Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Névtelen levelet dobtam a szomszédaim postaládájába, amiben... fórum

Névtelen levelet dobtam a szomszédaim postaládájába, amiben... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
febr. 26. 10:50

Magam részéről irtózom minden névtelen üzengetéstől. Sunyi dolognak tartom. Ha gondom van valaki gyerekével, akkor megtalálom a módját, hogy beszéljek róla. Vállalva magamat, a véleményemet. Így egyenes. Szemtől szembe. Még akkor is, ha nem érsz el vele többet, mint a névtelen sunyiskodással.


De ez én vagyok. Más meg másként látja a dolgok elintézési módját.

febr. 26. 10:34
Nekem csak az a furcsa, hogy ők feltették a facebook csoportba az üzenetet, nem kidobták csendben. Mert ez nekik visszafelé is elsülhet. De ha apuka tud normálisan hozzászólni, akkor még a jobbik típusú szülők lehetnek, akikre azért valamiképp hatott a leveled.
febr. 26. 10:31
Legalább elindult valami kommunikáció.
9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Semleges)
febr. 26. 09:58

Egyébként egész jó kis egyeztetés alakult ki a csoportban, magam is meglepődtem, hogy nem egyedül én vagyok akit zavar.

Tűr az ember egy darabig, mert bennem is az volt, hogy hát gyerekek, majd kinövik. De nem fogják, mert a szülők még sosem mondták nekik, hogy ezt így nem lehet. Visíthat a lakásában, visíthat az utcán, de azért egy körfolyosós házban, ahol nem egyedüli gyerekesként élnek, mégsem kéne. Majd kiderül, most lesz-e változás, de tény, hogy a FB csoportban egy elég értelmes egyeztetés, beszélgetés alakult ki, ahol a kérdéses család apuka tagja is hozzászól és még ő is normálisan.

febr. 26. 09:55
Írtam már hasonló levelet de soha nem névtelenül. Ha már pampogsz akkor vállald az arcod.
7. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Michelle.r)
febr. 26. 09:55
Az volt az első lépés. Még az első két gyermeknél. De azóta született még kettő, így már mikor megindulnak a negyedikről, akkor nem ismernek se istent-se embert.
febr. 26. 09:54

Szép.:/

És most már nem visítoznak a gyerekek?

febr. 26. 09:49
Még mindig mondhatod, hogy olvastad a fészen és téged is zavar és próbáljatok meg békében együtt élni.
4. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 26. 09:36
Jobb lett volna kedvesen szólni a szülőknek, hogy figyelmeztessék a gyerekeket. Így ezt a lehetőséget eljátszottad.
febr. 26. 09:34
Majd ráfogják valamelyik idős szomszédra, te meg röhögsz a markodba, hogy te írtad a levelet. Jár a keksz... A rossz hír az, hogy ettől a szomszéd gyerekei még ugyanúgy fognak viselkedni.
febr. 26. 09:27
Csodás, felnőtt viselkedés.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook