Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Nem szeretem a macskám. Ilyen finnyás macskám sose volt.... fórum

Nem szeretem a macskám. Ilyen finnyás macskám sose volt.... (beszélgetős fórum)


Ez a fórum egy anonim vallomáshoz nyílt.

1 2
22. 7962decf87 (válaszként erre: 20. - Miss Angel)
2022. szept. 16. 07:31
Tökéletesen egyetértek!!! (egy kutyás!)
21. bnedora (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 02:06

A macskák pedig ilyenek, válogatósak. Az enyémek is, van, amelyik a nyers húst sem eszi meg. Mondjuk én húslevest nem is adnék neki, főleg nem csigatésztával, fölösleges, többek között azért sem, mert kedvenc ételem, én minden nap megenném:-)

Ne adj neki enni, akkor talán elmegy, és keres magának egy jobb, szerető gazdit.

20. Miss Angel (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 16. 00:08

nem panaszkodni kellene,hanem örökbe adni azt a csóró állatot.Neki is keserves,nem csak neked,az állat érzi,ha nem szeretik.Neked meg nyűg,akkor nem értem,miért kell?

sok olyan ember van,aki szivesen vállalná,hidd el nekem.És ezt nem piszkálódásból mondom,az állattartás nem mindig fenékig tejfel,az állat olyan embereknek való,akiknek türelmük van hozzá és akiknek több örömöt jelent,mint kelllemetlenséget.

2022. szept. 15. 23:33

Nekem különösen tetszett, hogy a cicánk finnyás volt.


Csak egy fajta konzervet, és csak egy fajta száraztápot volt hajlandó megenni;)


Nem volt nagyétkű, és simán bírtuk az ellátását.


Most az új házunkban van egy macska, aki átjár hozzánk.

Nem adok neki kaját. Nem a mi macskánk, és ha már átjár, akkor szerezzen magának;)

2022. szept. 15. 22:37
Szerintem ne idegesítsd magad. Ha nem eszi meg, akkor úgy jár. Majd megeszi, ha éhes lesz, vagy elmegy ha nem tetszik neki.
17. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Sjozsi)
2022. szept. 15. 22:20
Egyébként a tejbepapiba mi a rossz, aruld mar el. Én is megeszem. :D
16. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 15. - Sjozsi)
2022. szept. 15. 22:18
De az a baj, hogy nem érdekel. Most mar inkabb nyűg mint boldogság. Amúgy se vagyok annyira oda az állatokért. De tudom, én bactam el. Nem kellett volna befogadni. Na mindegy. Ez van. Majd lesz vmi. Vagy megszokik. Vagy megszökik.
15. sjozsi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 22:16

gondolkozz a macska eszevel is, o szeret teged?

ha nem szeret, meg kell hoditanod, es nem ilyen szar kajaval

14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 12. - Soufflet)
2022. szept. 15. 22:15
Mi az a miskároltatás?
13. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 10. - Soufflet)
2022. szept. 15. 22:14
Lehet elkényeztettem, de ez ilyenfajta szerintem. Rossz vér. Ellett annyit az anyja, nem is csodalom. 4-5-t egyszerre, abból 2-3 mar az első hetet se élte túl. Az anyamacskat kellett volna eltüntetni. Pedig azt mondjak ha egy kóbor macska éhezik, az nem ellik annyit. Hat, ez alaposan megcáfolta ezt a tézist. Vagy lehet vki etette.
12. Soufflet (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 22:12
Facert nem miskaroltattad, olcsobb,mint az etetes
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Ildi992)
2022. szept. 15. 22:09
Na, a kenyeret se. :D Semmilyen formában. Tejbe áztatva, két falat aztan annyi. Csak a hangyákat hízlalom. Meg a meztelen csigákat. :D
10. Soufflet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 22:08

Elkenyeztedted, amit megertek.


A macskak nem szeretik elvileg a porszivot sem. A mi elso ket ket macskak aludt a flex mellett is.

A gipszkastonozos pasi nem tudott ket kiscicacat az ut mellett hagyni,elvitte oket a telepre, etette oket, a szuleim meg hazahoztsk oket. Ok mindent befaltak.

9. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 7. - Timycat)
2022. szept. 15. 22:07

Kinek kell egy göthös macska? :) Veszek neki egy heten ketszer macskakonzervet, ha van itthon főtt kaja keverek bele hogy több legyen, de ha mar kenyérrel keverem azt mar kiérzi, ugyanúgy otthagyja.

Tényleg nem egy főnyeremény. :/

2022. szept. 15. 22:07
Husikonzervbe rakják egy fél szelet kenyeret, ès mocsingold össze.
7. timycat (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 21:58
Mennyi idős? Nem tudod valakinek örökbe adni?
2022. szept. 15. 21:44
Ma macska szaraztapot adtam neki, mert csak ez volt itthon, bele se szagolt. Hihetetlen, baszki. Hogy magyarazzam el neki hogy csak ez van? Nyávogva? :D
2022. szept. 15. 21:40
Nincs pénzem a macskam igényeire. Azt kap ami van. Mi is azt esszük ami van. Egyebkent se én választottam őt. Volt itt a környékünkön egy kóbor macska, folyton idehordta az újszülött kölykeit. Én balga meg mind befogadtam. Bocs, hogy ezt mondom, ellehet itélni érte, nem érdekel, nem sokaig élt egyik se, egy csomó betegségük volt, macskanatha meg mit tudom én, ez megmaradt de r*hadtul válogatós. Az ilyenre mondjak hogy rossz fajta. De én kikészülök tőle. A húslevest nem eszi meg csigatésztával se. Tele van az udvar, a tálja hangyaval mindig, mert csak ott hagyja a kaját. De van egy tanyank, ott is vannak macskak, azok meg mindent egy szempillantas alatt, nem válogatnak. Lehet elviszem ida, aztan ott hagyom.
4. 5d8fd6c5cb (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2022. szept. 15. 21:19

Ha ez vigasztal akkor nem vagy egyedül, az én feleségem is pont ilyen finnyás..-))


Míg egyszer ki nem dobom..-))

2022. szept. 15. 21:11
Nekem meg az egyik főtt kajáért hisztizik! :D
2022. szept. 15. 21:09

"Nem szeretem a macskam. Ilyen finnyás macskam sose volt. Feladja mindig a leckét. Csak a bolti húskonzerv jó neki."


Emiatt igazán ne haragudj rá, keresni kell mi az ami ízlik neki, vannak direkt finnyás macskának való tápok.


Az én macskáim is finnyásak, ezt megfejelik azzal, hogy nem is minden tápot bírnak megemészteni. Régen míg több cicánk volt, több nyavalyával zsilip rendszerben etettük őket, az nem volt egyszerű. Mindenki mást kapott, vigyázni kellett hogy egyik ne egyen bele a másik kajájába, fél óra simán volt egy etetés. De kárpótolnak az ilyen "nehézségekért".

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook