Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem tudom feldolgozni, hogy a párom megcsalt amikor én szültem fórum

Nem tudom feldolgozni, hogy a párom megcsalt amikor én szültem (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
14. akivagyok (válaszként erre: 7. - Zsazsanéni)
2014. aug. 6. 18:35
Hát azért köszönöm szépen. Egyszer mi elváltunk. (furcsa történet a mienk). Aztán addig járt utánam (2 évig) hogy visszajöttem hozzá! Ekkor jött az első gyerek. Aztán mikor én már azt hittem minden oké, boldog voltam mert az első gyerek lány, a második fiú, akkor meg ezt csinálta velem? Akkor nem értem válás után minek járt utánam ha ez lett a vége?
13. csgybzs (válaszként erre: 7. - Zsazsanéni)
2014. aug. 6. 18:34
A papa is ilyen könnyedén fogta volna fel, ha neked lettek volna valamikor is egyéb "szükségleteid?"
12. andi6020 (válaszként erre: 1. - Akivagyok)
2014. aug. 6. 18:34
Eldönteném, hogy megbocsájtok vagy sem, és eszerint cselekednék.
11. 8ce241d560 (válaszként erre: 7. - Zsazsanéni)
2014. aug. 6. 18:33
hagyjuk ezeket a szükségleteket. unom már, mindig ezzel védekeznek.
10. c4851bb5de (válaszként erre: 8. - Akivagyok)
2014. aug. 6. 18:33
Ezt neked kell eldönteni, hogy tudsz/akarsz/érdemes vele élni így tovább, vagy elköltöztök.
9. akivagyok (válaszként erre: 5. - Kriszta773)
2014. aug. 6. 18:32
Beszéltünk ilyesmiről.Azt mondta nem volt neki senkije.És nekem sem. (De már bánom.)
8. akivagyok (válaszként erre: 3. - C4851bb5de)
2014. aug. 6. 18:31
Nem mondanám!Sajnos!Sokat vitázunk.
7. zsazsanéni (válaszként erre: 1. - Akivagyok)
2014. aug. 6. 18:30
Nem kell ezt annyira mellre szívni,mert egy férfinek biológiai szükséglet ez.Nem azért lépett félre mert talán a másik érzelmileg kellett.Vannak akik nem bírják ki,hogy a feleség terhes.Amennyiben azóta minden rendbe jött,nem kell rágódni ezen.
2014. aug. 6. 18:28
nagyon kiborulnék, soha többé nem néznék rá úgy, mint azelőtt. elhagynám, vagy én is csalnám, nyitott házasságban élnénk. nem tudom, de számomra örökre vége lenne.
5. kriszta773 (válaszként erre: 1. - Akivagyok)
2014. aug. 6. 18:28
elég furcsa történet, mert ha 1 és negyed évig külön voltatok, valószínűleg akkor sem volt önmegtartóztatásban. azért csak beszéltetek valamit a hónapokon keresztüli megcsalásról és tisztáztatok, hogy mi és hogyan lesz, nem?
2014. aug. 6. 18:28
Amúgy milyen ember az, akinek a legnagyobb problémája a gyerekének a születése időpontjában, hogy hogy kettyintsen meg egy másik nőt?
3. c4851bb5de (válaszként erre: 1. - Akivagyok)
2014. aug. 6. 18:27

Próbálj felejteni.

Most, hogy itthon van, jól megvagytok?

2. csgybzs (válaszként erre: 1. - Akivagyok)
2014. aug. 6. 18:27

Minden esetben szemétszég a megcsalás, de terhes, kisbabázó nő mellől.. fúj... vágnám le a micsodáját az ilyen rohadéknak. Hát az ő gyerekét hordtad... rohadék...


Mit tennék? Azonnal leléptem volna, de két kicsi gyerekkel gondolom ez nem olyan egyszerű. Ha idáig vele maradtál, akkor gondolom egyébként is csak a feldolgozásban kérsz segítséget.

2014. aug. 6. 18:23

Sziasztok!


Évekkel ezelőtt mikor a fiam született és én bekerültem a kórházba megcsalt a párom.Hónapokon keresztül tartott.És pontosan azon a napon kezdődött amikor a fia megszületett. :( 4 hónap múlva vallotta csak be. Nemsokra rá kiment külföldre dolgozni.1 és negyed évig egyedül voltam a két picivel.Az egyik kettő éves és 4 hónapos a másik 4 hónapos volt.Utalta haza a pénzt. Skypon tartottuk a kapcsolatot.Tavaly októberben jött haza. De mindig eszembe jut az a szörnyű négy hónap.Ti mit tennétek?

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook