Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem töltöm a hétvégémet takarítással, inkább mindennap... fórum

Nem töltöm a hétvégémet takarítással, inkább mindennap... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

11. birebora (válaszként erre: 8. - Globus)
2022. okt. 18. 00:40
Igy van.
10. syria (válaszként erre: 8. - Globus)
2022. okt. 15. 10:04
Én is így gondolom. Plusz: a rendet tartani kell, nem csinálni.
2022. okt. 14. 11:42
Nálunk hétvégén kell inkább takaritani, amikor mindneki otthon van és termel némi szemetet. Én azért mindennap átsöpröm vagy porszivózom a lakást, de leginkább a cirmosgyerekünk miatt.
8. globus (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 11:36
Hét közben mindenkinek muszáj takarítania bizonyos mértékben, különben pár nap alatt nem talál tiszta edényt, vagy nincs hová leülni. Jártunkban-keltünkben helyére teszünk tárgyakat, letörlünk asztalt, pultot, szennyesbe kerül a cserélt ruha. Szerintem pont annyi fáradság helyére tenni valamit, mint szerteszéjjel hagyni, majd rááldozva plusz időt, összeszedni.
2022. okt. 14. 11:29
Én csak kétszer takarítok évente, karácsony és húsvét előtt. Vagy sokszor akkor sem.
6. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Syria)
2022. okt. 14. 10:53
Többnyire csak ketten vagyunk a párommal, de csak én takarítok, ő nem.
5. syria (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 14. 10:08
Kérdés: hány személyre takarítasz? Ha csak magadra - esetleg plusz 1 főre -, akkor OK. De ha pl. 3-4-5-re, ahogy sokan teszik, akkor sajnos áldozni kell a hétvégékből. Én is így tettem sok éven keresztül.
4. libikóka (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. okt. 13. 19:08
Így szeretem én is,,de dolgoztam úgy hogy ez kizárt volt,,hacsak nem toltam volna éjjelig.
2022. okt. 13. 18:56
Takarítom a TV-képernyőt minden nap, azért h tudjam biztosra látni h ki van kapcsolva.
2022. okt. 13. 18:51
én is így szoktam 👍

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook