Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nézed a Szeretem a testem című műsort? fórum

Nézed a Szeretem a testem című műsort? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
188. monchika83 (válaszként erre: 187. - 3b71408203)
2009. nov. 28. 10:19
Nagyon tetszettem neki, és büszke rám! :) De sajnos nem áltozott túl sok minden... most sem bókol soha és nem nagyon dícsérget. Mikor olvastam Barbinál, hogy milyen féltékeny lett a pasija az átváltozás után, és hogy sokkal másképpen vislekedik vele, kicsit elszorult a szívem. Mármint nem azért hogy Barbi, hanem hogy ez nálam nincs meg. Örülök neki hogy legalább ő elért valamit merti szonyú jó csaj, és végre meglátta a pasija hogy miylen nője is van, és meg kell becsülnie, mert el is veszítheti. Sajnos ez nálunk nincs meg. Roli annyira egoista, hogy abszolút nem érzi hogy én esetleg otthagyom... pedig hogy őszinte legyek gondoltam már rá..persze nem most, de volt már olyan. Gondoltam találok én olyan pasit, aki megbecsül és talán sokkal többre tart... :(
187. 3b71408203 (válaszként erre: 185. - Monchika83)
2009. nov. 28. 01:00
A barna az igazi:) kihozza a szemed színét. Én is sokáig festettem, de az igazi a jobb nekem, természetesebb. Alapból sápadt vagyok, a világos hajszín rátesz. Barátod hogy viszonyult hozzád? Meglepett, boldog? Hogy érted, hogy nem dícsért eleget?
186. monchika83 (válaszként erre: 184. - 3b71408203)
2009. nov. 27. 19:31
:DD Ari vagy!! :DD Majd megüzenem neki... :) pusy
185. monchika83 (válaszként erre: 183. - Bibibabi)
2009. nov. 27. 19:30

Szia!


Köszönöm szépen nagyon jól esik! Ezekre koncentrálok... rátok csajok tök arik vagytok! :)) Igen nagyon szépek a ruhák...bár a csizmát nehezen tudom hordani mertkicsit magas. :) A hajamnak nem ártott egy kis újítás, bár én is jobban szerettem a szőkét. De ez sem rossz. :) Még1x köszönöm a kedvességedet! :)

184. 3b71408203 (válaszként erre: 175. - Monchika83)
2009. nov. 27. 15:31
J.Lo ha ezt tudná betetetne még egy implit a fenekébe:D
2009. nov. 27. 15:04
Szia Móni! Én is láttam a műsort, ne foglalkozz a rosszindulatú megjegyzésekkel. Nagyon szép lány vagy! Talán annyit fűznék hozzá, hogy szerintem a szőke haj jobban állt. Viszont a ruhák nagyon tetszettek, főleg a kesztyű és a türkiz kabát. :D
182. monchika83 (válaszként erre: 180. - Dedc93f75e)
2009. nov. 27. 08:22
Jah és tök jó még ha kcisit masszírozod magadnak! Csipkedés és körkörös mozdulatok! Tényleg jó!!! :)
181. monchika83 (válaszként erre: 180. - Dedc93f75e)
2009. nov. 27. 08:21
Amikor zuhanyozol, akkor a hideg-meleg vizet váltakoztasd a hasadon. Elsőzör kellemetlen mert hozzá kell szoknod. :) De nagyon hatásos. Persze itt se azonnal várj csodát! :) Én évek óta csinálom. Egyébként az egész testnek jót tesz, immunerősítő. A víznek nem kell jéghidegnek lennie, és nagyon forrónak sem lennie. Amit el bírsz viselni úgy csináld. A ciciket is eszméletlenül jól feszesíti. Nekem 75 E-s méretem van és ahhoz képest, hogy milyen súlyuk van még tök jól állnak. Azért mert én már vagy 10 éve ezt alaklmazom. :) Írj hogy hogy sikerült az első próbálkozás. :)
180. dedc93f75e (válaszként erre: 178. - Monchika83)
2009. nov. 26. 20:56
Már 19 hónapos a kislányom. Nem háj van rajtam, hanem tényleg csak a bőr lóg. Gusztustalan. Mit kell tenni a vízzel a feszesség érdekében?
2009. nov. 26. 20:07
Jah lányok! Iwiw-en jelölhetitek a Szeretem a testem klubot valamint mint ismerőst is! Hajrá! Én csináltam várok mindenkit!! :) Jah és a Maximát is olvasgassátok... ;)
178. monchika83 (válaszként erre: 177. - Dedc93f75e)
2009. nov. 26. 19:54
Igen én, köszönöm szépen! :) Aranyos vagy! A párom sajnos nem dícsér eleget...sőt... Köszönöm, azért tudom hogy fogynom kell egy kicsit... :) Szülés után megváltozik a nők teste, ezt el kell fogadni. Ha a párod így szeret és elfogad ne foglalkozz vele! Adtál neki egy csodálatos ajándékot: a gyermeketeket! A pocidra pedig próbáld ki a hideg-meleg vizes trükköt. Én évek óta ezt csinálom a cicimen és a hasamon. Nagyon jó és nagyszerűen feszesít! Nem tuom mikor szültél, de ha csinálsz néha gyakorlatokat a hasadra, az is javít rajta! A feszesítős cuccokat odaadták, bár nem használom őket. Elég kényelmetlen, a farmer alig jött rám mikor ott voltam. Itthon olyan jó volt mert lekerült és sokkal kényelmesebb volt. :) Ezek arra jók, hogy ha esetle olyan ruhát veszel fel. :)
177. dedc93f75e (válaszként erre: 176. - Monchika83)
2009. nov. 26. 19:44
Szia. Te szerepeltél most a héten a műsorban? Gratulálok. Nagyon kedves és szép arcod van. Szerintem már ez leveszi a lábáról a párodat. Az alakoddal nincs semmi baj. Nagyon szép a hasad is. A combot el lehet takarni... Nekem a hasam szörnyen néz ki a szüléstől. Lóg a bőröm. Amiket rád adtak, azokat meg is tarthattad? A feszesítőkre gondolok.
176. monchika83 (válaszként erre: 171. - Globus)
2009. nov. 26. 16:21
Köszönöm szépen, ari vagy! Igazad van kerülöm ezeket! Meg sem fogom nézni, mert írtam oda azért, válaszoltam a sok szemétkedőnek. De nem nézem meg miket írtak mert csak bosszantom magam. Most már arra koncentrálok, hogy mi az ami pozitív bennem. Mert hát lássuk be soha nem lesznek Jennifer Lopez-es lábaim, de ettől még én is lehetek szép! És minden olyan lánynak üzenem, aki hasonló gondokkal küzd, és esetleg hasonló alkatú hogy: TE IS GYÖNYÖRŰ VAGY!!!!! :)))
175. monchika83 (válaszként erre: 172. - 3b71408203)
2009. nov. 26. 16:18
Igen ebben nagyon igazad van. Vannak modellalkatú barátnőim és ugyanúgy találnak magukban hibát, pedig hát cseréltem volna még akkor velük. Most már nem mert el kell fogadnom magamat ilyennek. Ha egy kcist csúnyább is a lábam, másnak meg az arca nem olyan szép a lába meg igen... Semmi nem lehet tökéletes.. :) Csak hát sokat akarunk. :D A kollegáim nem is cikiztek, csak roszul jelent meg. Úgy értettem, hogy ott a szoliban a vendégek akik jöttek. Csak nők persze, mert a férfiaktól mindig csak pozitív visszajezést kaptam. Volt aki mondta hogy " Nagy a fenekem, de még nem látott ilyen szép kerek feneket... Jlo is irigyelné.." Komolyan. :) Annyira jól esett! És a pasi sem volt ám kutya... :)
2009. nov. 26. 16:14
Kedves Sirga! Nagyon köszönöm aranyos vagy! És mondasz valamit a hajszínnel. Sokan osztották a véleményedet mikor megláttak. :) Nem is ártott mert nagyon csúnya volt a hajam vége... már ráfért. :)
173. Sirga
2009. nov. 26. 13:51
Monchika! Amikor elhangzott a neved a műsorban, egyből eszembe jutottál! :) Egyébként nem hittem volna, hogy ennyire fontos a hajszín. Ne haragudj meg az őszinteségemért, de szőkén kicsit szürke egér voltál. Így, hogy levágták a hajad, és barna lettél, ... hát, elállt a szavam! kihozta az arcodból, amit korábban nem láttam meg benne. Igaz a mondás: egy mosoly öltöztet a legjobban. Nagyon szép lettél - pardon: szép VAGY! :)
172. 3b71408203 (válaszként erre: 168. - Monchika83)
2009. nov. 26. 13:32
Ennek örülök:) Amúgy ha beállnék a 176 cm/56 kilós alakommal a tükörbe én is csak szidnám magam. A nők csak a hibát keresik magukban. Ja és a kollégáid cikiznek még?
171. globus (válaszként erre: 167. - Monchika83)
2009. nov. 26. 13:26

Szia, legjobb, ha ilyen fórumokat, kritizálós véleményeket el sem olvasol, ne hagyd magad!

Nézd meg az eredményt, és csakis azt tartsd szem előtt, hogy mennyire szuper lett. Akik nem látják, azok nem is akarják, hanem kifejezetten az előtte lévőt dörgölik az orrod alá. Büszke lehetsz rá, hogy merted vállalni a nyilvánosságot, öltözködési ötletet adva sok hasonló sorstársadnak!

170. rekus76
2009. nov. 26. 09:00

Szia Móni!


Így van, ne foglalkozz senkivel. Mindig is voltak és lesznek gonosz és rosszindulatú emberek! Ezekkel nem kell foglalkozni! Azt hiszed ők tökéletesek? Szerintem egyáltalán nem! Mindenkinek megvannak a maga hibái, testi adottságainkon úgysem tudunk változtatni. A férjem mindig azt mondja, inkább akár legyek még túlsúlyosabb, mint gebe... szerinte a vékony nők mindig rosszabb kedvűek és a kalória számolgatások miatt negatívak. :)


Egyszóval, a szépség úgyis belülről jön!!


Móni, kérlek privibe küldd át nekem Viktor számát!


Előre is köszönöm, szia, Réka

169. filózó (válaszként erre: 168. - Monchika83)
2009. nov. 26. 08:47
Szia!Gratulálok még egyszer!Nagyon csinos lettél illetve az is voltál,csak te ezt eddig nem láttad.De mostmár objektivebben tudod magad nézni!Sok ember van,akinek nincs jobb dolga mint másokat szapulni irigységből vagy egyszerűen csak parasztságból-ezekkel seninek sem szabad törődni.Az számít belül mit érez az ember és a legszűkebb környezete mit lát.De tény,hogy neked a kisugárzásod is óriásit változott!Tényleg gratula!
168. monchika83 (válaszként erre: 162. - 3b71408203)
2009. nov. 25. 23:09
Köszi! :) Ari vagy! Kicsit szokatlan de kezdek vele megbarátkozni! Sajnos sokan ezt nem így gondolják, azt hiszik jobb dolgom sincs, mint hogy egyek, meg szidják az anyukámat ( aki történetesen örökbe fogadott), hogy volt kitől örökölni meg ilyenek. Ennyi szemét embert???? Ő amúgy is alma alak, én meg körte.... Nah mind1 próbálom nem felvenni. Azóta sokkal jobban érzem magam, sokkal vidámabb vagyok. :) Megérte!!!!!
2009. nov. 25. 23:06

Sziasztok!


Bocsánat hogy nem jelentkeztem. :)Szóval köszönöm mindenkinek a pozitív visszajelzéseket! Nagyon aranyosak vagytok! Ténylg sokkal jobban érzem magam! A műsort illetően megkérdezem hogy lesz-e következő széria. Úgy tudom lesz, de lehet hogy már megvan arra is a 10 lány de nem biztos! Ha tudok valami infot azonnal írok nektek! :) A fodrász Viktornak tudom a számát, de ide nem írhatom le sajna, de pontosan a címet sem tudom, mert nem láttam merre mentünk. De azt is megtudom nektek, ne aggódjatok. :)

Sajnos lányok képzeljétek olvastam a velvet-en a fórumon, hogy miket írtak hozzám. Huh de szemetek az emberek! Olyanokat írtak rólam, hogy undorító és rondák a lábaim, meg hogy disznő vagyok és malac meg koca.... Jézusom hová süllyedünk.... Nem igaz komolyan: [link]

Nagyon durvákat írtak..... Elég rosszul érintett először, de most már nem érdekel! Mindig lesznek rossz indulatú emberek. Lányok ti se foglalkozzatok velük, akár vékonyak vagytok, akár teltebbek, netán ducik! Minden nő szép!!!!

166. rekus76
2009. nov. 25. 12:35

Sziasztok!


Én is szeretném megtudni a fodrász nevét és hogy hol dolgozik!

Móni, gratulálok, tényleg szép vagy, csak így tovább!!

Egyébként lehet még jelentkezni a műsorba?

Köszi, sziasztok!

165. Évi7820 (válaszként erre: 159. - Monchika83)
2009. nov. 25. 08:37

Szia!


Engem is érdekelne, hogy hol dolgozik a fodrász, légyszíves írd meg. Köszi

Remélem, hogy a műsorban szerzett tapasztalatokkal már másképp látod önmagad, nagyon büszke lehetsz magadra, Gratulálok!!! Szerintem nagyon jó úton haladsz ahhoz, hogy elfogadd önmagad, már az is egy hatalma lépés, hogy elmentél a műsorba.

164. globus
2009. nov. 24. 22:08

A mai lány nagyon csini lett!

Most néztem a műsort először, korábban a külföldit láttam, hasonló forgatókönyv szerint készítették.

2009. nov. 24. 22:07
Következő heti lánynak meg mi baja, szép a teste nagyon!
2009. nov. 24. 22:06
Hű Móni...szép vagy:) nem is értem mi bajod volt magaddal, hisz Te mindent megteszel azért, hogy fogyj, (ami példás sokan csak bemennek a műsorba és szó sincs a próbálkozásról). De hajad tényleg szebb barnán:) És azóta hogy érzed magad?
161. 3b71408203 (válaszként erre: 159. - Monchika83)
2009. nov. 23. 13:02
Te vagy a szőke leányzó, aki most lesz? Csinos:)
2009. nov. 23. 10:29
Szia Monchika!Akkor te most kedden,tehát holnap leszel,ugye?
159. monchika83 (válaszként erre: 155. - Csili73)
2009. nov. 18. 15:46

Szia!


Ha lement az én adásom megírom. :) Ok?

❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook