Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nézi valaki a Totemet? fórum

Nézi valaki a Totemet? (beszélgetős fórum)


1 2
2021. aug. 28. 08:08
Hamvai annyira mondta, hogy aki sérült, annak mennie kell. Akkor most miért nem jelentkezett önként a párbajra mint Busa Pista? Jellemtelen alak ez a PJ.
2021. aug. 28. 08:06
Én sajnáltam a Zolit, már csak azért is, mert rajta kivül nem ismerek más játékost
2021. aug. 28. 07:41

Borítékoltam Szőke Zoltán "sztár úr" bukását.

Zalánnak a feladat előtt kellene felkészítenie a csapatot, nem közben és utólag ordítozni. A celebjeinek meg végre azt kellene tenni, amit elvár a feladat és Zalán. Utólag sírdogálnak, hogy mit kellett volna tenni.

Zalánéknak szurkolok, de jobb az ellenfél, - egyenlőre.


A táj gyönyörű, gondolom sokan kirándulnak majd oda. A játék továbbra is matiné kategória, abban viszont tetszik.

23. Bichi (válaszként erre: 20. - Kicsi Fecske)
2021. aug. 27. 15:46
Hát nem lesz nehéz lenyomni... Mondjuk érdekes két olyan "celeb" csapat, akik nagy részéről a normál ember azt sem tudja, hogy ki...
22. tumbo2
2021. aug. 27. 12:05
nem én.mert engem nem érdekel semmi hasonló műsor.
21. *gumibogyó* (válaszként erre: 20. - Kicsi Fecske)
2021. aug. 27. 11:23

A főzőske elég egysejtű,nem is értem mit keres itt ,ja sokat,vagy elszaladt otthonról a másik egysejtűtől.

Szánalom.

2021. aug. 27. 08:31

Csalódást okozott Krausz Gábor. Nem voltak elvárásaim vele szemben, de nem is volt gond a személyével a "főzőcske" műsorokban sem. De, mint férfiban, mint játékosban csalódtam. Nem gondoltam volna, hogy egy tesze-tosza pasi. Persze ettől még lehet a végére egy szuper versenyző?! Vagy mégsem?! :)


Továbbra sem lett kedvencem Szőke Zoltán! Sőt! Hasonló véleményen vannak a csapattársai is?! :)

[link]


Nem tudom ki-, hogy van vele, de a párbajok nagyon unalmasak lesznek ezzel a "lövészettel."


Van egy olyan érzésem, hogy a másik csatorna most kezdődő műsora a Survivor, lenyomja majd a Totem-t?!

19. dfc04c70e4 (válaszként erre: 18. - Dfc04c70e4)
2021. aug. 26. 19:39
Bocs, nem Auróra realityje volt, csak ő nyitotta a topikot annak idején.
18. dfc04c70e4 (válaszként erre: 16. - Kicsi Fecske)
2021. aug. 26. 19:38

Én is nézem. Egyelőre "csak" figyelő vagyok. Véleményt majd később mondok.

Auróra korábbi realityjében, a Farm VIP-ben eléggé pörgött a nyelvem. Vagyis a billentyűzetem. :) Nem rejtettem véka alá a véleményemet.


Most még kivárok.

2021. aug. 26. 19:34
Kedvencem Varga Viktor. Meg a Leo. De leginkább Viktor.
2021. aug. 26. 19:27

Sziasztok! Én is nézem a műsort. Kedvelem a reality sorozatokat.

Érdekel hogyan viselkednek az emberek egy adott helyzetben. Milyen az egymáshoz való viszonyuk, hogyan alakítják a kapcsolataikat, stb. Egyenlőre csak figyelgetek, ismerkedem a játékosokkal. Bevallom, azért az is számít, hogy egyes résztvevő "előélete" milyen benyomást tett már az emberre?! Ezért, nem is lehet objektív a vélemény.

A táj gyönyörű! Nem kell ezért a sok fős stábbal "világgá szaladni" forgatni. Nekem a Bakony is megfelel, sőt! :)


A sok negatív kritikával sem foglalkozom, ami a szervezést, a nehézkes indulást illeti. Én ha nézem a műsort, akkor szórakozni akarok és nem kritizálni-

Az sem érdekel, ha "forgatókönyv" szerint működnek. Ha a hibákat keresem, nem szórakozom, vagy akkor nem nézem műsort. És aki nem nézi, nem értem, miért veszi a fáradságot, miért veri a klaviatúrát, hogy közölje ezt a topikkal?? Ezt sosem értettem!


A két csapat közül, még nincsen kedvencem. Az indulásnál a szereplők közül volt akit nem ismertem (a lemezlovas Petit, Busa Pistát és a két lánytestvért.) A többi szereplő közül nekem az eddigiek folyamán az alábbi a véleményem:

- Leo/Nagy Zsolt "pályafutása során", ami a képernyő előtt zajlott le, én egy nyílt, őszinte, egyenes embert ismertem meg személyében. A feladatokban sosem a töketlenkedés jellemezte, mindig, mint a buldózer rohant, mint most is. Kíváncsi leszek meddig bírja.

- Szőke Zoltán a Bk-ból való távozása, illetve onnan a faramuci, spirituálisan csomagolt köntörfalazása miatt, kiesett a pikszisből. Most is hasonlóan viselkedik.

Leo két megnyilvánulása tetszett, az egyik az volt, ahogy Szőke Zoltán felé kinyilatkoztatott.

- Varga Viktor egy különleges figura. A beszélgetős műsorokból én egy tiszta, nyílt, nagyon kreatív embert ismertem meg. Tudom, hogy sokan nem kedvelik a polgárpukkasztó kinézete miatt. Egyenlőre a társaságban nem rosszabb a többinél, szerintem.


A műsorvezető Ördög Nóra személye, egyénisége nem illik a műsorba. Pláne, hogy "estélyi ruhákkal" vértezik fel, egy "sportos vetélkedőn?!" Egyébként nincs gondom Nórával, de egy sportosabb személy jobban illett volna a műsorba. Szerintem.

Egyenlőre ez jutott eszembe. Jó szórakozást Mindenkinek!

15. papája (válaszként erre: 14. - Andi6020)
2021. aug. 24. 19:22
Mennek is. Hamar kiszavazzák őket, ha így folytatják.
2021. aug. 24. 14:30

Gyönyörű a táj, az biztos.


Szőke Zoli Csősz Bogival karöltve mehetne haza.

13. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. aug. 24. 13:33
Nem nézek semmilyen valóság showt, pláne ha még magyar is. 😅
12. Ms.Ani (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. aug. 24. 08:09
Sokáig bírtad. Nálam talán 5 perc volt.
11. papája (válaszként erre: 10. - *gumibogyó*)
2021. aug. 24. 07:24

A Totemet másnap ismétlik 14.50-kor a Super TV2 adásában.


Nagyon lassan alakul. Nem gondoltam, hogy mindössze 30-40 perces csak a teljesítendő feladat. Ebbe nem kellene ennyire "belepusztulni"


Úgy látszik ez a Survivor matiné változata lesz.

Kár, hogy a csatornák versengése miatt egyszerre megy mindkét adás, de majd választunk, nézzük a jobbikat.

2021. aug. 23. 23:32

30-n indul az rtl-n a Survivor,az talán jobb lesz.

A kettő ütközik,de a survivort megismétli másnap.

Ezt is nézném,de nagy arcuak,nem szeretem az önelégült semmitmondó embereket.

2021. aug. 23. 19:07

Én is nézem,szeretem az ilyen műsorokat.

Maga a táj is lenyűgöző,itthon a Bakonyban forgatták.

Mivel soha nem voltam az ország ezen a részén,így gyönyörködhetek a természet szépségeiben.

Minden reality show így kezdődik,az első adás még gyakorlatilag a bemutatkozás...

Biztos vagyok benne ,hogy lesznek ennél sokkal izgalmasabb ,érdekesebb részek is.

2021. aug. 23. 18:58

Néztem és szeretném is nézni.

Minden kezdet nehéz, sok volt a mese és a bevezető, hogy "mindenki megértse"

Azt gondolom, lesz ez jobb is, így várok.

Szőke Zoltán elég nagyképűen állt a dolgokhoz, de még a lőtáblát sem találta el.

A táj szép és tényleg nehéz, mert az avar alatt nem látni hová lépnek. A kövek mozognak és csúsznak. A domboldalak meredekek.

Nem is értem miért nem viselnek fejvédő sisakot. Ennek hiánya már az első részben kiderült.

Novák Zalánéknak szurkolok.

7. Auróra2010 (válaszként erre: 5. - Bless the child)
2021. aug. 23. 18:53
TV2-n reality kalandjáték, minden nap 20,40-kor, pár hónapig el fog tartani.
2021. aug. 23. 18:51
Kicsit néztem, de nem igazán tetszett
5. Bless the child (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. aug. 23. 18:29
Az mi?
2021. aug. 23. 18:26

Nem nézem és szerintem nem is fogom:)

A bemutató reklám elég volt.

2021. aug. 23. 18:13
néztem, de nekem uncsi volt
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Auróra2010)
2021. aug. 23. 18:13
Én minden ilyen cart nézek, nekem tetszik.
2021. aug. 23. 18:00
Tegnap este fél óra elteltével elzártam, nem váltotta be a hozzáfűzött reményeimet.Kinek hogy tetszett vagy még alakulhat ?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook