Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudom elviselni... fórum

Nem tudom elviselni... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
74. fincsi5 (válaszként erre: 68. - 31bc25d879)
2015. febr. 10. 16:51
Ez igen buta szöveg. Még kijön, hogy természetes, helyes, jó . ::(((
73. d1e807c461 (válaszként erre: 72. - 31bc25d879)
2015. febr. 10. 16:34
oké. :))
2015. febr. 10. 15:59

Mindegy, már leírtam amit gondoltam a témáról, nem akarom tovább ragozni, nincs jelentősége.

Reméljük a fórumindító háza tájékán is rendeződni látszik minden és szép lassan megnyugszik:)

71. d1e807c461 (válaszként erre: 70. - 31bc25d879)
2015. febr. 10. 15:55
mire gondolsz pontosan?
2015. febr. 10. 15:54
Hát azért mert te nem hallottál ilyet még létezik a jelenség:)
69. d1e807c461 (válaszként erre: 68. - 31bc25d879)
2015. febr. 10. 15:43

én nem hallottam fiatal pasitól olyat, h milyen jól lehet velük beszélgetni.

inkább azt, h jók az ágyban, nem akarnak elköteleződni és nem igénylik a romantikát.

ezért nem volt jó a 19 éves lány, mert az kapcsolatot akart, babusgatást.

2015. febr. 10. 15:36

Hány olyat hallottunk fiatal srácok szájából, hogy sokkal jobban eltudnak beszélgetni egy negyvenes nővel mint a korosztályukkal. Erőteljesebben vonzódnak ehhez a korosztályhoz. Komolyabbak, nőiesebbek, vonzóbbak, szexibbek, stb. Egy 40 + s nő már elérte amit akart, kiegyensúlyozott, tudja mit szeretne, önálló stabil élete van, egzisztenciával rendelkezik, szilárd meggyőződése és világnézete van az élet dolgairól, nem nyavalyog faszságokon és még sorolhatnám:)

Persze, hogy ez tetszik a férfiaknak, bizony-bizony még a fiatalabbaknak is.

Persze ez nem általános és nem minden negyvenes nő ilyen és nem minden húszon éves lány olyan. De a kép valós, életszerű, ezt kár tagadni.

És persze az is nyilvánvaló, biztos olyannal is találkoztunk már jó néhányan, hogy valóban jobban nézett ki az anyja mint a lánya. (ezt most nem a fórumindítóra értem, hisz nem ismerem)


(és csak megjegyezni kívánom: hány húszon éves ápolatlan, kövér, nőietlen, igénytelent látunk és hány csinos, nőies negyvenest, mint hajviseletben, mind öltözködésben igényest) - húúúúh most ezért kapni fogok:)


Szóval, az ismeretségi körömben volt hasonló szitu: 50 éves nő, húszon éves srác. 3 évig tartott, és bizton mondhatom a nő vetett végett a kapcsolatnak és a srác belebetegedett. A pasi rajongott a nőért. A nő egy kedves, mosolygós, barátságos, hastáncosnő volt, a pasi diplomás ifjonc. Azóta is barátok. Szóval ilyen is van...


De visszatérve erre az ominózus esetre, egyébként nem is biztos, hogy a srác "húzogatja" a kedves anyukát:)


Ne legyetek irigyek:-)

67. fincsi5 (válaszként erre: 64. - Kriszta773)
2015. febr. 10. 13:13
Erről van szó! :)
66. Muraja
2015. febr. 10. 12:59

Meg talan jobban nez ki a hölgy mind a lanya !

Kor csak egy szam es nem utolso az hogy igenis itt el ma ami azt jelenti halad a mai mindenapokal sokal szeleslatobb lehet mind a mama . Ez meg nem hiba inkab egy fantasztikus elöny.

Hanyan csak akkor kezdik a csalad tevezest .

Soknak 40 utan szuletik az elsö gyerek.

65. Florci23 (válaszként erre: 64. - Kriszta773)
2015. febr. 10. 12:40
igen, pontosan leírtad amit valójában érzek!
64. kriszta773 (válaszként erre: 60. - Gribedli***)
2015. febr. 10. 11:43

őszintén szólva én úgy gondolom, egy nőnek se viszkessen annyira, hogy ne tudjon nemet mondani a lánya haverjának :))) ez messze-messze nem egy kihagyhatatlan kategória, és ha már valakit alapból nem zavar, hogy gyereke korabeli, a gyereke ismerőse palival hetyeg, legalább arra lehetne tekintettel, hogy a lányát szar helyzetbe hozza és neki kellemetlen. mert fiatal jó pasikát, aki elszórakoztatja, bárhol találhat


felnőttként az ember simán átlátja és megérti az ilyen szitukat, de talán nem kéne elfelejteni valójában, hogy miket érzett és gondolt az ember tizen- meg húszévesen :) mert egy húszéves csajszi sem fogja kitörő örömmel fogadni, vagy akár semlegesen, ha az anyját a vele egykorú haverja húzogatja, és ezt hallgatja majd a társaságban is

63. 1e072b34d7 (válaszként erre: 1. - Florci23)
2015. febr. 9. 20:01

Kapuzárási pánik. Hagyd, had élvezze ki, úgysem tart örökké. :)

Az élet sem.

2015. febr. 9. 19:16
Egyébként meg amikor így szokott történni, lánya ismeretségi köréből... Akkor pont az a szitu, hogy nem is nagyon jár máshova az anya, nem máshol "szedte össze", hanem véletlenül futottak egymásba. Nem mintha az baj lenne, hogy máshol szedte össze, csak itt konkrétan még pluszban mellette szól az is, hogy nem kimondottan kereste az ilyet, hanem így hozta a véletlen.
2015. febr. 9. 19:11

Drága fincsi!:-)


De ez nem így működik, hogy most akkor 30-35 körüli kell! Az élet nem ilyen fekete és fehér.

De mindegy is, nem vagyunk egyformák. Nem kell mindent egyformán gondolnunk. Ettől színes a világ.


Jégvirágra visszatérve én nem biztattam semmire. De azt igenis gondolom, hogy tanuljon ÉS dolgozzon! De az nem ennek a fórumnak a témája.

60. gribedli*** (válaszként erre: 59. - Fincsi5)
2015. febr. 9. 19:11
Ha ez a srác már más nőknél is próbálkozott, nyilván tőbbet belead mint a 30-35 éves korosztály. Én megértem az ilyen nőket, hogy elegük van a sok kompromisszumokkal teli viszonyból. Másrészt igen, vannak olyan 30-asok is, akik neki bejönnek de vagy nem udvaroltak neki ennyire vagy ott náluk nem volt ilyen, írta a fórumindító, hogy egy kis település, lehet, hogy pont az összes olyan, aki korban még elfogadottabb lett volna a "nagyközönségnek", mind foglalt. Meg egyébként is, miért pont ilyen előítéletektől tegye függővé? Az ő élete. Sokkal nagyobb gáz, amikor valaki a foglalt pasikra nyomul vagy szeretőt tart a férje mellett. Ő pedig semmi ilyet nem tett, nem tartozik magyarázattal senkinek.
59. fincsi5 (válaszként erre: 58. - Gribedli***)
2015. febr. 9. 18:53

Tudod, hogy nem így gondolom. De a lánya korosztályából, s ismerősi köréből?!


Jégvirágot is biztattátok: ne legyen annyit otthon.


Ha olyan értelmes nő, nem hiszem, hogy nem találna legalább 30-35 körülit, ha már korban hozzáillőt végképp nem.

58. gribedli*** (válaszként erre: 36. - Fincsi5)
2015. febr. 9. 18:36

Neked van férjed, gondolom. Nekem is. A fórumindító anyját meg otthagyta a férje egy fiatalabb nőért. Szégyen gyalázat, hogy ezek után nem bújt csadorba és hessegeti el az összes udvarlót, és tölti egyedül a napjait, bezárva, bezárkózva. Persze, mit is akar, nem? 43 évesen varrassa be, tegyen rá lakatot oszt jóvan!


Ha a helyében lennél (és mint olvastam, egy karrierjében sikeres, tehát gyerekeiről egyedül is gondoskodó, önálló nőről van szó), és sokáig nem lenne senkid, nem hagynád, hogy udvaroljon valaki? Szerintem nem olyan öreg még, hogy most aztán csak a macskáival legyen közös programja vagy a szomszéd nénivel receptekről diskuráljon. Másrészt a 40-es nők mind erről számolnak be, hogy a velük egykorúak a fiatalabbak után futnak, az idősebbek meg uncsik és öregecskék, a fiatalokat meg alig lehet elhajtani, annyira futnak utánuk. Csak beleszalad egyszer aztán az ember lánya olyanba, aki neki is tetszik ès akkor dönt, hogy na, randizok vagy inkàbb otthon ücsörgök ès düdörészek a macskához meg megnézem a maunika show-t...

57. Florci23 (válaszként erre: 56. - BESTia ☺)
2015. febr. 9. 18:36
Nem tudom, de biztosan rossz lenne neki egy olyan helyen, ahol a sok rosszindulatú ember erről pletykálna. Bár a váláskor is sok rosszindulatú pletyka keringett, akkor nagyon megerősödött, de nem tudhatom ezt, mi lenne belőle vagy miket találnának ki, csak egyszerűen azt szeretném,hogy ne történjen több rossz a családommal.
56. BESTia ☺ (válaszként erre: 54. - Florci23)
2015. febr. 9. 18:32

Rosszindulatú embereket nem tudod kivédeni, le kell tojni jó magasról, hiszen mindig találnak valami csámcsogni valót.

Anyukádat ennyire megrázná a dolog?

55. gribedli*** (válaszként erre: 33. - Kriszta773)
2015. febr. 9. 18:20
Nem tűnt úgy, hogy az anyja tukmálta rá a lányára. Inkább csak őszinte volt, hogy úgy néz ki, több van köztük. Ebből a lánya már egyből folytatást látott (gyerek, családi project) és rögtön aggódik, holott a srác (ő írta) komolyabb is mint a társai
54. Florci23 (válaszként erre: 52. - BESTia ☺)
2015. febr. 9. 18:19
Igaz! Túl kis városban lakunk ahhoz,hogy ne pletykáljanak bármi alapján...csak őt akartam megóvni inkább a rosszindulatú emberektől,de sok mindenen ment már keresztül (pl.a válás), lehet tényleg el kell engednem a félelmet, hogy újra "megsérül"...
2015. febr. 9. 18:16
De,el tudod viselni..
2015. febr. 9. 18:14

Ha ez megnyugtat (tudom nem), akkor olvastam, hogy az az új csajozós szöveg a fiúknál, hogy "gyereket akarok". Szóval ez a kapcsolat nem fog örökké tartani, tesótól ne félj. :)

Minden csoda három napig tart, így csak ideig-óráig vet rátok rossz fényt. Akik pletykálkodni akarnak, azok úgyis találnak témát, ez nem téged minősít!

51. gribedli*** (válaszként erre: 26. - Florci23)
2015. febr. 9. 18:11
Ne féltsd, tud magára vigyàzni!:)
50. gribedli*** (válaszként erre: 25. - Kriszta773)
2015. febr. 9. 18:08

Na, én az öregember részéről találom szánalmasabbnak mert ő igen, fut. Bár rendszerint tudja, hogy a pénze miatt és kicsit a tapasztalata miatt kell, de neki ez így jó, villogni akar a fiatal csajszival, az meg villogni akar a sok pénzzel (de neki is így jó, azt adja, amije van és azt kapja érte, ami közös megállapodás, mindketten jól járnak)


Viszont amikor a nőknél van ugyanez, én azt látom, hogy a fiatal srác igenis udvarol meg fut utána, nem pedig a nő lohol a srác után. Persze hogy egy idő után lecseng a dolog, de ezt tudják ők előre és így eleve úgy viszonyulnak hozzá. Egyébként nálunk a sógornőmet leginkább az anyja szólta /szólja meg emiatt, gondolom kicsit irígységből, hiszen ha az én lányomról lenne szó, és én lennék 75 éves, örülnék a lányom örömének

49. fincsi5 (válaszként erre: 46. - 31bc25d879)
2015. febr. 9. 18:08

Azért írtam, mert már több fiatal lány panaszára az volt a válaszok többségének lényege: anyukádnak is joga van, hogy úgy éljen, ahogy te meg foglald el magad, és hasonlók.

Jégvirágot is mindenki cseszegette, hogy miért nem tanul, dolgozik többet, nem lenne annyit otthon, mikor anyukához pasi megy. Miből tanuljon? Mit dolgozzon?Örül, ha néha gyerekekre tud vigyázni.Lehet, egy borsodi faluban lakik.:(

Vele ált. iskolában sem foglalkoztak, mégis őt ütötték itt.

Ezért!

48. Florci23 (válaszként erre: 45. - Fincsi5)
2015. febr. 9. 18:03
Persze, egy helyen élünk, egy városban. A húgom 10 éves.
47. Florci23 (válaszként erre: 40. - Unom)
2015. febr. 9. 18:02

Nem,nem szól bele, mert szerintem egészséges párkapcsolatban élek, hogy a barátom 2 évvel idősebb tőlem.

De van a környezetünkben olyan lány, aki velem egy idős, és 35-ön felüli pasija van, ismerem a lányt és biztos vagyok benne,hogy apakomplexusról van szó, de mikor az kiderült anyának is megvolt a véleménye róla, ami negatív ...

46. 31bc25d879 (válaszként erre: 36. - Fincsi5)
2015. febr. 9. 18:01

Én nem azt mondom, hogy normális, de nem is kell érte megkövezni. A világ - mint mindenben - ebben is változik. Ez nem egyedi eset, nézz körül a világban.

Gondolom kulturáltan, visszafogottan, diszkréten teszik.

Miért szégyen?

Neveli, iskoláztatja a gyerekeit, gondoskodik róluk, ellátja őket, nem az éjszakába maradozik ki és biztos, hogy nem sülve főve a család és munka rovására találkoznak.

És, persze, hogy nem 18 évre vállaljuk. Amíg a kezünk, lábunk mozog a mi gyerekünk. Ki állította ennek az ellenkezőjét?

45. fincsi5 (válaszként erre: 43. - Florci23)
2015. febr. 9. 18:01
10 éves testvéred van? Apukád hol él? Él?:)
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook