Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Nem tudok sokáig aludni. fórum

Nem tudok sokáig aludni. (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

18. globus
dec. 26. 08:48

Kb. 35 éve alszom napi 4-5 órát. Teljesen jól vagyok, még csak beteges sem.

Ez a 8 óra kötelező előírás megalapozatlan.

dec. 26. 08:43
mindenkinek mas az alvasigenye,ki tobbet kinek meg kevesebb alvas is elegendo!
dec. 20. 18:01
Én se.
15. libikóka (válaszként erre: 14. - Tumbo2)
dec. 20. 12:34
Igen én is jobban alszom ha nem vagyok egyedül,,pedig én sem félek ,,és egyedül lenni is szeretek.
14. tumbo2 (válaszként erre: 13. - Libikóka)
dec. 20. 10:07
nekem akkor,ha a lányom itthon van. jobban alszom.bár mostanában ritkán,mivel csupán egy ágya van,meg hát egy szobában nehéz lenne hárman aludni.lehet ,hogy valami pszichológiai oka van,de nem félek egyedül,tehát nem attól van.mondom neki föl kéne kelni,csak tíz perc múlva,addig alszik.én meg ott kínlódok órák óta.a kaját előkészítem,mosogatok.
13. libikóka (válaszként erre: 12. - Tumbo2)
dec. 20. 09:05
Okom az nekem sincs,,és hétvégén azért jobban megy,,legalábbis az egyben alvás,ha nem is sok.
12. tumbo2 (válaszként erre: 9. - Libikóka)
dec. 20. 09:01
amikor éjszakás voltam,5 nap alatt 8 órát aludtam.a végén már úgy jártam,mint egy zombi.vasárnap úgy ébredtem,mint egy kifacsart rongy.elfogyott az altatóm.de,ha van,5-6 óránál többet nem tudok.nálunk mindenki úgy aludt,mint a bunda,kivéve a húgomat,aki a sok idegességtől nem tud.de,ha napközben lefekszik el tud aludni.elvileg nekem semmi okom nem lenne,de egyszerűen nem tudok.
11. csemár (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 08:57

Én se.

Szokatlan, tudom, hogy este 7-8 körül lefekszem, és sokszor van úgy, hogy éjféltájt már felkelek, de engem nem zavar.

10. Józsibirka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 20. 08:29

Énse, 0:10 perckor keltem ma is,

21:30 kor ájultam be tegnap este,


5x ébredten Meg az idő alatt..

9. libikóka (válaszként erre: 7. - Globus)
dec. 19. 15:55

Hát igen,,az éjjel is óránként fent voltam ,,aztán négykor már nem kínoztam magam tovább.

Most alig látok már ki a fejemből😵‍💫Főleg hogy tegnap is kettő után fent voltam.Bár kibírom:DD

8. tumbo2 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
dec. 19. 15:50
akkor nem egyedül vagyok.két,három óra,aztán szunyókálok,vagy sem.
7. globus (válaszként erre: 3. - Libikóka)
dec. 19. 15:34

Ma reggel ujjongtam, 3 óra egyben megvolt 🙂 most aztán kuss egy darabig.

[link]

6. Napsugár8 (válaszként erre: 2. - K-né Zsóka)
dec. 19. 15:30

Mert pacsirta vagy te is, mint ahogy én is. Reggel korán ébredünk este korán fekszünk. Már mint a bagoly tipushoz képest, aki képes reggel akár 8, 9 óráig is aludni, és jóval éjfél után fekszik.


Valamelyik nap olvastam ezzel kapcsolatban, hogy a két tipus DNS-ében van egyetlen genom eltérés. A pacsirtáknál ez a neandervölgyiektől eredeztethető, míg a bagoly tipusok az Afrikából elindult homo sapiensekre vezethető vissza.

A neandervölgyiek északról indultak dél felé, ahol rövidebbek a nappalok, míg Afrikában este később megy le a nap, tovább van világos, az ő szervezetük ahhoz igazodott.

Van benne valami logika, bár engem nem igazán győzött meg. :))

dec. 19. 13:42
én sem, mert felkelt a család :D pedig de jó lenne....
dec. 19. 11:41
Én is korán kelő vagyok...-)))
dec. 19. 11:31
Sokáig nem szeretnék,,de mondjuk egyben egy 5 órát igen.
dec. 19. 11:28
Én sem, de későig fennmaradni sem. 6 körül kelek hétvégén is, de 23 órakor már ágyban vagyok.
dec. 19. 11:28

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook