Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Néz, észreveszem, elkapja a tekintetét, pedig utál? fórum

Néz, észreveszem, elkapja a tekintetét, pedig utál? (beszélgetős fórum)


1 2
2023. júl. 24. 13:47

"Amire pedig nem tudom a választ, arra mégis mit írjak?"


Hát így vagyunk mi itt mind. Mit írjunk, mikor még annyira sem ismerjük a körülményeket, mint te, aki semmit se tud? De azért a gyengébbek kedvéért leírom, hogy minden ember és minden helyzet annyira más, hogy egy ilyen nézős helyzet gyakorlatilag bármit jelenthet. Ha engem már nézett egyszer valaki tömegben azért, mert kékre volt festve a hajam, attól még valószínűleg téged egészen másért bámul a haverod. Mondjuk ha úgy tudod, hogy utál, akkor valószínűleg azért, hogy dobjon pár megvető pillantást. Vagy azért tart szemmel, nehogy véletlenül a közeledbe keveredjen. Vagyis a legjobb, ha te is befejezed az ő bámulását, és a saját dolgaiddal foglalkozol.

2023. júl. 24. 13:43
De milyen normális választ, a kérdést se értjük... Nem akarsz tőle semmit, de érdekel miért néz, nem is beszéltek és elképzelhetetlen, hogy odamenj hozzá megkérdezni mert valamiért nem beszéltek aminek az okát se tudod.... Akkor minek gondolkozol ezen, vagy mit gondolsz mit fogunk javasolni? 😅 Én csak azt nem értem hogy mi az elképzelés. Meséljünk sztorikat amikor nézett valaki, hogy abból mi lett? :D
16. Ágio8405 (válaszként erre: 13. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 13:40
Neked tetszik? Akarsz tőle valamit? Ha igen szólitsd le valami indokkal, beszélgessetek. Ha nem érdekelnéd, vagy utàlna nem nézne, ez egyértelmű. Volt hogy próbálkozott nálad? Ha meg nem akarsz tőle semmit ne foglalkozz vele.
2023. júl. 24. 13:39
Ok, köszi mindenkinek. Kár volt itt normális választ várni… Sziasztok.
2023. júl. 24. 13:37
De milyen szituációban? Hogy ránk nézett valaki? 13 évesen gondolkoztam ilyeneken. Kérdezd meg, vagy ne foglalkozz vele. Honnan tudhatnánk egy random emberről, hogy mit gondol? Bármi lehet, meg az ellenkezője is.
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Bichi)
2023. júl. 24. 13:34

Akkor a gyengébbek kedvéért tisztázzuk, olyanok válasza érdekelt, akik voltak ilyen szituációban.

Amire pedig nem tudom a választ, arra mégis mit írjak? Nem tudom, mi baja lett.

12. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 11. - _Berry_)
2023. júl. 24. 13:33

Nem keresem szándékosan, de feltűnő! És nem mindig vagyunk tömegben sem, amikor találkozunk. Ha elfordul pedig nem nevet.

Látom senki nem volt még hasonló helyzetben…

11. _Berry_ (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 12:26
Nagyon egyszerű a válasz. Tudja, hogy ha néz, akkor odanézel. Elfordul és magában jót röhög, hogy biztos jól felbosszantott. És a jelek szerint igen, mert ha nem zavarna, akkor oda se néznél, nem keresnéd szándékosan a tömegben, és itt sem kérdeznéd, hogy na de ez meg mi.
10. Bichi (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 12:02

Mondjuk a kérdésre nem sikerült válaszolnod, mi volt régen, ami miatt már nem vagytok beszélő viszonyban?

Ha semmire nem válaszolsz, akkor mi a fenét vársz itt? Mik vagyunk mi, gondolatolvasók?

2023. júl. 24. 11:51
Lehet, hogy szemmel ver 🤷‍♀️
2023. júl. 24. 11:02
Kerüld a tömeget és akkor ott nem fog mindig téged nézni.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2023. júl. 24. 10:59
Szerencsére nincs nagyobb gondom. Ha ez neked fáj, átugorhatod a kérdésem nyugodtan.:)
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - 80ASIQ)
2023. júl. 24. 10:58
Nem beszélünk, mint írtam.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 10:57

Hány éves vagy, hogy nem tudod ezeket a dolgokat helyén kezelni és ilyen harmat könnyű "problémákkal" jössz?


"Jajj, rám nézett", "Jajj, még mindig néz!"

Nem lehet rád nézni?


Ha annyira zavar menj oda hozzá és kérdezd meg, hogy miért bámul!


Akiktől választ vársz nem ismernek sem téged, sem a pasit. Gondolom, az infók is csepegtetve lesznek amiből kicsit is megismerhetnénk a szituációt.


Tényleg nincs nagyobb gondod?

4. 80ASIQ (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 10:48
Mi ezt miért tudnánk jobban? Én azt javasolnám, hogy udvariasan kérdezd meg. Lehet, hogy ezzel sem fogsz semmire menni, de egy próbát megér.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Bichi)
2023. júl. 24. 10:25
Légyszi ne az ilyen “minek foglalkozol vele?” válaszokkal gyertek. Azért foglalkozom vele, mert engem érdekel, különben nyilván nem lenne a kérdés sem. Ha nincs ötlet, inkább ne válaszoljatok.
2. Bichi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. júl. 24. 10:20
Egyáltalán minek foglalkozol vele, ha te nem akarsz tőle semmit? És mi az hogy "már" nem vagytok beszélő viszonyban? Valami akkor csak volt régen, ami változott...
2023. júl. 24. 09:55

Adott egy férfi, akinek úgy tudom, hogy nagyon régen tetszettem (persze nem biztos, csak mások mondták), viszont mára ez már valamiért megváltozott, sőt szintén hallomásból tudom, hogy kimondottan nem kedvel már. Ennek ellenére a tömegben is mindig egyszerre kiszúr, előbb, mint én őt, majd mikor én is észreveszem elkapja a tekintetét, akár el is fordul. És ez megy mindig. Figyel, néz, mikor rajtakapom gyorsan elnéz, mikor pedig már nem figyelek újra néz. Egyértelmű a helyzet, de egyszerűen nem értem. Mi értelme ennek? Minek nézeget, ha ki nem állhat? Valami tipp?

(Nem vagyunk már beszélő viszonyban, nem tudom tőle megkérdezni.)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook