Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Neurológiai vizsgálatnak mi lesz az eredménye? Mit tesz, mit tehet a neurológus ezt egyáltalán nem értem! fórum

Neurológiai vizsgálatnak mi lesz az eredménye? Mit tesz, mit tehet a neurológus ezt egyáltalán nem értem! (beszélgetős fórum)


2023. ápr. 16. 08:33
Várd meg a diagnózist, addig nincs min agyalni.
3. Napsugár8 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 07:55

"...Gyógyszer? Kenőcs? Injekció?..."

Attól függ, mit állapít meg! Ilyen egyszerű.

2. Borian (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2023. ápr. 16. 06:25
A neurológus elsősorban diagnosztizál. A neurológiai betegségek egy része műtéttel gyógyítható (akkor idegsebészhez köld), más része sehogy, gyógyszerrel lehet a tüneteket kezelni, enyhíteni, a folyamatot lassítani.
2023. ápr. 15. 22:35

Neurológiai vizsgálatnak mi lesz az eredménye? Mit tesz mit tehet a neurológus ezt egyáltalán nem értem!


A vizsgálat menetét elolvastam, de nem világos, hogy voltaképp hogyan is gyógyít.

Mit ad a vizsgálat végén? Gyógyszert? Kenőcsöt? Injekciót? Vagy mégis mit tesz velem ha megállapítja hogy X bajom van?


Mert ez nem egy sebészet, nem egy fogászat, de még csak nem is egy allergia vizsgálat-mi lesz az eredmény?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook