Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nincs elég munkám a melóhelyen, jeleztem is felfelé, azt... fórum

Nincs elég munkám a melóhelyen, jeleztem is felfelé, azt... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

26. Bichi (válaszként erre: 19. - _Berry_)
2023. máj. 11. 17:37

Nekem pl. nem kell úgy tennem, mintha dolgoznék, de 8 év után a net és az olvasás is unalmas, tanulni én meg csak csendben tudok, na az nálunk nincs, legalább a rádió szól, ha a telefon nem is.

Persze ahogy már korábban írtam, ezt csak az tudja, aki átéli, amúgy tök jónak tűnik kívülről...

25. tumbo2 (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 11. 09:39
az elején még nekem is több volt,de ahogy tettek föl egyre több mindent a gépekre,úgy fogyott a munka is.pedig élveztem is kiszámolni minden ember jövedelme után a fizetendő adót,kézzel könyvelni,aztán majd mindenkit szélnek eresztettek,kettőnket tartottak meg,mindenesnek.számlázónak, raktárosnak,kávét főzőnek,éjszakai mérlegelőnek.és,ha valaki háromkor kávét kért,én főztem,mivel amúgy is rossz alvó voltam világéletemben.és még jobban is élveztem,mint az irodai punnyadást.
2023. máj. 11. 08:11
nem minden embert elégít ki a tingli-tangli. én nem fizikai munkás vagyok, a területemen szakértő és nehezen pótolható, valószínűleg ezért sem küldenek el. de én nagyon szeretem a szakmámat, nekem nem teher, hanem kihívás. egy-egy jól elvégzett munka vagy project utáni elégedettség érzés máshoz nem fogható. nem ugrálok amúgy, megbecsülöm a munkahelyemet, lojális vagyok így próbálok munkaidőben munkával foglalkozni, de most már több mint fél éve húzódnak a dolgok és kezdek fáradni. csak név nélkül leírtam ami a fejemben volt, vallomásként. nem is számít hol dolgozok, nem az a lényeg
23. kannanana (válaszként erre: 4. - Charlize)
2023. máj. 11. 07:56

Szintén Zenész


Privátban szívesen venném, hogy ti hol dolgoztok:)

22. globus (válaszként erre: 20. - Timycat)
2023. máj. 11. 07:52
Engem már nem sokáig érdekel, átadom a terepet bolondulásra frissebb idegzetű fiatalabbnak.
2023. máj. 10. 23:19
Fizikai munkát végzek. Hulla vagyok minden nap. A pénz gyalázatos. Többször megyek wc re,hogy le tudjak ülni öt percre mert folyamatosan figyelnek mit csinálsz. Közel van. 54 elmúltam nincs szakmám nem ugrálhatok. De én is nézelődök.
20. timycat (válaszként erre: 18. - Globus)
2023. máj. 10. 21:31
Nálunk is úgy kell keresni a munkát a munkavállalók jó 50%-ának 😕 Én is unatkozok, szakmailag, mert persze olvashatok, netezhetek, tanulgathatok, de azért az nem olyan. Mondjuk ma is tanultam egy új fogást, de ez a ritka eset az elmúlt 1-1,5 évben, ha pl ilyen környezetben kellene a rutint megszereznem akkor oltári nagy bajban lennénk.
2023. máj. 10. 21:23
A kérdés az, hogy ha valakinek éppen nincs mit csinálnia, akkor úgy kell tennie, mintha csinálna is valamit, vagy nem probléma, ha mást csinál. Mert ha az utóbbi, akkor nem értem, hogy hogy lehet unatkozni. Ha valaki úgy olvashat, netezhet, tanulhat, hogy nem papírok mögé kell bújnia, hanem kiteheti a könyvet, megnyithatja a netet, akkor ha mellette még jó a fizetés, jó a csapat, rugalmas a munkaidő, akkor szerintem becsülje meg. Persze ha valakinek a munkában való megszakadás hiányzik... csak ahhoz előbb-utóbb jön a stressz és a betegségek.
18. globus
2023. máj. 10. 19:48
Nincs munka, vagy nem találsz? Nem tudom, milyen szféra lehet ez, utoljára a hetvenes években volt mindenki fiktíven bejelentve.
17. ,zumba (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 19:07
Kevés munka, jó fizetés,hm... Nekem még nem volt unatkozós munkahelyem.
16. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Tumbo2)
2023. máj. 10. 17:31
de úgy tenni ,mintha dolgoznék,százszor nehezebb volt,mintha dolgoztam volna.
15. kelep3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 17:00
Azt kérdezd meg inkább hogy van-e homeoffice :) ;)
14. Myra
2023. máj. 10. 16:25
Ne nézelődj, becsüld meg azt ami van, nekem nincs munkám, de fizetésem sincs. Örülnék, mint majom a farkának ha ilyen helyem lenne.
13. tumbo2 (válaszként erre: 7. - Sirga)
2023. máj. 10. 16:04
nekem is olyan volt,szinte egész életemben.szezonban dolgoztam,aztán rejtvényt fejtettem,később interneteztem.ügyeletes voltam,de minek,a bánat nem keresett minket.
12. birebora (válaszként erre: 9. - Papája)
2023. máj. 10. 15:55
Egyetértek veled.
2023. máj. 10. 15:14
A dolgozó emberek 99%-a szerintem cserélne veled. ;)
10. Pasionella (válaszként erre: 9. - Papája)
2023. máj. 10. 15:10
Ez hosszútávon kicsit sem kellemes, aki még nem unatkozott huzamos ideig munkahelyen az nem tudja ezt megérteni. Én 100szor jobban szeretem azt ha beleszakadok a munkába mint a malmozást.
9. papája (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 14:52

Örülj neki. Én olyan munkahelyen dolgoztam, hogy az utolsó 15 évben, de főleg a legvégén megszakadtam a sok feladattól. A nyugdíjba vonulók feladatát sorban megkaptam, persze egy vasat sem fizettek érte. A végén már otthon is dolgoztam és idegroncs lettem mire én is kiszállhattam a mókuskerékből.

Olvass, netezz, intézd a család ügyeit, pihenj. Még fizetnek is érte, akkor meg becsüld meg a jó szerencsédet.

2023. máj. 10. 14:45

"Jó a csapat, jó a fizetés"


nem értem ,mi a probléma...ne vedd rossz néven-sokaknak ez sem adatik meg.És ha azt mondták,várj,biztos nem véletlenül,csak türelmesebbnek kellene lenni.

Kitartást kívánok!

7. Sirga (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 14:43
Hasonló helyen voltam. Havi 2 nap megállás nélkül meló, aztán semmi. :/ Soha annyit nem olvastam, mint akkoriban. :D
2023. máj. 10. 14:16

Megértem. Voltam már hasonló szituban, amikor hoztak föléd egy vezetőt, aki onnnantól a te feladataidat csinálja, amit te addig 7 évig csináltál. Vagy ülsz a munkahelyeden 6 órát és nem történik semmi, nem kapsz feladatot, mert nem halad semmi. Én innen eljöttem, mert felesleges időpazarlásnak tartottam, még ha fizettek is érte. Akkoriban még nem volt home office, és azt éreztem, hogy ott ülök feleslegesen, míg otthon egy csomó dolgom lenne.

Szerintem is nézelődjél.

5. Nemer Eszti (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 13:20

Ha azt mondták, hogy várj, az jó jel. Lehet, hogy érdemes lenne türelmesnek lenned még.


Van olyan ismerősöm, aki jelezte, hogy nincs elég munka, erre azt mondta a vezetőség, hogy lehet váltani. Nyilván azért, mert nem tudnak több munkát adni neki.

4. Charlize (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. máj. 10. 12:28

Azta, nálam ugyanez a szitu.

Kíváncsi lennék hol dolgozol, persze nem fogod itt kiírni.

Lehet, hogy kollégák vagyunk???

3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. máj. 10. 10:39

bizony, de nem is csak az unatkozás. az érzés, hogy nincs rád szükség. ez az ami nem kellemes.

egy ideig próbálkoztam online oktatásokkal, továbbképeztem magam egy-két területen, de minek a tanulás ha utána azt nem tudod kamatoztatni. ez nem az iskola, nem jegyekért megyünk...

2023. máj. 10. 10:35
Ezt csak az nem érti, aki még nem unatkozott a munkahelyén, bár ilyenkor meg jön a demagóg szöveg, hogy munkát bárhol lehet találni. Hát nem, én teljesen megértelek, amúgy pont ilyen helyzetben vagyok én is, már el is határoztam, hogy felmondok...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook