda, beszélgetünk, aztán átvâlt privátba a dolog, simán kifoghatsz egy jó pasit erőlködés nélkül. :)


Munkahely? Vagy nem dolgozol jelenleg? :)

Egyik kolléganőm a munkahelyen ismert meg egy pasit. Ő szokott az utánunk lévő műszakban kezdeni. Elkezdtek beszélgetni, találkoztak többször. Már 1 hónapja együtt élnek. Olyan cukik együtt. :)

Mindkettő 40 es. :)

2020. ápr. 26. 15:31
Teljesen megêrtelek.Ebben a helyzetben voltam... Közben fiaim felnőttek... Kerek 20 êv utån jöttem össze egy fêrfivel... Tudta h fêrkőzzön a szívembe... Nem telt egy êv sem kimutatta igazi ênjêt. Azóta kinlódunk hozzăm költözött. Sajnălom... Nincs hova kitenni. Annyira nem vagyok rosszlelkű h utcăra. Összetett dolog ez.... De próbålj nem egyedül maradni. Nekem a fiaim mondtåk nem kell egyedúl maradnom. Ebben nagy igazsăg van. Mi măr így maradunk.... Belenyugodtam... 67 vagyok mêg dolgozom. Ő itthon minimålisat lendit a dolgokon. Ez van....
48. matyera (válaszként erre: 47. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 26. 14:46

Tinder - nem próbálod ki?

Sztem tök jó

47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 46. - Matyera)
2020. ápr. 26. 14:25

Társhiány is akadály, de a pénzhiány is.

Kirandulni, utazni sem egyszerű, mert ha egyedül mennék nincs kire bízni a gyerekeket, 3an meg már más költséggel jár...

Fesztiválra mennék de megint az, hogy nincs kivel, vagy pl táncházba megint kínos egyedül beállitani.

Eléggé esélytelennek érzem az egész ismerkedősdit.

Csatlakoztam tegnap egy párkeresős-társalgós csoportba, ahol régebben is tag voltam, de az én környékemről nincs senki...

46. matyera (válaszként erre: 45. - Semleges)
2020. ápr. 26. 10:40

Ott pont arról van szó, hogy fórumnyitó nem tud ismerkedni, de még elmenni sem olyan helyre ahol tudna, mert egyáltalán nincs kivel.

Strandolni tök egyedül...hát nem az igazi.

Mozi..még oké, de oda meg nem ismerkedni járunk.

Buli..az is jobb társasággal.

Kirándulás..azt lehet egyedül is, de ott meg nincs lehetőség ismerkedni.


Szóval ördögi kör ez az egész. ☹️☹️ És sajnos nem pénz kérdése.

45. semleges (válaszként erre: 28. - Matyera)
2020. ápr. 26. 06:46

Én meg mondjuk egy strandra vagy fürdőre gondoltam. Az éjszakai szórakozó hely, koktél, taxi eszembe sem jutott.

Csak mondjuk kimegy a gyerekekkel egy strandra, mert, hogy nyár és gyerekek. A belépő, lángos, üdítő, fagyi, csúszda, egyebek, stb. Ha még autó és autópálya matrica akkor számold hozzá. Bizony nem túlzás a súlyos ezrek.

De most bevallom mire leírtam eszembe jutott, hogy lehet nincsenek gyerekek és egyedül van a fórumindító, már keverem a fórumokat. Nem olvastam vissza csak neked válaszolok:) Na mindegy akkor is ezrek szerintem, taxi és koktél nélkül is:)

44. Epresturmix (válaszként erre: 25. - Fincsi5)
2020. ápr. 25. 23:00

Így Fincsikêm! Már 3 éve élünk együtt, pedig nemrég írtam naplóban hogy költözöm. 😲

Durva!!!!!

43. matyera (válaszként erre: 42. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 25. 22:14

Óóó...értem...annemjó. Mi sokat jártunk el szomszédolni (oké csak panelban), főleg a gyerek születése után lettek olyan haverok/barátok akiknél hasonló korú gyerkőcök voltak. Így ők eljátszották, mi meg iszogattunk és dumáltunk. Aztán néha volt lehetőség csak anyabulizni, az mindig feltöltődés. Mondjuk családostul is tudunk olyan partikat rittyenteni hogy ejha 😁😁


Sajnálom, hogy nálatok ilyen béna a szomszéd felhozatal.

42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Matyera)
2020. ápr. 25. 21:27
Amúgy...akiknek "rendes" családjuk van, nemigen mennek szórakozni meg ilyesmi. Max egy kávé vagy hasonló.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - Matyera)
2020. ápr. 25. 21:26

Hahahh

Hátsó szomszéd disznók, elsőket sose látni-azt se tudom élnek e, persze biztos, cssk zárkózottak.

Szembeszomszéd a volt párom...

40. matyera (válaszként erre: 39. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 25. 21:03

Ja persze, megértem. Nálam is fennáll költözés (ja egyik kerületből egy másikba 😁😁 - én hülye, már ez is távolság nekem) és nem fogom a fiam 4.ig biztos nem viszem át másik suliba.


Figyelj, végülis honnan vannak az embernek barátai? Vagy gyerekkor, vagy osztálytárs vagy munkatárs, esetleg szomszéd. Vannak veled egykoruak vagy akinek hasonló korúak a gyerekek? Ők hova járnak lazítani? Szomszédok nem jó fejek?

39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 36. - Matyera)
2020. ápr. 25. 20:18

Kisebbik gyerek a 7.osztályt fejezi, erre az 1 évre már nem szivesen szakítanám ki a környezetéből. Még 1 év és úgyis megy.

Igen, van munkám itt helyben, viszonylag elfogadható bérrel. Nehezen hagynám itt, de ha a kisebb gyerek is megy a nagyobb után a városba, kollegiumba, akkor ésszerű lesz ha én is lelépek. Akkor már kollégium se kell.

Munkatársnők kedvesek, jóban is vagyunk. De megint más egy kollegiális viszony mint egy barát.

38. matyera (válaszként erre: 37. - Matyera)
2020. ápr. 25. 19:25
Elmennél --- nem elmennék
37. matyera (válaszként erre: 35. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 25. 19:24

Óóójajjj. Az már beteg.

Őt meglátogatni sem lehet? Ha elmennék hozzá?

36. matyera (válaszként erre: 34. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 25. 19:23

Nem költöznél el? Kinyílhatna a világ előtted. Nem éltem még Bp-en kívül, úgyhogy nekem nincs rálátásom a falusi, kisvárosi életre. Csak annyit tudok hogy nagyobb városban könnyebb az élet, könnyebb ismerkedni. Még akkor is, ha eleinte nem ismersz senkit.


Munkád amúgy van? Kollégák? Köztük nincs olyan akivel lehetne barátkozni?

35. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 33. - Matyera)
2020. ápr. 25. 19:12

Nem. Egyébként sem.

Jóval idősebb a férje, és valószínűleg féltésből korlátozza...

34. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 32. - Matyera)
2020. ápr. 25. 19:11

Helyben semmi.

Közeli városban vannak mindenféle csoportok, klubok, de ezek többnyire hétvégén s este aktívak, autó híján pedig nem tudok részt venni.

33. matyera (válaszként erre: 30. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 25. 17:55
Mármint most félti a barátnődet a férje, a vírus miatt? Azt megértem. Ha egyáltalán nem mehet, az mondjuk durva. Remélem nem így van.
32. matyera (válaszként erre: 31. - Fórumnyitó (anonim))
2020. ápr. 25. 17:55

Milyen ismerkedési/szórakozási lehetőség van ott nálatok?


Majdnem egyidősek vagyunk, mondjuk én imádok táncolni, barátnőkkel vagy a párommal lemenni egy szórakozóhelyre.


Szóval így tök egyedül valóban csak online lehet első körben ismerkedni. Ha már lenne olyan akivel találkoznál is akkor tovább lehet lépni.

31. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 28. - Matyera)
2020. ápr. 25. 17:22

Igazából nem is tudom magam elképzelni szórakozóhelyen. Csevegni a semmiről meg diliskedni nem tudok.

Lehet túl gátlásos is vagyok idegen környezetben.

30. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Matyera)
2020. ápr. 25. 17:21

40 éves vagyok.

2 gyerekkori barátnőm volt, egyikük messze él, másikat nem engedi a férje sehová...

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook