Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Nem vagyok terhes, de ha mégis szeretném megkérdezni, hogy egy abortusz milyen? Fájdalmas? fórum

Nem vagyok terhes, de ha mégis szeretném megkérdezni, hogy egy abortusz milyen? Fájdalmas? (tudásbázis kérdés)


1 2 3 4 5 6 7 8
154. daimon
2009. aug. 6. 18:36
köszönöm anna a véleményed és jól esik hogy így gondolod :)
153. anna.éskész (válaszként erre: 107. - 298dc77b34)
2009. aug. 6. 18:01
Mondjuk én több elítélnivalót találok egy 13 éves kispipiben aki megszüli majd a kukába dobja a gyerekét mint ebben a 17 éves lányban aki feleősségteljesen leült és megbeszélte az édesanyjával a félelmeit...ráadásul vette a bátorságott és konkrétan rákérdezett, vagyis tájékozódott, tehát alapvetően nem buta. Mint anya, maga tudthatná hogy akár 17 akár14 nem dughatja homokba a fejét ha a gyerek szexuális életéről van szó.Pláne a mai világban amikor a csapból is ez folyik.Az viszont, hogy inkább leülteti minimaxot nézni egy begyöpösödött, eltompult, teljesen konzervatív emberre vall.
152. daimon
2009. aug. 6. 00:53
vikus ez nagyon szép felfogás! és nyugalom! nem ilyeszettek rám! :) tudom hogy csak jószándékból irjátok azt amit! :) és én ezért hálás vagyok! :)... köszönöm a véleményeket nagyon!... és amint elmulik a menszeszem megyek a dokihoz igérem! :)köszönöm! puszy! :)
2009. aug. 5. 22:40
sziasztok:)Indítottam 1 új témát,aki tud válaszoljon légyszi...a címe: Missed ab, illetve abortusz után kb 1 héttel volt kevés vérzésetek vagy barnás maszat? Köszi
150. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 148. - Fadigflo)
2009. aug. 5. 21:33
hát igen...annyira tetszett az a név... de sajna a következő babának már nem adhatjuk ezt:( de nem is a néven van a hangsúly:( hanem hogy sajnos már nincs a pocakomban:( hiányzik nagyon:( de igyekszem úgy felfogni,hogy jobb így mintha nagyon beteg lett volna.. és igyekszem úgy felfogni,hogy fent van az égen egy kis csillag képében...így van párommal egy saját csillagunk az égen.. :) amire minden éjjel felnézhetünk:) így kicsit könnyebb elviselni... és köszi szépen!
149. mgagi (válaszként erre: 147. - Fadigflo)
2009. aug. 5. 21:22
Igen:-))))
148. fadigflo (válaszként erre: 145. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 21:20
Flóra lett volna a neve a picinek.. :( Sajnálom. :(
147. fadigflo (válaszként erre: 146. - Mgagi)
2009. aug. 5. 21:19

Jaj, emlékszem Rád.

Neked van a hihetetlenül aranyos leányzód :)

146. mgagi (válaszként erre: 145. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 20:45
Köszi!
145. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 144. - Mgagi)
2009. aug. 5. 20:39
gratula :)
144. mgagi
2009. aug. 5. 19:54
Ahogy olvastam szóba jött a ciszta. Nekem is volt. Meg is nőtt 5-6 cm-re. Akkor már nagyon nagyon görcsöltem. Volt hogy orvoshoz kellett vinni mert nem tudtam felállni. A doki azt mondta hogy meg kell műteni. De aztán a másik doki azt mondta várnak vele pár hónapot. Minden hónapban elmentem Uh-ra és 3 hónap alatt felszívódott. Rá 6 hónapra pedig terhes lettem.
2009. aug. 5. 18:58

Na! Végig olvastam az egészet és már két pólót össze izzadtam izgalmamban. (Lehet ihletet kaptam egy könyv írásához)

Örülök, hogy végül nem vagy terhes daimon :) Illetve még nem :D Majd akkor ha te akarod ;)

2009. aug. 5. 18:01

AMúgy itt arra gondoltam, hogy az egyik legmegbízhatóbb az óvszer - ha nem akarsz gyereket, maradj szűz című dolog... Mert OLYAN NINCS, hogy 100%. Gikszer bármikor lehet.


A másik meg ez a "remélem nagyon fog fájni". Hát nekem nagyon fájt ez a kijelentés. Ami természetesen nem tiszta lélekre utal. Színtiszta szemét emberre. Ennyi. :) Én nagyon nagyon abortusz ellenes vagyok, bárki bármit mond, én soha nem fogom azt mondani, hogy "inkább az abortusz". SOHA. Inkább szüljön akárki akárhányévesen. Lehet, hogy hülye vagyok, de ez van.


Daimon, sztem nincs semmi gond. Mint már mondtam, nem vagyunk gépek, mindig történhet valami. Valami hiba. A lényeg, hogy nem vagy várandós.

Azért nődoki jó lenne.

141. fadigflo (válaszként erre: 56. - 89b99f816e)
2009. aug. 5. 17:48
HA MINDEN RENDBEN VOLt gondoltam én naiv. PErsze nem írtam mellé, de ez olyan, hogy kihagysz egy tablettát és már az sem véd 100 %osan. De ha nincxs semmi gond. . .
140. *Pillango* (válaszként erre: 135. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 17:08

Na csajok elhúzok venni egy Mikkamakkát az újságosnál, utána megnézem a Tv macit anyut meg megkérem, hogy olvasson nekem a Dörmögő Dömötörből! De még az is lehet, hogy ma fenmaradhatok 8ig!! Majd kikönyörgöm valahogy! :D

csókolom!

139. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 137. - K.tünde78)
2009. aug. 5. 16:11

nyugi,én sem vitázom..én csak a tanultakkal igyekszem nyugtatni daimon-t hogy ne ijedjen meg... 1 vélemény nem vélemény... mint korábban is mondtam,egy 1 ember tapasztalata nem biztos h mindenkiével azonos... ezeknek a csúnya betegségeknek az a tulajdonságuk,h a tünetek egyénenként változóak... szóval minden ember és szervezet függő... így jobb ha tényleg szakemberre bízza magát az ember,nem találgat előre mások véleménye alapján..

én csak azt mondom,h kár előre bárkire is a frászt hozni csak azért mert:"én így tapasztaltam..." :)

138. k.tünde78 (válaszként erre: 135. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 16:06

:DDDDDD

Ez jó volt:-)))

137. k.tünde78 (válaszként erre: 129. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 16:04

Lehet,hogy ezek tipikus tünetek,de nekem épp egyik sem volt,mindig rendre megjött,kövér sem voltam hízni sem híztam és szörösödni sem szörösödtem(hálisten).Persze Én csak a saját tüneteim írtam le.Ja és majd 1 évig küszködttem a tüneteimmel és hónapról hónapra erősödtek a tünetek..

Ezt csak azért írtam le,hogy lásd nem mindig van úgy ahogy annak kellene lennie.

Ezzel természetesen nem vitát akartam kelteni,nálam ez így volt(hálisten már nincs).

136. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 130. - Daimon)
2009. aug. 5. 16:04
am petefészekgyulladásom is volt már:D kaptam rá vmi 3000 Ft-os gyógyszer..és elmúlt... addig nekem sem fájt a hasam,még mensi előtt sem... csak akkor.. go doki,ő megvizsgál, ha fáj,azonnal jelezd! maximum megnéz ultrahanggal is,ha tapintással nem tud dönteni..és ennyi... kapsz tabit,beszeded, és már rendben is leszel.. na de tényleg ne találgassunk h mi lehet a baj,amíg doki nem vizsgált meg.. ha elmúlt a havid, látogasd meg egyből! :) jah és a hülyékre továbbra se tessék hallgatni(babukára gondolok... :D)
135. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 133. - *Pillango*)
2009. aug. 5. 16:00
honnan tudod,hogy ő gépel?? lehet a gyereke :D vagy az ura...:D vagy..... a ...... BUCI MACIIIIIII :D
134. daimon (válaszként erre: 131. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 15:58
lehet lehet :D
133. *Pillango* (válaszként erre: 131. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 15:57
á, az nem tudodtt számítógépet használni, bár lehet megtanulta azóta:DDDDDDDDD
132. daimon (válaszként erre: 129. - 0b3a2e43a1)
2009. aug. 5. 15:57
köszönöm vikus! :)
131. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 122. - *Pillango*)
2009. aug. 5. 15:56
Lehet sziszibabu volt az a csaj,nem??? :D XD
130. daimon
2009. aug. 5. 15:55
hát igen nagyon köszönöm k.tünde és pillango! halottam már hogy néhány nemiszerfvi betegség vagy elváltozás is okozhat nagyon görcsös fejfájásokat.... és nekem amióta ellkezdtem serdülni plussz előtte is már úgy egy két évvel ellkezdődött... szörnyű hasogató fejfájásaim vannak amik néha átmennek fejgörcsbe... az orvosok még erre sem tudták sohasem a választ de kitudja lehet ha most megvizsgálnak és találnak valamit akkor lelet nyomát találják a fejfájásaim eredetének
129. 0b3a2e43a1 (válaszként erre: 115. - Daimon)
2009. aug. 5. 15:54

nyugodj meg! a PCO-nak azért vannak jellegzetes alkati vonásai... nagy részben elsődleges vagy másodlagos vérzés kimaradással jár! nálad egyik sincs...:) hisz az első mensid sem késett,hisz 17 vagy és már menstruálsz másodlagos sincs,hisz 6 nap késés még nem PCO... fél év kimaradás már gyanús,de arról itt szó sincs.. alkati sajátossága pedig a PCO-nak az elhízás(nem 1-2 kiló,hanem jelentós, 10 kiló feletti)vagy eleve testesebb alkat.. szőrösödés:hason,mellkason esetleg háton..a nem várt helyeken... és még pár dolog..

szóval amíg ilyen jelek nincsenek,ne ijedj meg..:)

és h hozzak megint egy sajátos példát:én is kb 17 voltam,küzködtem a szabálytalan havimmal...elmentem nőgyógyászhoz,megvizsgált,semmi... UH-ot csinált.a lelet:mind 2 oldalon épp petefészek ..ez szeptemberben volt.. de a havim utána volt szabályos,mehettem újra dokihoz,decemberben.. másik doki,Ultrahang lelet: mind 2 oldalon PCO-syndromás petefészkek láthatók...

de semmit nem adott rá... mikor elkezdtem szülésznőnek tanulni akkor jöttem rá,hogy miért..

ő sem tudta mi van:D ugyanis a PCO nem alakul ki 3 hónap alatt:D ráadásul 48 kg voltam,szóval totál pehelysúlyú.. szőr pedig csak hónaljban és odalent:D szóval semmi jele nem volt PCO-nak.. a bizonyíték pedig h tényleg nem voltam az: a májusban fogant babánk... a PCO ugyanis általában meddőséget okoz... azóval..amíg teherbeesés valószínű addig PCO-tól nem kell félned:)

128. *Pillango* (válaszként erre: 127. - *Pillango*)
2009. aug. 5. 15:54
De így, hogy kideült, hoyg nem vagy terhes, így egy dokilátogatás már meg sem fog kottyanni:)
127. *Pillango* (válaszként erre: 126. - K.tünde78)
2009. aug. 5. 15:53
így van,így van, dokihoz el kell menni, akár többféléhez is, ha nem biztos magában meg az eredményekben. Bármi van a háttérben meg kell oldani, hogy később ne legyen súlyosabb a dolog.
126. k.tünde78 (válaszként erre: 115. - Daimon)
2009. aug. 5. 15:50

Elképzelhető.Pont az a lényege,hogy egy idő után fel is szívódnak és sokszor ez miatt sem tudják azonnal diagnosztizálni.

A lényeg,hogy nézesd meg magad,valahol valakinek úgy is kell találni valamit a lényeg,hogy részletesen számolj be mindenről,értem itt a fejfájást is,mert csak ezek tudatában fogja tudni a doki,hogy hol keresgéljen.Ez a betegség manapság gyakori,van akinek nagyon enyhe tüneet okoz míg másoknak meg elviselhetetlent.


Pillangó,nem akarom én rá hozni a frászt,és persze sokminden más is lehet a háttérben.A lényeg,hogy mindenképp lássa orvos,és Ő majd felállítja a pontos diagnózist,aszerint kezeli.

125. daimon (válaszként erre: 124. - *Pillango*)
2009. aug. 5. 15:48
:D
1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook