Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neuromultivit-EP filmzablettáról mik a vélemények? fórum

Neuromultivit-EP filmzablettáról mik a vélemények? (beszélgetős fórum)


7. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 13:40
Porckorongsérv? ha a nyaki csigolyák között van, akkor az kisugárzik a kezedre. Már nem égő érzés, hanem inkább zsibbadás és érzék kiesés.
6. Alnisa (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 13:39
Idegek közötti kapcsolatot segíti.
febr. 29. 12:23
És mire hát? Jó a problémámra? Illetve a többi mitől lehet? Ez az égő érzés a hónaljam alatt bal oldal ami kisugárzik a bal oldali mellkasomba és bal oldali karomba és bizsereg a lapocka mellkas és kar is, fáj az egész... Mitől?
4. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
febr. 29. 09:37

Ez olyan, mint a Milgamma, csak receptes.


Nekem is volt EEG fejfájás miatt, de semmit nem mutatott ki. Remélem, te szerencsésebb leszel.:)))


Tepernint kaptam fejfájás ellen, de csak akkor hat, ha akkor befeszem, mikor fáj, pedig ezt megelőzésként este kellene szedni. Azt is neurológus írta ki.

febr. 29. 09:23
Illetve bizsereg is folyton ezek a részek amiket le írtam...
febr. 29. 09:21

Lesz majd agyierek ultrahang is...

Félek mert az utóbbi időben minden bajom is van, pedig 24 éves vagyok csak.

Bal oldalt hónaljam alatt is fáj folyton égő érzés van ott ami kihat a mellkasra is bal oldalt, és a bal oldali karomba is. Fáj folyton és nem tudom mi lehet ez nálam ennyi baj egyszerre,fejembe is fura érzés van.. 😭

febr. 29. 09:21

"Neuromultivit ep, vélemények?


Bal oldali fej fájdalom, csak lüktetest érzek, és ha hozzá érek bal oldalt a fejemhez egy ponton érzékeny és fura érzés van benne, illetve nyak váll fájdalmam van,nyaki feszület, ez segít ebben?

Neurológus írta fel."

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook