Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nevelnétek a párotok előző kapcsolatából született gyermekét? fórum

Nevelnétek a párotok előző kapcsolatából született gyermekét? (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Mezei Virág (válaszként erre: 8. - Sellőke15)
2018. márc. 9. 15:15

Már együtt is éltek?

Ha nem, ne költözz egyelőre össze vele.

Aztán majd kialakul.

A gyerekek nem tehetnek semmiről.

2018. márc. 9. 15:14
Nálad aztán zajlik az élet!
2018. márc. 9. 15:08

Szerintetek jogos hogy az apuka csak ennyivel tud ebben az esetben fel hozakodni hogy nem dobhatja el a gyerekét ezért ő át vállalná?Ami teljesen jogos is a gond az ott van hogy a nő azért passzolná át mivel férjhez megy és az új párja nem fogadja el a gyereket.Meg abba se gondol bele a párom hogy mekkora felelősség egy gyereke hiába nagyobb már és önállóbb ha azzal a gyerekkel tanulni kell azért jár vele

is gond amire neki nem nagyon lenne ideje mert sokat dolgozik nekem meg itt van a kis

fiam szintén nem lenne időm még egy gyerekre.stb.

2018. márc. 9. 14:59
Próbáltam meg beszélni az új párommal de ő csak annyit talált mondani hogy ha úgy alakulna a helyzet akkor ő át vállalná a gyermeket mivel hogy nem dobhatja el.Ami jogos is egyrészt,más részt viszont ha én nem vállalom vele közösen akkor való színű rá fog menni a kapcsolatunk viszont én úgy érzem nekem ez most túl nagy teher lenne.És valahol nem is lennék köteles mivel én se dobnám el soha az én gyerekem,viszont ez egy eléggé nagy döntés,és most eléggé tanácstalan vagyok.Szerintem az új párom gondolkodása sem reális szerintem ez nem így kellene hogy működjön hogy szegény gyereket ide oda passzolgatják viszont ha nem vállalom akkor én lennék a hibás való színű sok ember szemében .
2018. márc. 9. 14:55
Olyan esetben ha meg ismerkednétek egy férfival akinek van egy gyereke,de a gyerek előzőleg az anyjával élt most pedig az anyukának új kapcsolata lett és való színű hogy nem akarja tovább vállalni a gyereket.Mert az új férfi akivel az anyuka meg ismerkedett,nem fogadja el a lányát csak az anyuka kell neki állítólag férjhez megy az anyuka ehhez a férfihez de a lány nem kell neki .És ezért az apukához akarja passzolni a gyermeket.Ti az én helyembe hogyan reagálnátok erre.
2018. márc. 9. 14:52
.
2018. márc. 9. 14:51
Nekem nem kellene már eleve használt pasi sem...
2018. márc. 9. 14:34
Hm?
2018. márc. 9. 14:03
Milyen esetben?
2018. márc. 9. 13:54
Ti nevelnétek a párotok előző kapcsolatából született gyermekét ilyen esetben?
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook