Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Miért nem tudok belépni a YouTube-ra? fórum

Miért nem tudok belépni a YouTube-ra? (tudásbázis kérdés)


1 2
12. Guruljka (válaszként erre: 8. - Bless the child)
2019. júl. 28. 13:32

Nekem mindkettő van, mert utálom a Chrome-t. Pl. mert a Chrome nem kérdez rá semmire, csak megy a saját feje után, én meg kereshetem, mit hova pakolt.

És van webbolt, ami Firefox-szal működik, van, amibe csak Chrome-mal tudok belépni. Kell mindkettő. Viszont az ajánlkozó Firefox frissítést nem töltöm le.

2019. júl. 28. 12:33

Itt a help:

[link]


És kérhetsz segítséget is:

[link]

2019. júl. 28. 11:58

Próbáltam más böngészővel belépni.A Chrome-al,az Internet explorellel de nem megy. Lehet hogy én vagyok a hülye és béna.

Segítsetek mit hogyan merre csináljak!

2019. júl. 28. 10:59
Próbáld meg telepíteni a chrome böngészőt.Nem tudom el van-e mentve könyvjelző menübe a gmail?ha igen tudod szinkronizálni és ott próbálj belépni.
2019. júl. 28. 10:33
Firefox helyett miért nem Chrome böngésződ van?
2019. júl. 28. 10:11

Amanuet

az csak egy kép :D


Sikerbox

Frissítettem, még újra is telepítettem de semmi.a youtube-ról is próbáltam de ugy se enged belépni.Idegesítő hogy nemtudok belépni. Nemtudok mit csináljak!

6. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - 6344c6fe82)
2019. júl. 28. 09:03
Lehet, hogy a Firefoxot kell frissíteni, olyan hülye sokszor. Ha meg nem frissíted, van amikor nem fogadja el a you tube-ot sem. Különebn meg a www.youtube.com" ra menj és ott kattints a Belépés-re és utána ird be a gmail beléptetőket. Nem biztos, hogy jó, de próbáld meg.
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - 6344c6fe82)
2019. júl. 28. 09:02

Beírod az email címedet és nem kér jelszót?


A linkedet nem fogom használni saját belépésre, mert nem vagyok meggyőződve róla, hogy az valóban eredeti és nem egy adatgyűjtő.

2019. júl. 28. 08:53

Vagyis hogy :KÖVETKEZŐ

Rosszul írtam.

2019. júl. 28. 08:51

Nem a jelszóval van a baj.

[link]

Itt szoktam belépni a gmail oldalára.Hiába írom be a gmail-es címemet és rákattintok arra hogy :TOVÁBB, nem lép be a gmail oldalára.

2. Amaunet (válaszként erre: 1. - 6344c6fe82)
2019. júl. 27. 23:21
Gondolom, kéri a jelszót. Használd.:)
2019. júl. 27. 21:32

Kb 2 hete kiléptem a youtube-ról és azóta nemtudok visszalépni.A gmail-en keresztül szoktam belépni.Már kértem segítséget más oldalakon is.Azt írták hogy töröljem a sütiket,böngészési előzményeket,gyosítótárat.Mindent töröltem, próbáltam más böngészökkel is,de igy se tudok egyiken se belépni.Telefonon és táblagépen keresztül igen a laptopon nem. Windows 10-em van és Firefoxok használok, azon keresztül regisztáltam a gmailes címemet.

Hiába írom a gmail.com oldalán a a címet és rákattintok arra hogy :TOVÁBB semmi.Nem lép be a gmail-re

Kérlek titeket segítsetek!

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook