Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Nem várok január 1-ig a diétával, ki van velem? fórum

Nem várok január 1-ig a diétával, ki van velem? (beszélgetős fórum)


jan. 1. 10:00
Kb 4,5 kiló ment le, de közrejátszott egy betegség is. Most próbálom tartani,mozogni még mindig nagyon nehezemre esik.
dec. 29. 07:23
Én kb 2.5 kilónál tartok,de nagyon szenvedek. Munkahelyen könnyebb...
dec. 27. 12:49
Na ki hogy vette az első akadályt? :) (Nálam mérleg szerint plusz fél kiló, de tegnap már "szépen" ettem, és sétáltam tempósan 6 kilométert, szóval optimista vagyok. :) )
dec. 23. 09:00

Az van, hogy rajtam is vannak igen ragaszkodó zsírpárnácskák. De mivel nem fogyózok, elég lassan olvadoznak lefelé.😀


Tegnap a tévében mint sok híresség már, Péter Sramek is reklámozott egy gyógynövényes fogyasztószert. Én nem veszek ilyesmit, de megkerestem, mert kíváncsi voltam mit ígér. Megosztom a vele kapcsolatos gondolataimat.

A pénztárcát azonnal karcsúsítja 12.000ft-al. Rögtön arra gondoltam, milyen és mennyi élelmiszert lehetne ennyiből venni havonta ami finom, és segíti a súlyvesztést.

Maradok a régi bevált módszernél ami lassú fogyást és egészséget ígér.😀


Nektek is vissza nem kívánkozó olvadó párnácskákat és jó egészséget kívánok!

10. Matrica84 (válaszként erre: 1. - Naephtis)
dec. 19. 11:56
Csatlakozom. :) Kisebb céllal ugyan: január második hetében egy utazásra szeretném kicsit jobban érezni magam a bőrömben (a többit meg majd utána...).
9. Bichi (válaszként erre: 4. - Naephtis)
dec. 18. 09:35
Húha, azért még a 40 kiló mínuszig lesz pár akadály, csak ne add fel...
8. felhasznalo1026 (válaszként erre: 7. - Naephtis)
dec. 18. 07:47
Ma :)
7. naephtis (válaszként erre: 6. - Felhasznalo1026)
dec. 17. 23:54
Jaj dejó :) mikor tervezed az első napot?
dec. 17. 19:41
Én szívesen csatlakozom,mindegy mikor állok neki. Kb 20 kiló plusz van rajtam és nagyon zavar,mivel sosem voltam túlsúlyos. Fogalmam sincs hogy álljak neki...na mindegy ha bármi jó tanáccsal tudnátok segíteni, megköszönném....
dec. 17. 19:38
Ne haragudj, de én most nem. Így bejgli meg halászlé előtt nem csinálok ilyen őrültségeket. Január másodikán visszakereslek.
dec. 17. 19:29
A dolog lényege, hogyha egy ilyen húzós időszakban helytállok akkor már semmiről nem kell félni :)
3. papája (válaszként erre: 1. - Naephtis)
dec. 17. 18:13

Őrültségnek tűnik, de a legjobb döntés a legzabálósabb hónapban diétába fogni.


Diéta nélkül tuti felszaladna néhány kiló decemberben. Disznóvágás, Karácsony, Szilveszter mind nagy kihívás és nagy hízás.

Amennyiben erős vagy/vagyunk és legalább nem hízunk, akkor már örülhetünk és januárban kezdődhet az igazi fogyókúra.


Sok sikert mindannyiunknak !

2. Bichi (válaszként erre: 1. - Naephtis)
dec. 17. 15:25

Megkérdezhetem, hogy ehhez miért kellett egy új regisztráció?

Egyébként meg az a lényeg, hogy te kitarts, és ne keress kifogást, hogy miért nem megy, mert ehhez semmi köze például a környezeti támogatásnak, gondolom nem tömnek meg erőszakkal olyan és annyi mennyiségű kajával, amivel nem kellene.

Mondjuk ha már legalább azt felismerted, hogy nem volt jó az adag, és a mozgás is segít, az már fél siker.

Sok szerencsét, bár én biztos nem a karácsony/szilveszer előtti időpontot választanám, mert persze nem kell hozzá január 1-i dátum, de legalább nem érzed méginkább önsanyargatásnak, de persze ez mindenkinek a saját döntése...

dec. 17. 14:46

Sziasztok!


Kíváncsi vagyok vannak-e itt jelenleg hozzám hasonló olyan kétségbeesett vagy elhatározott lelkek akik évek óta diétáznak és már előre rettegnek az ünnepek allat felszaladó kilók miatt amit januártól mindig megfogadnak, hogy leadnak.


Én ezúttal elébe megyek a dolgoknak és mától új életmód következik :). Történetesen az egész 2023 számomra azzal telt, hogy megtanultam viszonylag egészségesen étkezni és főzni, de valami mindig elcsúszott. Nem volt mozgás, nem volt jó az adag, nem volt kellő támogatás a környezetemben stb.


Ezért ha valaki más is szívesen csatlakozna, támogathatnánk egymást. :)


Ami enegem illet én úgy érzem most igazán jó úton járok, korábban voltak kis sikereim 3-5 kg-os fogyások ami a pajzsmirigy alulműködésem miatt nekem óriási előrelépésnek számít. És nem is jöttek vissza rögtön a kilók, inkább csak egy hosszabb szünet vagy nagyon stresszes időszak után. Persze hosszú még az út, jó lenne 40 kg-ot leadni.


Nektek mik a terveitek, hogyan kezditek el a diétát? Milyen praktikákat vettek be, amit korábban nem tudtatok? :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook