Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nem találok kiutat ebből a helyzetből fórum

Nem találok kiutat ebből a helyzetből (beszélgetős fórum)


1 2 3
10. Misaki Itó (válaszként erre: 1. - Ad2136bd08)
2015. jún. 9. 10:10
Kedves Elveszett Lélek,most tényleg nem szólsz hozzá a fórumodhoz,ha már itt vagy?
2015. jún. 9. 09:55
Hagyjuk kibontakozni,nem lenne jó ha törölne,de ha már fórumot indított tessék reagálni,válaszolgatni.
2015. jún. 9. 09:49

Ajánlanék egy kis olvasnivalót:


1. [link]


2. [link]

2015. jún. 9. 09:48
Return Man nevű felhasználó is hasonló problémákkal küzd, és nyitott már vagy 25 fórumtémát a problémájáról, olvasgass ott.
6. 20bd9c3196 (válaszként erre: 4. - Misaki Itó)
2015. jún. 9. 09:35
Szerintem mi?
5. tashadow (válaszként erre: 1. - Ad2136bd08)
2015. jún. 9. 09:34
Ha csak a tényeket nézzük kb. egy cipőben evezünk. Mégsem dramatizálom túl a dolgokat. Persze gáz, de a boldogság forrása benned van. Akkor vagy boldog amikor csak akarod. Ezen nem fog javítani senki más.
4. Misaki Itó (válaszként erre: 3. - 20bd9c3196)
2015. jún. 9. 09:34
Szerinted?
2015. jún. 9. 09:31

Remélem nem ugyanaz az illető vagy új felhasználóval aki kb fél éve feljött ide,még randit is szerveztek egyesek neki,de nem ment el rá,és ugyanúgy siránkozott utána is.

Nem bántásból,de ismerkedni,próbálkozni kell.

Gondolkozz esetleg albérletben,ha majd telik rá,és próbálj nyitni a világ felé,mert nem igaz,hogy nem sikerülhet,főleg mikor nem is várnád akkor jön az a valaki.

Azért is mondtam,hogy próbálj ne otthon lakni,mert anyuci pici fiával-külső embereknek ez jön le-nem szívesen megy el bárki is,persze vannak kivételek-de természetesen nem bántani akartalak,csak próbálj változtatni.

Remélem ez a fórum nem mérgesedik el,és nem lesz gyűlöletkeltés,hanem tényleg segítséget nyersz.

2015. jún. 9. 09:25
Talán ha szeretnéd magad, más is szeretne téged.
2015. jún. 9. 09:22
Nem is tudom hol kezdjem. Leszögezném, hogy nem panaszkodni vagy siránkozni szeretnék. Csak nincs kivel megbeszélnem a dolgaimat és valahogy ki kell adnom magamból. Ez elég nehéz számomra, de az lesz a legjobb ha rögtön belevágok a közepébe. Lassan harminc éves leszek és még semmilyen kapcsolatom nem volt egyetlen nővel sem. Nem kerültem közel senkihez semmilyen formában sem. Fogalmam sincs milyen érzés mikor viszont szeretnek. Milyen egy szerelmes nő csókja, milyen mikor megölel, hozzám bújik. Vagy egészen egyszerűen kéz a kézben sétálni valakivel, akivel fontosak vagyunk egymásnak. Voltam már szerelmes, de mindig egyoldalú volt, egy idő után nem is mertem bevallani. Inkább elhalgattam és csendben szenvedtem, nem akartam újabb csalódást. Nincs már semmi önbizalmam, nem merek ismerkedni. De azt hiszem, még ha mernék se lenne értelme. Reggeltől estig dolgozom, de nincs semmi látszata. Ezért kényszerűségből még otthon lakom. Ez persze nem jó pont ha az ember ismerkedni szeretne. A barátaim egy része elkopott mellőlem, másik része külföldön van. Szóval totális hátra arc az életem. Tartalmatlan, értelmetlen. Így pedig még a tarka lőtéri kutyának sem kellek, ezt jól tudom. Fogalmam sincs mit tehetnék.
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook