Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Nem találják mi a betegségem a tűneteim alapján fórum

Nem találják mi a betegségem a tűneteim alapján (beszélgetős fórum)


1 2
3. cicaanya (válaszként erre: 1. - Hope2009)
2014. szept. 17. 13:27

ALOE VERÁT reggel igyál rossz íze és ha van egy tanács BÜKKFÜVESI GYURIBÁCSI!

.... itt az oldala és én helyedben fel keressném!


[link]

2014. szept. 17. 13:24
Pszichoszomatikus ambulanciát próbáltad-e már?
2014. szept. 17. 13:16

2003. szeptemberében belgyógyász endokrinológust kerestem fel, nyelési nehézség torokkaparást köhögést okozott bizonyos növények illata. Teljes kivizsgálás következet, magánúton. Vérből allergiát mutattak ki. Pick teszt negatív. Az allergológus szerint keresztreakciós étel és pollen allergiám van. Tapasztaljam ki, hogy mit ehetek és mit nem, ez csak rosszabb lesz.

2006. 3 szem sült, vagy főtt burgonyát fogyasztok és kevés kólát. Hashajtót szedek már 3 éve, problémám van a széklettel. A nyelvem és a szájpadlásom feldagad és ég a legtöbb illatra. A lányom 3-kos gimis, itt már nem tudok elmenni a szülőikre, irritálja a nyelvem és a szájpadlásom a sok illat.

Elmentem immunológushoz. Írt fel antihisztamint, minden vizsgálat és vérvétel nélkül.

Bárhova mentem orvoshoz egyik sem tudta a betegségem. 2010-ben már csak azért jártam az ügyeletre, hogy megkapjam a 3 injekciót ami lejjebb húzza a nyelvem ami már a szájpadlásomon landolt. Már csak az udvarra tudok kimenni. Mindenből átváltottunk illatmentesre és én külön helységbe költöztem.

2010. Gondot jelentett a főzés. lángolt a szájüregem és az ajkam, ha hagymát pucolok, ha fűszer, (bors, kömény, vegeta) illatát éreztem. Nem tudok már elmenni sehova, még az autó illata is irritál.

2014. Semmi nem változott, mivel elmenni nem tudok, így ha már nagyon be van dagadva a nyelvem és a szájpadlásom, asszisztens jön ki és kapom az injekciót. Csak kalciumot kaphatok, a másik két injekciót nem, mivel azt csak orvosi felügyelet alatt lehet adni. Az antihisztamint továbbra is szedem.

A nagylányom volt Pesten elméletileg a legnagyobb immunológus-allergológus profnál. Vitte a vérvétel eredményeit is, amit félévente készíttetünk magánlaborban. A prof szerint ez nem allergia, de azt nem tudta megmondani, hogy mi. Tegnap kaptam meg a Candida teszt véreredményét. Az

IgG 43m az IgM 4,21, ami azt jelenti, hogy régebben volt ugyan Candidám, de most nincs.

Azért próbáltuk megnézetni, mert a Candidának is lehetnek ilyen tünetei.

Ha valaki tudna nekem segíteni, nagyon megköszönném.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook